Ocena strony 5

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 portal oświatowy

Prowadzenie instytucji związanej z opieką lub szkolnictwem bardzo często wymaga dodatkowych narzędzi, które pomogą w działaniach i zarządzaniu. Portal oświatowy to zbiór najróżniejszych oprogramowań przeznaczonych dla osób działających w szkolnictwie oraz rodziców dzieci uczęszczających do szkoły. Dzięki temu edukacja oraz organizacja są łatwiejsze.

339 0
2 Terapia rodzin - księgarnia

W naszej księgarni internetowej znajdą Państwo bardzo bogaty wybór kodeksów, ustaw, zestawień zmian w przepisach i podręczników umożliwiających przygotowanie się do aplikacji. Oferujemy również książki poświęcone tak ważnemu obszarowi życia społecznego, jak prawo rodzinne i opiekuńcze. Pozwalają one nie tylko usystematyzować wiedzę z tego zakresu i poznać podstawowe zagadnienia w nim występujące, lecz mogą również posłużyć za podstawę postępowania na sali sądowej. Nasz asortyment obejmuje ponadto opracowania poświęcone świadczeniom alimentacyjnym i intercyzie.

474 0
3 Uprawnienia elektryczne Bydgoszcz

Prowadzimy interaktywne zajęcia w celu uzyskania pozwolenia do wykonywania remontów i prac kontrolno-pomiarowych. Dzięki kursowi 1kv otrzymasz uprawniania elektryczne po szkoleniu organizowanym w Bydgoszczy. Do zdobytych umiejętności zaliczamy obsługę urządzeń EX, agregatów oraz urządzeń elektrotermicznych.

160 0
4 Szkolenia kosmetyczne

Jeśli zastanawiacie się Państwo czemu służyć mogą szkolenia kosmetyczne prowadzone przez liczne gabinety kosmetyczne, odpowiadamy. Otóż, nasz salon swoje sesje szkoleniowe organizuje w myśl dostarczenia swoim kursantkom nie tylko niezwykle szerokiej wiedzy na temat urody i pielęgnacji, ale i sprawienia, iż odnajdą one być może dla siebie całkowicie nową drogę życia. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją, której szczegóły znajdziecie Państwo na łamach strony internetowej oraz do kontaktu.

564 0
5 Biuro tłumaczeń Toruń

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowało dla Państwa nasze biuro tłumaczeń języka angielskiego w Toruniu. Preferujemy różnorodne zagadnienia związane z przekładamy językowymi. Oferujemy usługi, które wykonujemy na najwyższym poziomie, kierując się profesjonalizmem i fachowością. Zachęcamy do skorzystania z tej propozycji!

85 0
6 Szkolenie BHP dla pracodawców

Jeśli potrzebne jest Wam profesjonalnie zorganizowane szkolenie BHP dla pracodawców zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zapewnienie Waszym pracownikom właściwego przekazywania potrzebnej im wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny prac w zakładach.

198 0
7 Kurs rachunkowości online

Jeśli marzy Ci się praca w zawodzie księgowego, firma oferuje Ci dwie możliwości nabycia niezbędnej wiedzy i umiejętności. Pierwszą opcją są zajęcia stacjonarne, drugą - kurs rachunkowości online. W trakcie organizowanych zajęć stawia się na wymiar praktyczny - rozwiązywanie zadań, wypełnianie autentycznych dokumentów, analizę case studies, co można robić także przed ekranem komputera. Szkolenie kończy się egzaminem, którego zdanie pozwala na otrzymanie certyfikatu z kodem zawodu i podjęcia pracy na stanowisku w zawodzie.

187 0
8 Szkolenia Zakopane

Organizujemy szkolenia w Zakopanem. Tematy spotkań są zróżnicowane, ale dotyczą głównie ochrony środowiska, ochrony powietrza, zarządzania odpadami i pokrewnymi. Prowadzimy również szkolenia na terenie Zakopanego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony by poznać szczegóły oferty. Profesjonalna kadra!

306 0
9 Tłumaczenia angielskiego

Nasze biuro skupia specjalistów posługujących się ponad trzydziestoma językami. Są wśród nich te najpopularniejsze, jak np. niemiecki, ale także te bardziej niszowe, np. fiński czy japoński. Oczywiście oferujemy także tłumaczenia angielskiego, które obejmują wiele tekstów specjalistycznych, np. z dziedziny medycyny czy prawa.

