Ocena strony 1

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Pracownia Finansowa opinie

Przy wyborze inwestycji, warto rozważyć projekty OZE oraz dotyczące rynku nieruchomości. Pracownia Finansowa to ciesząca się świetnymi opiniami firma zajmująca się zarządzaniem, tworzeniem i doradztwem w zakresie tego rodzaju projektów. Usługi skierowane są zarówno do doświadczonych, jak i początkujących inwestorów.

587 0
2 agencja doradztwa personalnego Warszawa

Jesteśmy całkowicie przekonani, że nasze pośrednictwo to ogromna okazja - zarówno dla kandydatów cały czas zdobywających wykształcenie i uczących się, jak również podmiotów poszukujących nowych pracowników. Jako agencja doradztwa personalnego zbieramy najlepsze i sprawdzone oferty oraz pozwalamy zainteresowanym firmom dotrzeć do profilu kandydatów najlepiej wpisujących się w ich oczekiwania oraz wymagania. W szczególności zachęcamy młodych i ambitnych kandydatów, którzy już dzisiaj pragną zatroszczyć się o swoją zawodową karierę.

268 0
3 Agencja ubezpieczeniowa Piła

Już niedługo będziesz mógł wykupić świetną polisę zarówno dla siebie, swoich najbliższych, jak i dla firmy. AP Finanse jest to agencja ubezpieczeniowa w Pile obsługująca klientów indywidualnych oraz biznesowych. Każdemu przedstawia jak najlepszą z punktu widzenia danej osoby ofertę, nie dorzucając propozycji, jakie nie są jej zupełnie potrzebne. Z każdym, kto do nich przychodzi, budują relacje na podstawie zaufania, dzięki czemu zdobyli sobie grupę zadowolonych klientów, którzy cały czas przedłużają współpracę.

552 0
4 Zakładanie spółki

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest otworzyć, zarejestrować i rozwijać działalność, która dotyka przede wszystkim obszaru online (np. sklep internetowy). Zagospodarowanie magazynu oraz przechowywanie asortymentu jest w tym przypadku najmniejszym problemem. Bugalter wychodzi naprzeciw współczesnym inwestorom i proponuje pomoc w postaci wirtualnych adresów, które bez wątpienia pozwolą i pomogą w sprawnym zakładaniu nowej spółki lub przedsiębiorstwa.

452 0
5 Outsourcing kadr

Realizacja własnych celów, a także dążenie do ciągłego zaspokajania potrzeb klientów to w dzisiejszych czasach niełatwe zadanie dla polskich przedsiębiorców. Dlatego też nasza firma proponuje outsourcing kadr i płac, polecając swoich wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą państwu w rozwoju działalności i wykonywaniu rozmaitych zadań. Dysponujemy specjalistami z różnych działów, do pracy dłuższej i tymczasowej, dzięki czemu nie będziecie musieli państwo martwić się o poziom swoich kadr. Zajmujemy się także doradztwem.

270 0
6 Terminale POS z Android

Czy choć raz w życiu zdarzyło się Państwu płacić w sklepie bądź u dentysty bezgotówkowo? Jeśli tak, to pewnie korzystacie z tej wygodnej formy płatności częściej. Wiele firm, które nie zadbały o zaopatrzenie się w terminale POS, najzwyczajniej w świecie straciło klientów na rzecz nadążającej za bieżącymi trendami konkurencji. Zachęcamy więc przedsiębiorców, aby skorzystali z możliwości zakupu terminali POS z Android w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą terminalne płatnicze i skanery kodów kreskowych!

242 0
7 Usługi rachunkowe

Najlepsze usługi rachunkowe A.F.O we Wrocławiu to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które doceniają profesjonalizm i rzetelność podczas wykonywania zleceń. Proponujemy Państwu usługi księgowe, rachunkowe, finansowe, czy nawet wirtualne biuro. Oferowane przez nas rozwiązania cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu każdego klienta - dlatego do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do współpracy!

341 0
8 Szkolenia bhp

Każdy przedsiębiorca staje przed obowiązkiem przeprowadzenia nowoczesnego szkolenia BHP, które pozwoli zapoznać pracowników z normami i standardami postępowania. Zachęcamy więc do powierzenia tego zadania naszym instruktorom, którzy przygotowując spotkanie uwzględnią indywidualne potrzeby danej grupy zawodowej.

