Ocena strony 5

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Opieka nad starszymi w niemczech

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na możliwość pracy zarobkowej. Proponowane przez nas zajęcie to opieka nad starszymi w Niemczech. Wykonywanie tego typu czynności za granicą pomoże Tobie poznać inne osoby, rozwinąć umiejętności językowe oraz zarobić pieniądze w walucie euro. To niezwykle korzystna oferta.

512 0
2 Kursy językowe dla dzieci

Nie wszystkie kursy angielskiego są gwarancją sukcesu i zdobycia nowych umiejętności. Jednak ci, którzy już zaufania olsztyńskiej szkole - Leader School Wieliczka - wiedzą, że nasze działania to przede wszystkim umiejętność dobierania skutecznych metod. Mamy na uwadze przede wszystkim korzystną dla procesów edukacyjnych atmosferę, która sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności. Jesteśmy także otwarci na charakterystyczne grupy szkoleniowe, czyli zespoły zawodowe, które pragną rozszerzyć zakres swoich kompetencji językowych.

365 0
3 kurs na wózki widłowe Szczecin

Podnieś swoje kwalifikacje i zdobądź nowe umiejętności. W szczecińskim ośrodku OSK Jurand oferujemy specjalistyczny kurs na wózki widłowe, podczas którego przyswoisz wiedzę związaną z prawidłową obsługą podnośników czołowych z napędem mechanicznym. Podczas zajęć z naszymi fachowcami przyswoisz również wiedzę związaną z zachowaniem zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, a także napełnianiem zbiorników gazem LPG. Otrzymasz od nas certyfikat ważny na ternie całego kraju. Posiadamy niezbędne pozwolenia.

367 0
4 pracownicy z ukrainy pośrednictwo

Nasze biuro swoje usługi pośrednictwa świadczy zarówno przedsiębiorcom, którzy chcą powiększyć swoją kadrę, jak i osobom szukającym zatrudnienia. Rekrutowanie przez nas pracownicy z Ukrainy, Białorusi czy Mołdawii mogą liczyć na legalne zatrudnienie (tymczasowe lub stałe) w Polsce w branżach budowniczych czy sprzątających. Osobom szukającym zatrudnienia oferujemy również pomoc w napisaniu formularza i CV, które zwiększą ich szanse na rynku.

131 0
5 Nowe oferty pracy w Niemczech

Niektóre zawody wymagają ogromnej odpowiedzialności, jednak z ich wykonywaniem wiąże się jednocześnie ogromna satysfakcja. Z pewnością należy do nich opieka nad osobami starszymi. W zakresie działalności firmy Centrum Językowe Konik proponujemy Paniom możliwość troski o seniorów na terenie Niemiec. Oferujemy bardzo atrakcyjne pieniądze i pełne pośrednictwo w zakresie załatwiania wszelkich formalności. Jeśli znacie choć podstawy języka zgłoście się do nas, a zajmiemy się całą resztą. Serdecznie polecamy!

409 0
6 Agencja pracy Legnica

Outsourcing procesów produkcyjnych, zatrudnianie kandydatów z Ukrainy, pośrednictwo i profesjonalna rekrutacja osób na różne stanowiska to tylko część z oferowanych przez nas usług. Nasza agencja pracy z siedzibą w Legnicy, Wrocławiu i 5 innych polskich miastach powstała po to, by ułatwiać znalezienie satysfakcjonującego zatrudnienia osobom bezrobotnym oraz dostarczaniu przedsiębiorcom poszukiwanych specjalistów.

320 0
7 Angielski dla firm

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który zdaje sobie sprawę jak duże znaczenie ma ciągłe podwyższanie kwalifikacji pracowników w małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstwach. Dlatego Advantage oferuje język angielski dla firm, a także kurs niemieckiego oraz rosyjskiego. Nasze szkolenia obejmują nauczenie pracowników autoprezentacji podczas spotkań między innymi Rad Nadzorczych, czy Zarządów, a także prowadzenie negocjacji oraz dyskusji o tematyce biznesowej. Skupiamy się nie tylko na gramatyce i słownictwu, ale i nauce swobodnej konwersacji.

106 0
8 Pomoce dydaktyczne przedszkole

Wyjątkowe pomoce dydaktyczne dla przedszkoli, które oferujemy Państwu to bogaty katalog atrakcyjnych akcesoriów, które uskutecznią i uprzyjemnią edukację uczniów. Atrakcyjne wzornictwo i estetyczne wykonanie a do tego skuteczność działania naszych pomocy dydaktycznych umożliwią naukę na najwyższym poziomie. Najwyższe standardy, najbardziej konkurencyjne ceny na rynku i wyjątkowe promocje - zapraszamy Państwa do współpracy.

