Ocena strony 2

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 badanie tajemniczy klient

Jeżeli stale zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób podnieść jakość obsługi i jak sprawić, aby konsumenci chcieli wracać i korzystać z Twojej oferty, to specjaliści Quality Watch mają dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Tajemniczy klient to rodzaj badania, w trakcie którego jesteś w stanie uzyskać wymierne informacje na temat wszystkich czynników - tych pozytywnych i negatywnych - wpływających na ostateczne wrażenie konsumenta. Dzięki temu przeprowadzisz konkretne zmiany i w sposób jeszcze bardziej świadomy wykorzystasz swoje mocne strony.

55 0
2 Restrukturyzacja firmy

Jeśli poszukujecie Państwo sztabu prawników specjalizujących się w zagadnieniu restrukturyzacji przedsiębiorstw, zachęcamy do skorzystania z usług Kancelarii Zimmerman i Wspólnicy. Jesteśmy świadomi skutecznych instrumentów owych przemian, stygmatyzacji firm znajdujących się w tej fazie oraz wielu innych czynników.

227 0
3 Usługi księgowe

Biuro prawno-rachunkowe oferujące usługi księgowe dla mniejszych firm i większych przedsiębiorstw. W zakres działań firmy wchodzi między innymi: pełna rachunkowość oraz prowadzenie dokumentacji przychodów i rozchodów według zasad obecnie obowiązującego prawa. Dodatkowo Klienci mogą uzyskać pomoc w rozliczaniu podatków.

96 0
4 Doradztwo prawne dla przedsiębiorców

Usługi świadczone w ramach prowadzonej kancelarii adwokackiej obejmują przede wszystkim doradztwo prawne, sporządzanie wzorów dokumentów i umów oraz pism procesowych, a także reprezentowanie klienta w postępowaniach sądowych bądź w urzędzie państwowym. Prowadzący ją adwokat zajmuje się sprawami cywilnymi, rodzinnymi, karnymi, a także handlowymi i administracyjnymi. Mecenas zajmuje się jednak przede wszystkim rozwodami, sprawami o alimenty, podział majątku, czy też ustalenie praw rodzicielskich.

356 0
5 Doradztwo podatkowe

Właściwie zaplanowana optymalizacja oraz doradztwo podatkowe jest skuteczną pomocą w trosce o właściwy standard rozliczeń. Plan może przewidywać różnego rodzaju działania, mające na celu usprawnienie i utrzymanie formy na wysokiej pozycji na rynku. Wskażemy również na występujące nieprawidłowości w Waszej dokumentacji.

301 0
6 Wsparcie prawne dla VIP, optymalizacja podatkowa

Firma oferuje wsparcie prawne dla VIP. Proponowana optymalizacja podatkowa to usługa skierowana do przedsiębiorców i inwestorów, którzy oczekują pomocy w sprawach finansowych. Działania realizowane w ramach tej usługi wykonywane są w ramach współpracy z kancelarią zajmującą się na co dzień sprawami z tego zakresu.

528 0
7 Wycena spółek

Oferujemy możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami z Kancelarii Biegłego Rewidenta. Zajmujemy się między innymi dokonywaniem fachowej wyceny udziałów, spółek, przedsiębiorstw, znaków towarowych, handlowych i marek. Składniki majątkowe, które podlegają naszej wycenie wartości to między innymi: papiery wartościowe, w tym obligacje, akcje, opcje, wartości niematerialne jak patenty, projekty innowacyjne. Dokonujemy także wyceny całych przedsiębiorstw. Zapraszamy małe, średnie i duże firmy.

336 0
8 Taśmy z nadrukiem

Wśród wielu form reklamy oferujemy taśmy z nadrukiem. Artykuły dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, można na nie nanieść np. firmowe logo i w ten sposób zwiększyć świadomość istnienia Państwa marki. Prócz walorów reklamowych, produkty są również oczywiście praktyczne i skutecznie zabezpieczają towar przewożony na paletach.

575 0
9 Księgowość Bydgoszcz

Zależy Ci na tym, by dokumenty Twojej firmy były prowadzone na najwyższym poziomie? Marzysz o zatrudnieniu ludzi profesjonalnych i doskonale znających najdrobniejsze szczegóły swojej profesji? Nasze biuro podatkowe to strzał w dziesiątkę! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które obejmują kompleksowe prowadzenie księgowości na najwyższym poziomie.

501 0
10 http://responsywnestrony.pl/

W naszym generatorze możliwe jest szybkie i łatwe uzyskiwanie dopasowanie danych stron, na przykład firmowych do wyświetlania ich na urządzeniach mobilnych. Znajdziecie u nas prosty sposób na dopasowanie danego portalu do prezentowania się w estetycznej formie i przystosowywania do parametrów różnych systemów.

125 0
11 Usługi ogrodnicze Łdź

Jako specjaliści od pielęgnacji oraz zakładania ogrodów, świadczymy profesjonalne usługi wszystkim klientom. Projektujemy tereny zielone, zaopatrujemy je w najlepsze wyposażenie, dbamy o wycinkę drzew, a dodatkowo zajmujemy się trawnikiem. Zakres naszych usług jest bardzo rozbudowany i dostosowany do Państwa potrzeb.

246 1
12 Elektronarzędzia sklep

Dla każdego pracownika warsztatu walizki narzędziowe i narzędzia to bardzo ważna rzecz, ponieważ wszystkie te narzędzia, są po prostu niezbędne do prawidłowo wykonanej pracy. Sklep z narzędziami spełniający wszystkie potrzeby warsztatów samochodowych to niezwykle cenny partner w prowadzeniu interesów.

492 0
13 Podesty schodowe

Czeka na Państwa atrakcyjna oferta handlowa składająca się z jedynych w swoim rodzaju, niepowtarzalnych urządzeń, takich jak między innymi dźwigi Lifts, platformy dla niepełnosprawnych a także platformy schodowe. Doceniane przez klientów i wykonane w najnowszej technologii platformy schodowe to najistotniejsza chluba naszej firmy. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zapraszamy!

138 0
14 Szyby samochodowe

Przy sprowadzaniu używanych komponentów należy być ostrożnym i sprawdzić ich stan faktyczny, aby tanie szyby samochodowe nie okazały się trefnymi i w konsekwencji nie było trzeba ich poszukiwać ponownie. Należy także spytać o zaufanego wykonawcę, gdyż najważniejsza jest sama wymiana szyby, naprawa silnika, czy elektroniki.

559 0
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2018