Ocena strony 5

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Archetypy marki

Archetypy marki to fundamentalne, powszechnie rozpoznawalne wzorce i symbole, które kształtują tożsamość marki. Wybierając archetyp, firma definiuje swoje wartości i komunikuje się z klientami w spójny sposób. Na przykład, archetyp Maga inspirowany magią i marzeniami, symbolizuje innowację i niemożliwe. Archetyp Bohatera reprezentuje postawę zwycięstwa i przekraczania granic. W wyborze archetypu istotne jest dostosowanie go do charakteru marki, aby budować silne połączenie z odbiorcami.

45 0
2 Usługi Ppoż Toruń

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się różnorodne systemy, zabezpieczenia i akcesoria PPOŻ. Instrukcje, które proponujemy, cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Dzięki tej propozycji każdy z Was będzie mógł zainwestować w bezpieczeństwo i zabezpieczenia pożarowe w swoim budynku. Gwarantujemy najwyższą jakość realizowanych usług, atrakcyjne warunki współpracy i profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich systemów. Zachęcamy do bliższego zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.

326 1
3 Szkolenia Cisco

Witamy w Centrum Szkoleniowym Trecom w Suchym Lesie. Szkolenia Cisco to nasza specjalność! Podejmij wyzwanie i zapisz się na akademię z dziedziny zakładania, konfigurowania i zarządzania sieciami komputerowymi. Nie musisz być informatykiem, by posiąść tę wiedzę. Wystarczy zainteresowanie, umysł analityczny i odrobina ćwiczeń. Po zdobyciu certyfikatu międzynarodowe korporacje będą czekały na ciebie otworem. Nasze certyfikaty są akceptowane niemal we wszystkich krajach świata. Uwaga, egzamin w języku angielskim.

590 0
4 Optymalizacja zapytań

Jeżeli myślisz, że szkolenia z informatyki są nudne, żmudne i całkowicie niepotrzebne to zdecydowanie się mylisz. Optymalizacja zapytań SQL pozwala Ci na zdobycie umiejętności w zakresie analizy i modyfikacji danych, co w dzisiejszych czasach urasta do miana jednej z najważniejszych kompetencji potrzebnych do uzyskania dobrych wyników w pracy.

400 0
5 Excel podstawy

Kurs Excela to szkolenie, które pozwala poznać podstawy programu Excel. Excel jest jednym z najpopularniejszych programów do tworzenia i przechowywania danych w formie arkuszy kalkulacyjnych. W trakcie kursu uczestnicy poznają funkcje programu, takie jak wprowadzanie danych, formatowanie komórek, tworzenie wzorców i wykresów. Możliwości programu Excel są niemal nieograniczone, dzięki czemu jest on wykorzystywany w biznesie, naukach społecznych, informatyce, a także w codziennym życiu. Kurs Excela stanowi więc cenny dodatek do wiedzy na temat narzędzi informatycznych.

190 0
6 Sprzęt laboratoryjny

Na bogaty asortyment naszego sklepu internetowego składa się wyposażenie i sprzęt laboratoryjny. Klientom oferujemy odczynniki i surowce chemiczne, takie jak siarczan magnezu siedmiowodny, kofeina bezwodna czy dicytrynian trimagnezu bezwodny. Gwarantujemy szybką dostawę na terenie całego kraju oraz za granicę.

44 0
7 Szkolenia specjalistyczne

Chcesz się dokształcać? A może zależy ci na wysokim poziomie wiedzy teoretycznej swoich pracowników? Proponowane przez nas szkolenia specjalistyczne odbywają się na terenie całej Polski lub w formie zdalnej. Badania, edukacja i doradztwo to nasza specjalność. Sprawdź aktualne tematy kursów oraz lokalizacje.

422 0
8 Warsztaty językowe

Oferujemy szkolenia dla firm, dzięki którym pracownicy nauczą się nowego języka obcego. Warsztaty językowe zawierają w sobie praktyczne ćwiczenia, scenki oraz symulacje na podstawie przykładów biznesowych. Stosowane przez nas narzędzia szkoleniowe to m.in. ćwiczenia integracyjne i nauczania kinestetyczne.

217 0
9 Zarządzanie wodami opadowymi

Przeprowadzamy zdalne konsultacje dotyczące gospodarowania deszczówki. Zarządzanie wodami opadowymi to nasza specjalność. Ponadto realizujemy projekty kanalizacji deszczowej, zielono-niebieskiej infrastruktury, a także zbiorników retencyjnych. Nasza ekipa zaopatruje również w urządzenia do pomiarów meteorologicznych i hydrologicznych.

174 0
10 Nauka śpiewu dla dzieci Warszawa

Masz w domu małego artystę? Marzyciela, który śni o największych światowych scenach? Nauka śpiewu dla dzieci w Warszawie może być dobrym początkiem realizacji tych pragnień. Zapraszamy na lekcje wokalu. Ćwiczymy śpiew grupowy i indywidualny. Pomożemy ci przełamać bariery, na zajęciach pojawią się elementy gry aktorskiej.

556 1
11 portal oświatowy

Prowadzenie instytucji związanej z opieką lub szkolnictwem bardzo często wymaga dodatkowych narzędzi, które pomogą w działaniach i zarządzaniu. Portal oświatowy to zbiór najróżniejszych oprogramowań przeznaczonych dla osób działających w szkolnictwie oraz rodziców dzieci uczęszczających do szkoły. Dzięki temu edukacja oraz organizacja są łatwiejsze.