227 0
9 Agencja ubezpieczeniowa Lublin

Zależy ci na tym, aby w razie wypadku komunikacyjnego lub pobytu w szpitalu otrzymać dobre zadośćuczynienie? A może prowadzisz firmę transportową i szukasz polisy dla swojej floty samochodowej? W takim wypadku koniecznie skontaktuj się z agencją ubezpieczeniową z Lublina, która proponuje polisy w dobrej cenie. Z nimi będziesz mieć całkowitą pewność, że otrzymasz dokładnie to, na czym ci zależy. Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych wszystkim proponując świetne stawki cenowe.

189 0
10 Wdrożenie norm ISO w firmie

Międzynarodowe standardy bezpieczeństwa są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw. Moja działalność obejmuje, między innymi wdrożenie norm ISO w firmie, ale organizuję również szkolenie dotyczące ochrony danych osobowych. Zachęcam do zapoznania się z ofertą moich usług i zadbaniem o bezpieczeństwo swojego przedsiębiorstwa.

490 0
11 Wstępne szkolenie BHP

Każdy nowy pracownik musi przejść przez wstępne szkolenie BHP. Warszawa jest miastem, w którym takie szkolenia są przeprowadzane przez naszych specjalistów. Prowadzimy też okresowe szkolenie BHP, kursy przeciwpożarowe i pierwszej pomocy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą! Więcej informacji na naszej stronie www.

437 0
12 Złoto inwestycyjne w sztabkach

Nasza mennica ma do zaoferowania złoto inwestycyjne w sztabkach. To powszechny sposób na zabezpieczenie posiadanego kapitału. Przygotowaliśmy certyfikowane produkty pochodzące ze Szwajcarii o różnej gramaturze. Na życzenie klientów wykonujemy grawer lub specjalne dedykacje w przypadku wykorzystania towarów jako prezent.

350 0
13 Doradztwo podatkowe

Jeśli zastanawiasz się, które biura rachunkowe w Jeleniej Górze są najlepsze, z pewnością nie musisz dłużej ich szukać, bo właśnie teraz trafiłeś na wyjątkową ofertę! Jesteśmy profesjonalnym Biurem rachunkowo-księgowym. Świadczymy tylko fachowe i zawsze niezawodne usługi rachunkowe i księgowe, dzięki którym każdy z naszych klientów może otrzymać najlepszą pomoc. Charakteryzuje nas fachowość, atrakcyjna cena i indywidualne podejście do klienta. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do współpracy!

251 0
14 pomoc zadłużonym

Nasza kancelaria antywindykacyjna oferuje pomoc zadłużonym w zakresie wezwań do zapłaty, interwencji komorniczych, ubezpieczeń, umów z Monedo czy spadków. Świadczymy usługi i porady prawne osobom, których sytuacja finansowa uległa znacznemu pogorszeniu w wyniku określonego zobowiązania i które nie radzą sobie z ich skutkami.

271 0
15 Umowa darowizny samochodu PDF

Bezpłatne przekazanie pojazdu innej osobie, nawet najbliższej rodzinie, niezgłoszone do odpowiednich urzędów, może skutkować naliczeniem podatku, który trzeba będzie odpowiednio uregulować. Co zrobić, aby formalności zostały dopilnowane? Rozwiązaniem wspomnianych problemów jest umowa darowizny samochodu PDF, dzięki której wszystkie najważniejsze dane zostaną spisane. Koniecznie powinny znaleźć się w niej: wartość oraz specyfikacja przedmiotu, jak również oznaczenie stron i stopnia pokrewieństwa.

269 0
16 Maszyna do sortowania ziarna

Prowadzisz własne gospodarstwo rolne i pragniesz zwiększać jakość zbieranych plonów? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy, która dostarcza nowoczesnych technologii m.in. umożliwiających kontrolę składu zbóż. Proponujemy także urządzenia takie jak maszyna do sortowania ziarna, wialnie z sitami oraz młynki.