115 0
10 szkoła policealna Łódź

Oferujemy kwalifikacyjne kursy zawodowe w Łodzi. Bezpłatna szkoła policealna naucza takich kierunków jak: technik administracji, technik archiwista, technik realizacji nagrań oraz oferuje duży wybór kwalifikacyjnych kursów zawodowych, takich zawodów jak: elektronik, elektryk, lakiernik samochodowy czy mechatronik.

108 0
11 Nowe testy na prawo jazdy

Proponowany przez nas kurs pozwoli ci przygotować się do części teoretycznej egzaminu bez wychodzenia z domu. Testy na prawo jazdy kat. B dostępne na naszej stronie to kompletna baza pytań egzaminacyjnych przygotowanych przez ministerstwo. Kurs zawiera także osobny dział poświęcony skrzyżowaniom drogowym.

70 0
12 Sprzątanie biur

W ramach naszej oferty proponujemy profesjonalne sprzątanie biur. Warszawa to właśnie miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, czyli zespołu SOS-DOM. Odwiedź nasza stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty. Zachęcamy również do kontaktu, a następnie do skorzystania z usług!

87 0
13 Nauka śpiewu Białystok

Planujecie Państwo karierę wokalną i chcielibyście przejść kurs, który umożliwi Wam wypracowanie odpowiedniego warsztatu w tym zakresie? Nauka śpiewu, jaką realizujemy w ramach działalności szkoły VOC Hermanowicz to zajęcia, w trakcie których szczególną wagę przykładamy to wyedukowania kursantów w takim zakresie jak odpowiedni oddech czy kontrola nad stresem, który w trakcie publicznych występów potrafi często być najtrudniejszym przeciwnikiem. Siedziba naszej placówki mieści się w Warszawie.

231 0
14 Szkolenia bhp okresowe

Jako specjaliści, doświadczenie i wykwalifikowani instruktorzy, jesteśmy w stanie odkrywać zupełnie nowe przestrzenie tematyczne tradycyjnych kursów. Podejmiemy się również przeprowadzenia okresowego szkolenia BHP - całkowicie dopasowanego do potrzeb konkretnej grupy zawodowej oraz charakteru jej codziennej pracy.

544 0
15 Pomoce dydaktyczne przedszkole

Wyjątkowe pomoce dydaktyczne dla przedszkoli, które oferujemy Państwu to bogaty katalog atrakcyjnych akcesoriów, które uskutecznią i uprzyjemnią edukację uczniów. Atrakcyjne wzornictwo i estetyczne wykonanie a do tego skuteczność działania naszych pomocy dydaktycznych umożliwią naukę na najwyższym poziomie. Najwyższe standardy, najbardziej konkurencyjne ceny na rynku i wyjątkowe promocje - zapraszamy Państwa do współpracy.

328 1
16 Nauka jazdy Gliwice

Witamy na naszej stronie internetowej wszystkich przyszłych kierowców. Wiemy, że tym, co pozwoli zyskać upragnione uprawnienia jest dobrze poprowadzona nauka jazdy. Kraków to motoryzacyjne wyzwanie - z nami pokonasz je bez przeszkód i zdasz egzamin na prawo jazdy - będzie w zasięgu Twoich czterech kółek. Jako doświadczeni instruktorzy gwarantujemy, że prowadzona przez nas nauka jazdy w Gliwicach pozwoli każdemu opanować umiejętność prowadzenia samochodu - nauczymy nie tylko technicznych aspektów, lecz również rozwagi. Pozwoli to uwierzyć w siebie i bez nerwów zdać egzamin na prawo jazdy.

451 0
17 Producent drzwi drewnianych

Firma Nieświec jest producentem drzwi drewniany z wieloletnią tradycją. W ofercie posiadamy szereg różnych modeli, które posiadają odmienne zastosowanie. Pomimo tego, że wytwarzane są z dość topornych materiałów, charakteryzują się elegancją i delikatna konstrukcją. Posiadamy modele przeciwpożarowe, antywłamaniowe i inne.

139 1
18 Nawadnianie Szczecin

Aby roślinność w ogrodzie wyglądała pięknie i zdrowo oraz szybko rosła potrzebne jest jej nawadnianie. Szczecin mieści w sobie specjalistów z zakresu ogrodnictwa, a wśród nich znajduje się firma EKOOS. Nawadnianie w Szczecinie dzięki tym podmiotom jest bajecznie proste i efektywne kosztowo. Gorąco polecamy.

597 1
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2023