Ocena strony 5

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Tłumaczenia angielskiego

Nasze biuro skupia specjalistów posługujących się ponad trzydziestoma językami. Są wśród nich te najpopularniejsze, jak np. niemiecki, ale także te bardziej niszowe, np. fiński czy japoński. Oczywiście oferujemy także tłumaczenia angielskiego, które obejmują wiele tekstów specjalistycznych, np. z dziedziny medycyny czy prawa.

115 0
2 Biuro tłumaczeń

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowało dla Państwa nasze biuro tłumaczeń specjalistycznych. Preferujemy różnorodne zagadnienia związane z przekładamy językowymi. Oferujemy usługi, które wykonujemy na najwyższym poziomie, kierując się profesjonalizmem i fachowością. Zachęcamy do skorzystania z tej propozycji!

565 0
3 Szkolenie LinkedIn

Rekruterzy szukają różnych sposobów na znalezienie odpowiedniego pracownika dla danej firmy. Coraz częściej uciekają się do szukania ich w internecie na branżowych stronach. Dlatego też warto mieć założony i odpowiednio dostosowany profil. Szkolenie LinkedIn pokaże Ci to, co najważniejsze na tym portalu. Podpowie co i jak napisać, aby być zauważonym.

307 0
4 rekrutacja pracowników z zagranicy

Prowadzimy profesjonalną agencję, która oferuje pomoc w zakresie zatrudniania obcokrajowców. Dzięki naszym staraniom rekrutacja pracowników z zagranicy przebiega sprawnie, rzetelnie i w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Specjalizujemy się w kwestii zawierania umów z Białorusinami i Ukraińcami.

356 0
5 Kurs języka niemieckiego

Nasza szkoła językowa "Fundacja Kultury Fizycznej i Turystyki WOLA" przygotowała intensywny kurs języka niemieckiego, dzięki któremu w ekspresowym tempie nauczą się Państwo tego pięknego, melodyjnego języka. Nasze lekcje są prowadzone przez doświadczonych, doskonale wykształconych nauczycieli. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej wspaniałej oferty!

551 0
6 szkoła policealna Łódź

Oferujemy kwalifikacyjne kursy zawodowe w Łodzi. Bezpłatna szkoła policealna naucza takich kierunków jak: technik administracji, technik archiwista, technik realizacji nagrań oraz oferuje duży wybór kwalifikacyjnych kursów zawodowych, takich zawodów jak: elektronik, elektryk, lakiernik samochodowy czy mechatronik.

108 0
7 Angielski Gdańsk

Innowacyjna szkoła językowa OXFORD zapewnia atrakcyjne usługi takie jak, kursy językowe, a także angielski biznesowy, które oznaczają się poziomem dydaktycznym, a także rozsądną ceną, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Wiemy, że prezentowane przez nas informacje oraz program nauczania jest na tyle korzystny by zachęcić Państwa do odwiedzenia naszej szkoły jak również tudzież podjęcia współpracy.

371 0
8 Testy na prawo jazdy kat b

Proponowany przez nas kurs pozwoli ci przygotować się do części teoretycznej egzaminu bez wychodzenia z domu. Testy na prawo jazdy kat. B dostępne na naszej stronie to kompletna baza pytań egzaminacyjnych przygotowanych przez ministerstwo. Kurs zawiera także osobny dział poświęcony skrzyżowaniom drogowym.

70 0
9 Sprzątanie biur

W ramach naszej oferty proponujemy profesjonalne sprzątanie biur. Warszawa to właśnie miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, czyli zespołu SOS-DOM. Odwiedź nasza stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty. Zachęcamy również do kontaktu, a następnie do skorzystania z usług!

87 0
10 kursy angielskiego Warszawa

Chciałbyś nauczyć się porządnie języka obcego? Zapisz się na kursy angielskiego do naszej szkoły i przekonaj się, że płynne mówienie po hiszpańsku czy niemiecku to nic trudnego! Nasza placówka na Ochocie oferuje naukę również takich popularnych języków, jak angielski, francuski czy rosyjski. Naszym celem jest przełamanie barier językowych i nauczenie naszych słuchaczy płynnej komunikacji.

314 0
11 Team leasing

Pragniemy zapewnić wszystkim naszym klientom jak największy komfort, a także oszczędność czasu oraz pieniędzy. Oferujemy team leasing, czyli wypożyczanie do realizacji określonych zadań grup programistów i informatyków, którzy zrealizują wszelkie możliwe zadania. Oprócz opieki, jaką otaczają państwa komputery i systemy, zapewniają także wdrażanie nowych rozwiązań, które pozwolą na usprawnienie pracy w każdym przedsiębiorstwie. Zapewniamy państwu w pełni profesjonalne usługi najlepszych specjalistów.