339 0
12 Terapia rodzin - księgarnia

W naszej księgarni internetowej znajdą Państwo bardzo bogaty wybór kodeksów, ustaw, zestawień zmian w przepisach i podręczników umożliwiających przygotowanie się do aplikacji. Oferujemy również książki poświęcone tak ważnemu obszarowi życia społecznego, jak prawo rodzinne i opiekuńcze. Pozwalają one nie tylko usystematyzować wiedzę z tego zakresu i poznać podstawowe zagadnienia w nim występujące, lecz mogą również posłużyć za podstawę postępowania na sali sądowej. Nasz asortyment obejmuje ponadto opracowania poświęcone świadczeniom alimentacyjnym i intercyzie.

474 0
13 Biuro tłumaczeń Toruń

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowało dla Państwa nasze biuro tłumaczeń języka angielskiego w Toruniu. Preferujemy różnorodne zagadnienia związane z przekładamy językowymi. Oferujemy usługi, które wykonujemy na najwyższym poziomie, kierując się profesjonalizmem i fachowością. Zachęcamy do skorzystania z tej propozycji!

85 0
14 Szkolenia Zakopane

Organizujemy szkolenia w Zakopanem. Tematy spotkań są zróżnicowane, ale dotyczą głównie ochrony środowiska, ochrony powietrza, zarządzania odpadami i pokrewnymi. Prowadzimy również szkolenia na terenie Zakopanego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony by poznać szczegóły oferty. Profesjonalna kadra!

306 0
15 Tłumaczenia angielskiego

Nasze biuro skupia specjalistów posługujących się ponad trzydziestoma językami. Są wśród nich te najpopularniejsze, jak np. niemiecki, ale także te bardziej niszowe, np. fiński czy japoński. Oczywiście oferujemy także tłumaczenia angielskiego, które obejmują wiele tekstów specjalistycznych, np. z dziedziny medycyny czy prawa.

115 0
16 Nowe testy na prawo jazdy

Proponowany przez nas kurs pozwoli ci przygotować się do części teoretycznej egzaminu bez wychodzenia z domu. Testy na prawo jazdy kat. B dostępne na naszej stronie to kompletna baza pytań egzaminacyjnych przygotowanych przez ministerstwo. Kurs zawiera także osobny dział poświęcony skrzyżowaniom drogowym.

70 0
17 Sprzątanie biur

W ramach naszej oferty proponujemy profesjonalne sprzątanie biur. Warszawa to właśnie miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, czyli zespołu SOS-DOM. Odwiedź nasza stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty. Zachęcamy również do kontaktu, a następnie do skorzystania z usług!

87 0
18 Nauka śpiewu Białystok

Planujecie Państwo karierę wokalną i chcielibyście przejść kurs, który umożliwi Wam wypracowanie odpowiedniego warsztatu w tym zakresie? Nauka śpiewu, jaką realizujemy w ramach działalności szkoły VOC Hermanowicz to zajęcia, w trakcie których szczególną wagę przykładamy to wyedukowania kursantów w takim zakresie jak odpowiedni oddech czy kontrola nad stresem, który w trakcie publicznych występów potrafi często być najtrudniejszym przeciwnikiem. Siedziba naszej placówki mieści się w Warszawie.

231 0
19 Szkolenia bhp okresowe

Jako specjaliści, doświadczenie i wykwalifikowani instruktorzy, jesteśmy w stanie odkrywać zupełnie nowe przestrzenie tematyczne tradycyjnych kursów. Podejmiemy się również przeprowadzenia okresowego szkolenia BHP - całkowicie dopasowanego do potrzeb konkretnej grupy zawodowej oraz charakteru jej codziennej pracy.

544 0
20 Nauka jazdy Gliwice

Witamy na naszej stronie internetowej wszystkich przyszłych kierowców. Wiemy, że tym, co pozwoli zyskać upragnione uprawnienia jest dobrze poprowadzona nauka jazdy. Kraków to motoryzacyjne wyzwanie - z nami pokonasz je bez przeszkód i zdasz egzamin na prawo jazdy - będzie w zasięgu Twoich czterech kółek. Jako doświadczeni instruktorzy gwarantujemy, że prowadzona przez nas nauka jazdy w Gliwicach pozwoli każdemu opanować umiejętność prowadzenia samochodu - nauczymy nie tylko technicznych aspektów, lecz również rozwagi. Pozwoli to uwierzyć w siebie i bez nerwów zdać egzamin na prawo jazdy.

451 0
21 Producent drzwi drewnianych

Firma Nieświec jest producentem drzwi drewniany z wieloletnią tradycją. W ofercie posiadamy szereg różnych modeli, które posiadają odmienne zastosowanie. Pomimo tego, że wytwarzane są z dość topornych materiałów, charakteryzują się elegancją i delikatna konstrukcją. Posiadamy modele przeciwpożarowe, antywłamaniowe i inne.

139 1
22 Nawadnianie Szczecin

Aby roślinność w ogrodzie wyglądała pięknie i zdrowo oraz szybko rosła potrzebne jest jej nawadnianie. Szczecin mieści w sobie specjalistów z zakresu ogrodnictwa, a wśród nich znajduje się firma EKOOS. Nawadnianie w Szczecinie dzięki tym podmiotom jest bajecznie proste i efektywne kosztowo. Gorąco polecamy.

597 1
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2023