120 0
17 Nadzór BHP

Nasza firma świadczy usługi polegające na ocenie warunków pracy w różnych zakładach. Prowadzimy nadzór BHP, polegający na kompleksowym sprawdzaniu sytuacji w danej firmie. Nie tylko badamy czystość i bezpieczeństwo, dla także weryfikujemy wiedzę pracowników i ich przełożonych na temat prawidłowych zachowań.

246 0
18 pomoc w otwarciu działalności gospodarczej

Założenie własnego biznesu nigdy nie jest proste. Należy zmagać się z wieloma problemami natury prawnej oraz podatkowej. Nasze biuro rachunkowe świadczy wszystkim przedsiębiorcom pomoc w otwarciu działalności gospodarczej, a także w jej dalszym prowadzeniu. Jesteśmy firmą, która zawsze na pierwszym miejscu stawia sobie za cel dobro Klienta.

327 0
19 konstrukcje stalowe śląsk

Nasze przedsiębiorstwo stawia różnego rodzaju budynki i obiekty. Nasze konstrukcje stalowe na Śląsku powstają od 1991 roku, dzięki czemu jesteśmy doświadczonym wykonawcą. Na bazie metalowych szkieletów powstają między innymi wielkopowierzchniowe sklepy, hale, hangary i obiekty użyteczności publicznej.

314 0
20 doradztwo podatkowe Piaseczno

Przyjęcie takiej, a nie innej formy działalności powinno być związane z charakterem firmy, ilością zatrudnionych pracowników oraz ze świadczonymi usługami. Doradztwo podatkowe pomaga w ustaleniu, co będzie najlepsze dla danego przedsiębiorstwa. Prowadzimy tego typu usługi w Piasecznie, podpowiadając w kwestiach optymalizacji kosztów małym, jak i większym firmom. Możemy pomóc w dopasowaniu narzędzi finansowych, ale również przygotować formalności do odpowiednich urzędów. Wesprzemy Twoją działalność, sprawiając, że jej koszty będą mniejsze.

326 0
21 Dzierżawa kserokopiarek Poznań

Niezależnie od tego, czy prowadzisz swój prywatny gabinet, biuro czy całą placówkę. Urządzenia biurowe są niezbędne niezależnie od charakteru Twojej działalności, dlatego sprawdź ofertę naszego poznańskiego punktu, z którym dzierżawa kserokopiarek, drukarek, skanerów, niszczarek i urządzeń wielofunkcyjnych jeszcze nigdy nie było takie proste!

434 0
22 kantor stargard

Jak zamierzasz wymienić walutę na inną, to koniecznie sprawdź nasz kantor. Stargard, Szczecin - to miejsca w których nas znajdziesz. Posiadamy najkorzystniejsze ceny i warunki. Sprawdź już dziś naszą stronę internetową i skontaktuj się z doświadczonymi pracownikami. Korzystaj wyłącznie ze sprawdzonych firm.

323 0
23 rzeczoznawca ppoż online

Wykonujemy ekspertyzy i pomagamy uzyskać odstępstwa od przepisów Prawa Budowlanego i innych przepisów określających wymagany poziom bezpieczeństwa na danym terenie. Rzeczoznawca ppoż udziela porad online, możesz się z nim skontaktować za pośrednictwem naszego formularza. Opinia takiej osoby często okazuje się przydatna w postępowaniach przed organami administracji.

114 0
24 Niszczenie danych

Jeżeli prowadzona przez Ciebie działalność wytwarza dokumenty, które zawierają tajne informacje, to konieczne jest korzystanie z profesjonalnych rozwiązań, które pozwolą na skuteczne i ostateczne niszczenie danych. Firma Deleo wykorzystuje w tym celu nowoczesne technologie, która zapewniają bardzo wysoki stopień poufności. Prowadzona przez nas utylizacja umożliwia zniszczenie nawet 4 000 kg papieru w ciągu jednej zmiany operacyjnej. Zapewniamy, że korzystanie z naszych usług zapewnia pełne bezpieczeństwo.