328 0
9 Nauka jazdy Gliwice

Witamy na naszej stronie internetowej wszystkich przyszłych kierowców. Wiemy, że tym, co pozwoli zyskać upragnione uprawnienia jest dobrze poprowadzona nauka jazdy. Kraków to motoryzacyjne wyzwanie - z nami pokonasz je bez przeszkód i zdasz egzamin na prawo jazdy - będzie w zasięgu Twoich czterech kółek. Jako doświadczeni instruktorzy gwarantujemy, że prowadzona przez nas nauka jazdy w Gliwicach pozwoli każdemu opanować umiejętność prowadzenia samochodu - nauczymy nie tylko technicznych aspektów, lecz również rozwagi. Pozwoli to uwierzyć w siebie i bez nerwów zdać egzamin na prawo jazdy.

451 0
10 Bezpieczeństwo procesowe

Jesteśmy firmą składającą się z wykwalifikowanych specjalistów, których obszarem działań jest bezpieczeństwo procesowe w miejscu pracy. Organizujemy m.in. zabezpieczenia przeciwwybuchowe. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych klientów i ich pracowników, dlatego zabezpieczenia przeciwwybuchowe organizujemy z zachowaniem wszelkich norm i standardów bezpieczeństwa. Zapraszamy do współpracy.

178 0
11 Tablice szkolne

Oferowane w naszym sklepie tablice szkolne to produkt, który doskonale sprawdzi się w każdym biurze. Te plansze magnetyczne odznaczają się najwyższą jakością, łatwością obsługi oraz solidnością. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi elementami naszej atrakcyjnej oferty do domu i biura!

483 0
12 Drzwi drewniane producent Nieswiec

Firma Nieświec jest producentem drzwi drewniany z wieloletnią tradycją. W ofercie posiadamy szereg różnych modeli, które posiadają odmienne zastosowanie. Pomimo tego, że wytwarzane są z dość topornych materiałów, charakteryzują się elegancją i delikatna konstrukcją. Posiadamy modele przeciwpożarowe, antywłamaniowe i inne.

139 0
13 www.imperiumgroup.pl

Jeśli planujesz zorganizowanie firmowej imprezy integracyjnej, zapraszamy w atrakcyjne i nietuzinkowe miejsce... Imperium Group to profesjonalna obsługa, doskonały catering oraz dbałość o każdy szczegół, które sprawią, że Twoje wydarzenie będzie udane i niezapomniane! Zapraszamy do kontaktu już dziś.

258 0
14 Oświetlenie led

Profesjonalne oświetlenie LED firmy Rosa to gwarancja najwyższej klasy i niezawodności. Oferowane przez nas produkty pozwolą Państwu nie tylko zmienić charakter wnętrza, ale również w doskonały sposób podkreślić jego największe atuty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapraszamy!

192 0
15 Mieszalnik pasz

Nasza firma oferuje mieszalniki pasz, które wykorzystać można w gospodarstwie lub w przetwórni pasz. Naszym klientom oferujemy bardzo nowoczesne sprzęty, które charakteryzują się wieloma przydatnymi funkcjami. Wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej na temat proponowanych rozwiązań. Na pewno się nie zawiedziesz.

183 0
16 Odwrócona osmoza - http://www.krevox.com/

Naszą specjalnością są systemy do uzdatniania wody. Jedną z możliwości, jakie dają, jest odwrócona osmoza. Dokładamy wszelkich starań, by nasze rozwiązania były powodem satysfakcji nabywców. Wybierając je decydujesz się na współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie. Jesteśmy przekonani, że nasze systemy z możliwością odwróconej osmozy znajdą uznanie w oczach naszych klientów.

88 0
17 Nawadnianie Szczecin

Aby roślinność w ogrodzie wyglądała pięknie i zdrowo oraz szybko rosła potrzebne jest jej nawadnianie. Szczecin mieści w sobie specjalistów z zakresu ogrodnictwa, a wśród nich znajduje się firma EKOOS. Nawadnianie w Szczecinie dzięki tym podmiotom jest bajecznie proste i efektywne kosztowo. Gorąco polecamy.

597 0
18 Włoskie meble

Oferujące wysoką jakość włoskie meble umożliwiają wygodny odpoczynek oraz nieszkodliwą dla środowiska produkcję. Niestety niektórzy mogą tylko zazdrościć, a inni mają to szczęście, że posiadają taką zieleń wokół własnego domu. Posiadanie ogrodu to wspaniała rzecz, niezależnie od tego, jaki jest główny cel, który zieleń taka ma służyć. Warto zainwestować w ekologiczne włoskie meble, które będą umilały wypoczynek na świeżym powietrzu. Wysoka jakość tych produktów zapewnia komfort wypoczynku w meblach włoskich. Są one popularne szczególnie wiosną i latem.

322 0
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2018