Ocena strony 5

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Szkoła podstawowa Radziejowice

Szukają Państwo dobrej szkoły podstawowej dla swojego dziecka? Liczą Państwo na profesjonalną kadrę oraz bezpieczeństwo podczas zajęć? W taki razie zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej szkole dostępnymi na stronie internetowej. Nasza placówka oferuje dzieciom z Radziejowic wiele możliwość spędzania wolnego czasu między innymi kółka zainteresowań.

129 0
2 Gry planszowe edukacyjne dla dzieci

Wszelkiego rodzaju przedmioty, które rozwijają kreatywność maluchów i wzbogacają ich wiedzę, zasługują na zainteresowanie rodziców. Z pewnością należą do nich gry planszowe i edukacyjne dla dzieci oraz młodzieży, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Proponujemy Ci m.in. artykuły o charakterze strategicznym, logicznym oraz zespołowe. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt, który będzie idealny dla Twojej pociechy.

194 1
3 Kurs języka angielskiego Warszawa

W Enjoy School mamy pełną świadomość tego jak ważny jest dziś język angielski. Warszawa to miasto, w którym jego znajomość jest niezbędna, aby odnieść sukces. Pomożemy Państwu poznać podstawy, ale także nabrać pewności siebie w trakcie konwersacji. Nauczymy Państwa jak myśleć po angielsku. Zapraszamy serdecznie na kurs języka angielskiego!

95 0
4 Informatyka - studia inżynierskie

Myślisz analitycznie? Chcesz nauczyć się programowania w C++ i Pythonie? Jesteś gotowy na nieustanny rozwój? Jeśli tak, to istnieje dla Ciebie tylko jeden przyszłościowy kierunek: informatyka - studia inżynierskie. Nowoczesne technologie są potrzebne wszędzie, więc jako nasz absolwent masz gwarancję zatrudnienia i wysokiej pensji. Kształć się na specjalizacjach takich jak tester oprogramowania czy Cloud administrator pod okiem specjalistów wykorzystujących wiedzę o technologiach na co dzień!

148 1
5 Opieka nad starszymi w niemczech

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na możliwość pracy zarobkowej. Proponowane przez nas zajęcie to opieka nad starszymi w Niemczech. Wykonywanie tego typu czynności za granicą pomoże Tobie poznać inne osoby, rozwinąć umiejętności językowe oraz zarobić pieniądze w walucie euro. To niezwykle korzystna oferta.

512 0
6 pracownicy z ukrainy pośrednictwo

Nasze biuro swoje usługi pośrednictwa świadczy zarówno przedsiębiorcom, którzy chcą powiększyć swoją kadrę, jak i osobom szukającym zatrudnienia. Rekrutowanie przez nas pracownicy z Ukrainy, Białorusi czy Mołdawii mogą liczyć na legalne zatrudnienie (tymczasowe lub stałe) w Polsce w branżach budowniczych czy sprzątających. Osobom szukającym zatrudnienia oferujemy również pomoc w napisaniu formularza i CV, które zwiększą ich szanse na rynku.

131 0
7 Nowe oferty pracy w Niemczech

Niektóre zawody wymagają ogromnej odpowiedzialności, jednak z ich wykonywaniem wiąże się jednocześnie ogromna satysfakcja. Z pewnością należy do nich opieka nad osobami starszymi. W zakresie działalności firmy Centrum Językowe Konik proponujemy Paniom możliwość troski o seniorów na terenie Niemiec. Oferujemy bardzo atrakcyjne pieniądze i pełne pośrednictwo w zakresie załatwiania wszelkich formalności. Jeśli znacie choć podstawy języka zgłoście się do nas, a zajmiemy się całą resztą. Serdecznie polecamy!

409 0
8 Agencja pracy Legnica

Outsourcing procesów produkcyjnych, zatrudnianie kandydatów z Ukrainy, pośrednictwo i profesjonalna rekrutacja osób na różne stanowiska to tylko część z oferowanych przez nas usług. Nasza agencja pracy z siedzibą w Legnicy, Wrocławiu i 5 innych polskich miastach powstała po to, by ułatwiać znalezienie satysfakcjonującego zatrudnienia osobom bezrobotnym oraz dostarczaniu przedsiębiorcom poszukiwanych specjalistów.