98 0
25 Rejestracja spółki Warszawa

Kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad prawnych oraz legalizacją pobytu cudzoziemców w kraju. Za ich pośrednictwem możliwa jest rejestracja spółki w Warszawie, zarówno jawnej, jak i z ograniczoną odpowiedzialnością. Można to zrobić przez Internet, a także zewidencjować zagraniczne oddziały firmy albo stowarzyszenia czy fundacji.

147 0
26 Artykuły biurowe

Od wielu lat dostarczamy artykuły biurowe do firm, których siedzibą są największe miasta Polski, takie jak Poznań, Kraków, Warszawa czy Gdańsk. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach, polegających na przyjmowaniu zamówień online, a następnie dostawie produktów bezpośrednio do klienta w jak najkrótszym czasie. Oferujemy bardzo bogaty asortyment wyrobów piśmienniczych i papierniczych.

266 0
27 Pracownia Finansowa

Inwestycje w elektrownie wiatrowe w modelu grupowym - to podstawa działalności spółki Pracownia Finansowa. Beneficjenci mogą przyłączyć do projektu i zabezpieczyć swój kapitał, przyczyniając się przy tym do pozyskiwania odnawialnych źródeł energii (budowa elektrowni wiatrowych). Spółka prowadzi również projekty inwestycji w nieruchomości.

553 0
28 Konferencje Poznań

Nasza agencja zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem eventów firmowych. Organizacja konferencji musi zostać od początku do końca przeprowadzona z zadbaniem o najmniejsze szczegóły. Wybór miejsca, wystrój, odpowiedni catering, zaplecze techniczne, muzyczne i multimedia - zapewniamy kompleksowe wyposażenie spotkania. Ponadto, zadbamy również o zakwaterowanie Twoich gości, zaplanujemy przebieg wydarzenia i w razie konieczności załatwimy tłumaczy. Profesjonalnie przygotowany event znacząco zwiększa szanse na to, że samo wydarzenie okaże się sukcesem. Zapraszamy, Relago - konferencje Poznań.

561 0
29 Archiwizacja dokumentów Kraków

Archiwizacja dokumentów księgowych nie jest zadaniem prostym, a by ją poprawnie przeprowadzić potrzeba nie tylko wiedzy, ale i doświadczenia w tej dziedzinie. Nasi pracownicy posiadają oba te przymioty, a dodatkowo są sumienni i rzetelni. Archiwizacja dokumentów księgowych w Krakowie to zadanie, które warto więc powierzyć naszej firmie!

21 0
30 Pomoc dla firm w kryzysie

Świadczymy kompleksowe wsparcie dla biznesów, które nie radzą sobie z wszechobecną presją rynku i konkurencji. Nasza pomoc dla firm w kryzysie polega na wdrożeniu procedur restrukturyzacyjnych, specjalnie dostosowanych do specyfiki działalności podmiotu. Realizujemy programy naprawcze mające na celu poprawę sytuacji finansowej.

110 0
31 Skup srebra Warszawa

Jeżeli w Twoim domu zalega zdekompletowana lub uszkodzona biżuteria, która do niczego już się nie przyda, nie czekaj, tylko przynieś ją do kantoru w Galerii Grochów. Nasz skup srebra i złota nie tylko z chęcią odkupi cenny złom, ale również na miejscu dokona profesjonalnej wyceny przyniesionych ozdób.

197 0
32 Poradnia psychologiczna Dąbrowa Górnicza

Centrum oferuje swoją pomoc zarówno dzieciom, młodzieży, jak i osobom dorosłym. Poradnia psychologiczno-pedagogiczna In Corpore w Dąbrowie Górniczej pomaga lepiej wykorzystywać swój potencjał i uzdolnienia, przełamywać trudności w szkole (na przykład z przyswajaniem języków obcych), zaburzeniami zmysłów, mowy, a także w problemach z pamięcią, czy koncentracją. Zespół lekarzy, logopedów, neurologopedów i innych specjalistów wykorzystuje terapie Tomatisa, biofeedback, integracji sensorycznej, metodą Johansena i inne.

393 0
33 Gwarancja de minimis

Jeśli zastanawiasz się na zaciągnięciem kredytu obrotowego lub inwestycyjnego, to gwarancja de minimis jest dla Ciebie. Z tej usługi mogą skorzystać przedsiębiorcy z sektora mikro, a także właściciele małych i średnich przedsiębiorstw. Wystarczy odwiedzić naszą placówkę, złożyć wniosek i poczekać na decyzję.

