Ocena strony 1

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Outsourcing księgowy

Nasze biura rachunkowe zlokalizowane w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku pomagają przedsiębiorcom w zarządzaniu firmą poprzez outsourcing księgowy. Nasze usługi obejmują zarówno prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej, obsługę kadrowo-płacową oraz realizację płatności bankowych jak również doradztwo podatkowe oraz wsparcie prawnika.

149 0
2 Adwokaci Warszawa

W ramach prowadzonej przez naszą warszawską kancelarię działalności oferujemy wsparcie prawne osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Nasi adwokaci oraz doradcy podejmują się przeprowadzenia badań due diligence, przeprowadzenia restrukturyzacji prowadzonej działalności, prowadzenia ksiąg rachunkowych, reprezentacji klienta w sprawach podatkowych i więcej.

529 0
3 Adwokat sprawy karne

Kancelaria Adwokacka dr. Piotra Sołhaj specjalizuje się w różnorodnych dziedzinach prawa. Prowadzimy sprawy karne, rozwodowe, egzekucyjne oraz związane z dochodzeniem odszkodowań, spadków, windykacją należności. Dodatkowo, podejmujemy się kompleksowej obsługi prawnej firm oraz przedsiębiorstw. Zachęcamy do konsultacji.

561 0
4 Szkolenia dla managerów

Każde przedsiębiorstwo pokonuje własną drogę ewolucji. Ze względu na zmiany w gospodarce i realiach prowadzenia działalności ta ewolucja jest nieunikniona. Kadra zarządzająca musi być pewna, że wie na czym polega prawidłowe zarządzanie zmianą, aby podołać wszystkim zadaniom. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne szkolenia, które skutecznie pomogą zapoznać się z praktyczną stroną tematu i przygotować Państwa na przeprowadzenie zmian w swojej firmie. Dzięki nam zarządzanie zmianą w Państwa firmie przebiegnie zgodnie z wszelkimi założeniami.

229 0
5 Kontrola jakości

Zajmujemy się co-packingiem, selekcją i sortowaniem towarów. W naszej ofercie znajduje się również kontrola jakości obejmująca testowanie artykułów motoryzacyjnych, kosmetycznych i produktów szybkorotujących. LeanLogis NEW zajmuje się również etykietowaniem i znakowaniem towarów oraz dostawą zgrzewarek do folii i maszyn pakujących. Współpracujemy z firmami z Dani, Czech i Niemiec.

507 0
6 kantor online

Chcesz szybko i wygodnie wymienić takie waluty jak: euro, dolary, funty czy franki i to bez wychodzenia z domu? Zatem koniecznie odwiedź nasz nowoczesny kantor internetowy. Gwarantujemy nie tylko oszczędność czasu, ale również korzystne promocje, dzięki którym zaoszczędzisz pieniądze! Ponadto zapewniamy bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji oraz zawsze aktualny kurs.

552 0
7 Sprzątanie sklepów śląskie

Proponujemy pomoc przedsiębiorcom w utrzymaniu porządku w ich lokalach handlowych. Zapewniamy sprzątanie sklepów na terenie województwa śląskiego. gwarantujemy indywidualne warunki współpracy - dostosowane do potrzeb Zleceniodawcy. Prace wykonujemy w dogodnych godzinach - z reguły po zamknięciu lokalu.

566 0
8 Psychologia biznesu

Bez motywacji trudno osiągnąć sukces, dlatego pomagamy trenować umysł tak, aby był przygotowany do różnych zmagań. Psychologia biznesu pomaga nam w szkoleniach m.in. managerów i dzięki jej narzędziom wiemy, jak ćwiczyć mentalność, aby pokonywać własne słabości i przekraczać granice. Nasze zajęcia to także wsparcie w znalezieniu odpowiedniej ścieżki rozwoju zawodowego.

131 0
9 Księgowość

Jesteśmy od tego, aby pomagać wszystkim firmom i radzić w kwestiach finansowych czy podatkowych, jak również prowadzić księgowość. Zapewniamy kompleksowe i tanie usługi, a także fachową wiedzę, która z pewnością będzie korzystna dla rozwoju Waszej działalności. Dowiedz się jak zaoszczędzić i rozwinąć firmę z naszym biurem rachunkowym.

416 0
10 Biuro podatkowe

Wrocławskie biuro podatkowe świadczy kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorstw z różnych sektorów i branż. W ofercie m.in. doradztwo w zakresie VAT, obsługa podmiotów międzynarodowych, rozliczenia, a także udział w postępowaniach sądowych oraz przed organami administracji publicznej. Szczegóły i kontakt na stronie internetowej.

559 0
11 usługi księgowe Bytom

Nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc przy sporządzaniu deklaracji podatkowych, prowadzeniu KPiR, Ewidencji Ryczałtowej, a także inne usługi księgowe. Podejmujemy się również reprezentowania naszych klientów przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Z naszego wsparcia mogą Państwo skorzystać w oddziale kancelarii w Krakowie oraz Bytomiu.

556 0
12 Mycie okien

Oferujemy naszym klientom profesjonalne mycie okien w Krakowie, które jest jedną ze specjalności naszych pracowników. Świadczymy w pełni kompleksowe usługi sprzątające dla firm oraz instytucji, zapewniając doskonałą realizację każdego zlecenia, także specjalistycznego - np. na dużych wysokościach. Sprawdź pełną ofertę naszej firmy sprzątającej.