320 0
9 Angielski dla firm

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który zdaje sobie sprawę jak duże znaczenie ma ciągłe podwyższanie kwalifikacji pracowników w małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstwach. Dlatego Advantage oferuje język angielski dla firm, a także kurs niemieckiego oraz rosyjskiego. Nasze szkolenia obejmują nauczenie pracowników autoprezentacji podczas spotkań między innymi Rad Nadzorczych, czy Zarządów, a także prowadzenie negocjacji oraz dyskusji o tematyce biznesowej. Skupiamy się nie tylko na gramatyce i słownictwu, ale i nauce swobodnej konwersacji.

106 0
10 Pomoce dydaktyczne przedszkole

Wyjątkowe pomoce dydaktyczne dla przedszkoli, które oferujemy Państwu to bogaty katalog atrakcyjnych akcesoriów, które uskutecznią i uprzyjemnią edukację uczniów. Atrakcyjne wzornictwo i estetyczne wykonanie a do tego skuteczność działania naszych pomocy dydaktycznych umożliwią naukę na najwyższym poziomie. Najwyższe standardy, najbardziej konkurencyjne ceny na rynku i wyjątkowe promocje - zapraszamy Państwa do współpracy.

328 1
11 Nauka jazdy Gliwice

Witamy na naszej stronie internetowej wszystkich przyszłych kierowców. Wiemy, że tym, co pozwoli zyskać upragnione uprawnienia jest dobrze poprowadzona nauka jazdy. Kraków to motoryzacyjne wyzwanie - z nami pokonasz je bez przeszkód i zdasz egzamin na prawo jazdy - będzie w zasięgu Twoich czterech kółek. Jako doświadczeni instruktorzy gwarantujemy, że prowadzona przez nas nauka jazdy w Gliwicach pozwoli każdemu opanować umiejętność prowadzenia samochodu - nauczymy nie tylko technicznych aspektów, lecz również rozwagi. Pozwoli to uwierzyć w siebie i bez nerwów zdać egzamin na prawo jazdy.

451 0
12 Bezpieczeństwo procesowe

Jesteśmy firmą składającą się z wykwalifikowanych specjalistów, których obszarem działań jest bezpieczeństwo procesowe w miejscu pracy. Organizujemy m.in. zabezpieczenia przeciwwybuchowe. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych klientów i ich pracowników, dlatego zabezpieczenia przeciwwybuchowe organizujemy z zachowaniem wszelkich norm i standardów bezpieczeństwa. Zapraszamy do współpracy.

178 0
13 Drzwi drewniane producent Nieswiec

Firma Nieświec jest producentem drzwi drewniany z wieloletnią tradycją. W ofercie posiadamy szereg różnych modeli, które posiadają odmienne zastosowanie. Pomimo tego, że wytwarzane są z dość topornych materiałów, charakteryzują się elegancją i delikatna konstrukcją. Posiadamy modele przeciwpożarowe, antywłamaniowe i inne.

139 1
14 Oświetlenie led

Profesjonalne oświetlenie LED firmy Rosa to gwarancja najwyższej klasy i niezawodności. Oferowane przez nas produkty pozwolą Państwu nie tylko zmienić charakter wnętrza, ale również w doskonały sposób podkreślić jego największe atuty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapraszamy!

192 1
15 Mieszalnik pasz

Nasza firma oferuje mieszalniki pasz, które wykorzystać można w gospodarstwie lub w przetwórni pasz. Naszym klientom oferujemy bardzo nowoczesne sprzęty, które charakteryzują się wieloma przydatnymi funkcjami. Wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej na temat proponowanych rozwiązań. Na pewno się nie zawiedziesz.

183 1
16 Nawadnianie Szczecin

Aby roślinność w ogrodzie wyglądała pięknie i zdrowo oraz szybko rosła potrzebne jest jej nawadnianie. Szczecin mieści w sobie specjalistów z zakresu ogrodnictwa, a wśród nich znajduje się firma EKOOS. Nawadnianie w Szczecinie dzięki tym podmiotom jest bajecznie proste i efektywne kosztowo. Gorąco polecamy.

597 1
17 Włoskie meble

Oferujące wysoką jakość włoskie meble umożliwiają wygodny odpoczynek oraz nieszkodliwą dla środowiska produkcję. Niestety niektórzy mogą tylko zazdrościć, a inni mają to szczęście, że posiadają taką zieleń wokół własnego domu. Posiadanie ogrodu to wspaniała rzecz, niezależnie od tego, jaki jest główny cel, który zieleń taka ma służyć. Warto zainwestować w ekologiczne włoskie meble, które będą umilały wypoczynek na świeżym powietrzu. Wysoka jakość tych produktów zapewnia komfort wypoczynku w meblach włoskich. Są one popularne szczególnie wiosną i latem.

322 1
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2018