443 0
34 magazyny mazowieckie

Każdy przedsiębiorca, który zajmuje się produkcją lub handlem towarami potrzebuje miejsca, w którym będzie mógł je przechowywać. Właśnie dlatego nasze magazyny na wynajem znajdujące się w województwie mazowieckim to doskonała inwestycja zarówno dla mniejszych, jak i większych firm. Posiadamy nieruchomości różniące się rozmiarem i lokalizacją.

363 0
35 Księgowość Szczecin

Jeśli potrzebna jest Wam profesjonalna, a jednocześnie tania księgowość zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie u nas pomoc w przygotowywaniu i sporządzaniu potrzebnych Wam dokumentów w firmie. Zapewniamy Wam prowadzenie ksiąg rachunkowych, handlowych. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie.

203 0
36 Zwrot podatku z Niemiec

Jeśli pracujesz u naszych zachodnich sąsiadów możesz starać się o zwrot podatku z Niemiec. Jego wysokość będzie zależała nie tylko od Twoich zarobków, ale również od tego jak długo mieszkasz za granicą. Ilość pieniędzy, jakie możesz otrzymać w łatwy sposób obliczysz przy pomocy internetowego kalkulatora.

365 0
37 Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego zaprasza do współpracy firmy oraz Klientów indywidualnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szerokiej wiedzy oraz dużym umiejętnościom, jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających z Państwa. Potwierdzeniem tego jest obecność na liście Ministerstwa Sprawiedliwości.

121 0
38 Kancelaria podatkowa Wrocław

Naszą specjalnością jest doradztwo podatkowe na ternie miasta Wrocław. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Wybierając doradztwo podatkowe w naszej firmie zyskują Państwo obsługę na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

230 0
39 Licytacje komornicze Lublin

Licytacje komornicze w Lublinie przeprowadzane są przez funkcjonariusza publicznego Jarosława Zunia. Przedstawia on ofertę różnorodnych nieruchomości i ruchomości. Zgłoś się na aukcję już dziś. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat propozycji, odwiedź stronę internetową, bądź skontaktuj się bezpośrednio.

253 0
40 Adwokat sprawy karne

Prowadzone przez naszą Kancelarię sprawy karne podlegają rzetelnej analizie. Na tej podstawie adwokat jest w stanie wskazać nie tylko dalszy sposób i przebieg sprawy, ale również podjąć się reprezentowania interesów Klienta. Podejmując się współpracy z naszą Kancelarią mogą Państwo liczyć na całkowitą dyspozycyjność oraz indywidualne warunki współpracy. Mogą Państwo zarówno powierzyć kancelarii opiekę nad konkretnym problemem prawnym, jak również reprezentowanie Państwa interesów przed sądem (na wszystkich etapach postępowania).

561 0
41 Due Diligence

Nasza oferta skierowana jest zarówno do inwestorów, jak i sprzedających. W ramach usługi Due Diligence zapewniamy między innymi wsparcie podczas podejmowania decyzji związanych z rozpoczęciem przedsięwzięcia. Informujemy również o możliwym ryzyku finansowym, a ponadto analizujemy niezbędną dokumentację.

99 0
42 doradztwo prawne

Były wiceminister finansów wraz z zespołem prawników ISP prowadzi szkolenia oraz oferuje usługi doradcze w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz opodatkowaniem. Prof. dr hab. Witold Modzelewski to doradca podatkowy figurujący na liście ministerstwa pod nr 00001. ISP reprezentuje również swoich Klientów przed organami kontroli skarbowej i nie tylko.

120 0
43 Biuro tłumaczeń

Zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką przygotowało dla Was nasze profesjonalne, internetowe biuro tłumaczeń. Znajdziecie u nas możliwość wykonywania zarówno translacji ustnych, na konferencjach, międzynarodowych spotkaniach, jak również pisemnych. Dzięki nam możliwe jest przygotowani potrzebnych Wam dokumentów.

532 0
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2023