430 0
13 Due Diligence

Nasza oferta skierowana jest zarówno do inwestorów, jak i sprzedających. W ramach usługi Due Diligence zapewniamy między innymi wsparcie podczas podejmowania decyzji związanych z rozpoczęciem przedsięwzięcia. Informujemy również o możliwym ryzyku finansowym, a ponadto analizujemy niezbędną dokumentację.

99 0
14 Leasing bez BIK

Jeśli potrzebny jest Wam najlepszy leasing bez BIK zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają naszym klientom na otrzymywanie potrzebnego Wam wsparcia finansowego, a co za tym idzie na możliwość dokonania zakupu wybranego środka transportu czy pojazdu dla firmy.

381 0
15 Eventy dla firm

Coraz więcej korporacji i przedsiębiorstw decyduje się stawiać na swoich pracowników i organizować im ciekawe formy wspólnego spędzania czasu po pracy. Eventy dla firm, to również jedna z usług proponowana przez Freestyle Family. Organizujemy pokazy kaskaderskie: przygotowujemy scenografię, scenariusz, infrastrukturę, a nawet budzącą emocje oprawę muzyczną. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy w stanie zorganizować atrakcje z udziałem występów stunt, trial, mdb i drift. Szczegóły online.

307 0
16 Księgowość Wyszków

Jeśli dopiero wchodzisz na rynek i poszukujesz pomocy specjalistów w założeniu własnej działalności gospodarczej, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy powstawania firmy i zapewnią Ci profesjonalne doradztwo. Biuro rachunkowe Amitax poprowadzi również pełną księgowość Twojego przedsiębiorstwa i sporządzi niezbędne deklaracje oraz sprawozdania statystyczne i raporty dla potrzeb zarządczych. Zajmiemy się także ewidencją wartości niematerialnych i prawnych oraz środków trwałych.

83 0
17 doradztwo prawne

Były wiceminister finansów wraz z zespołem prawników ISP prowadzi szkolenia oraz oferuje usługi doradcze w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz opodatkowaniem. Prof. dr hab. Witold Modzelewski to doradca podatkowy figurujący na liście ministerstwa pod nr 00001. ISP reprezentuje również swoich Klientów przed organami kontroli skarbowej i nie tylko.

120 0
18 Car fleet management

Nasza firma nie tylko organizuje aukcje z używanymi pojazdami poleasingowymi, ale także dostarcza swoim klientom platformę internetową, która pomaga w zarządzaniu flotą samochodów. Car fleet management umożliwia prowadzenie kalendarza dostaw, sprawdzanie archiwum faktur, a także daje dostęp do wszystkich informacji potrzebnych przy administrowaniu autami firmowymi.

592 0
19 Tłumaczenia Bydgoszcz

Nasze biuro tłumaczeń w Bydgoszczy to miejsce nowoczesne, w którym znajdą Państwo najlepszej jakości ofertę - profesjonalne tłumaczenia biznesowe : z zakresu prawa, handlu, marketingu - w sposób kompleksowy oraz profesjonalny. Proponujemy tłumaczenia specjalistyczne tekstów prawnych, finansowych i ekonomicznych, medycznych i technicznych. Nasze przekłady to wysoka jakość przekładów, które wykonywane są w zgodzie z wszelkimi normami.

586 0
20 Pełna księgowość Warszawa

W ramach działalności naszego biura rachunkowego, którego siedziba mieści się w Warszawskim Targówku oferujemy właścicielom działalności gospodarczych pełną księgowość. Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się prowadzeniem ksiąg handlowych, a także obsługą kadrowo-płacową. Sporządzamy też kompleksową politykę rachunkowości.

245 0
21 Biuro tłumaczeń

Zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką przygotowało dla Was nasze profesjonalne, internetowe biuro tłumaczeń. Znajdziecie u nas możliwość wykonywania zarówno translacji ustnych, na konferencjach, międzynarodowych spotkaniach, jak również pisemnych. Dzięki nam możliwe jest przygotowani potrzebnych Wam dokumentów.

532 0
22 Szkolenia dla menedżerów

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne szkolenia dla menedżerów. Dzięki nim możliwe jest wprowadzenie w Waszych firmach bardziej efektywnego zarządzania i organizowania prac podległych osób. Poznacie na nim metody na zwiększanie wydajności zespołu i odpowiednie jego motywowanie.

116 0
23 Preparaty do dezynfekcji

Zachowanie największego poziomu sterylności oraz czystości sprzętów i narzędzi medycznych to absolutna podstawa. Dlatego aby pomóc szpitalom, przychodniom i ośrodkom, proponujemy im najlepsze preparaty do manualnej dezynfekcji i mycia. Sprawdzą się nawet w przypadku mocno zabrudzonych narzędzi chirurgicznych, działając zabójczo na różnego rodzaju bakterie, prątki, wirusy i grzyby.

416 0
24 Kserokopiarki DKS - Konica

Już dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować Państwu dzierżawę najlepszego sprzętu: nasze kserokopiarki Konica wspierają pracę wielu biur i przedsiębiorstw, a także pozwalają na rozwijanie działań marketingowych. W rękach naszych ekspertów można również pozostawić niesprawne urządzenia. Serdecznie zapraszamy.

497 0
25 Maszyna pakująca

Jednym słowem maszyna pakująca nie była znane na polskim rynku. Przynajmniej jeszcze nie wtedy. Z czasem, kiedy to coraz więcej firm bankrutowało właśnie z tego względu, że tracili pracowników, którzy odpowiedzialni byli za pakowanie surówek postanowiono poszukać jakiegoś wspomagania. Wtedy to jedna z firm trafiła na mój ślad, a może ja akurat trafiłem do tej firmy.

399 0
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2018