157 0
12 Nauka śpiewu Białystok

Planujecie Państwo karierę wokalną i chcielibyście przejść kurs, który umożliwi Wam wypracowanie odpowiedniego warsztatu w tym zakresie? Nauka śpiewu, jaką realizujemy w ramach działalności szkoły VOC Hermanowicz to zajęcia, w trakcie których szczególną wagę przykładamy to wyedukowania kursantów w takim zakresie jak odpowiedni oddech czy kontrola nad stresem, który w trakcie publicznych występów potrafi często być najtrudniejszym przeciwnikiem. Siedziba naszej placówki mieści się w Warszawie.

231 0
13 Szkolenia bhp okresowe

Jako specjaliści, doświadczenie i wykwalifikowani instruktorzy, jesteśmy w stanie odkrywać zupełnie nowe przestrzenie tematyczne tradycyjnych kursów. Podejmiemy się również przeprowadzenia okresowego szkolenia BHP - całkowicie dopasowanego do potrzeb konkretnej grupy zawodowej oraz charakteru jej codziennej pracy.

544 0
14 Nowe oferty pracy w Niemczech

Niektóre zawody wymagają ogromnej odpowiedzialności, jednak z ich wykonywaniem wiąże się jednocześnie ogromna satysfakcja. Z pewnością należy do nich opieka nad osobami starszymi. W zakresie działalności firmy Centrum Językowe Konik proponujemy Paniom możliwość troski o seniorów na terenie Niemiec. Oferujemy bardzo atrakcyjne pieniądze i pełne pośrednictwo w zakresie załatwiania wszelkich formalności. Jeśli znacie choć podstawy języka zgłoście się do nas, a zajmiemy się całą resztą. Serdecznie polecamy!

409 0
15 Agencja pracy Legnica

Outsourcing procesów produkcyjnych, zatrudnianie kandydatów z Ukrainy, pośrednictwo i profesjonalna rekrutacja osób na różne stanowiska to tylko część z oferowanych przez nas usług. Nasza agencja pracy z siedzibą w Legnicy, Wrocławiu i 5 innych polskich miastach powstała po to, by ułatwiać znalezienie satysfakcjonującego zatrudnienia osobom bezrobotnym oraz dostarczaniu przedsiębiorcom poszukiwanych specjalistów.

320 0
16 Pomoce dydaktyczne przedszkole

Wyjątkowe pomoce dydaktyczne dla przedszkoli, które oferujemy Państwu to bogaty katalog atrakcyjnych akcesoriów, które uskutecznią i uprzyjemnią edukację uczniów. Atrakcyjne wzornictwo i estetyczne wykonanie a do tego skuteczność działania naszych pomocy dydaktycznych umożliwią naukę na najwyższym poziomie. Najwyższe standardy, najbardziej konkurencyjne ceny na rynku i wyjątkowe promocje - zapraszamy Państwa do współpracy.

328 1
17 Nauka jazdy Gliwice

Witamy na naszej stronie internetowej wszystkich przyszłych kierowców. Wiemy, że tym, co pozwoli zyskać upragnione uprawnienia jest dobrze poprowadzona nauka jazdy. Kraków to motoryzacyjne wyzwanie - z nami pokonasz je bez przeszkód i zdasz egzamin na prawo jazdy - będzie w zasięgu Twoich czterech kółek. Jako doświadczeni instruktorzy gwarantujemy, że prowadzona przez nas nauka jazdy w Gliwicach pozwoli każdemu opanować umiejętność prowadzenia samochodu - nauczymy nie tylko technicznych aspektów, lecz również rozwagi. Pozwoli to uwierzyć w siebie i bez nerwów zdać egzamin na prawo jazdy.

451 0
18 Drzwi drewniane producent Nieswiec

Firma Nieświec jest producentem drzwi drewniany z wieloletnią tradycją. W ofercie posiadamy szereg różnych modeli, które posiadają odmienne zastosowanie. Pomimo tego, że wytwarzane są z dość topornych materiałów, charakteryzują się elegancją i delikatna konstrukcją. Posiadamy modele przeciwpożarowe, antywłamaniowe i inne.

139 1
19 Oświetlenie led

Profesjonalne oświetlenie LED firmy Rosa to gwarancja najwyższej klasy i niezawodności. Oferowane przez nas produkty pozwolą Państwu nie tylko zmienić charakter wnętrza, ale również w doskonały sposób podkreślić jego największe atuty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapraszamy!

192 1
20 Nawadnianie Szczecin

Aby roślinność w ogrodzie wyglądała pięknie i zdrowo oraz szybko rosła potrzebne jest jej nawadnianie. Szczecin mieści w sobie specjalistów z zakresu ogrodnictwa, a wśród nich znajduje się firma EKOOS. Nawadnianie w Szczecinie dzięki tym podmiotom jest bajecznie proste i efektywne kosztowo. Gorąco polecamy.

597 1
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2021