Ocena strony 1

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Zmiany w KRS

Oferujemy wsparcie zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorstwom, w których skład wchodzą zmiany w KRS. Pomagamy w przygotowaniu niezbędnych dokumentów oraz wniosków o przekształcenie, który dostarczamy do sądu w ciągu 24 godzin. W razie potrzeby, do Państwa dyspozycji pozostaje także prawnik i notariusz.

545 0
2 Inwestycje alternatywne

Proponujemy doradztwo w zakresie lokaty kapitału w długoterminowe warianty zarabiania pieniędzy. Jako inwestycje alternatywne określamy przede wszystkim kupowanie dzieł sztuki, a także biżuterii, znaczków pocztowych czy kamieni szlachetnych, które od lat są prestiżową i stosunkowo pewną możliwością pomnażania majątku.

401 1
3 Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego zaprasza do współpracy firmy oraz Klientów indywidualnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szerokiej wiedzy oraz dużym umiejętnościom, jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających z Państwa. Potwierdzeniem tego jest obecność na liście Ministerstwa Sprawiedliwości.

121 0
4 Kancelaria podatkowa Wrocław

Naszą specjalnością jest doradztwo podatkowe na ternie miasta Wrocław. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Wybierając doradztwo podatkowe w naszej firmie zyskują Państwo obsługę na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

230 0
5 prawnik Trójmiasto

Kancelaria świadczy pomoc w obsłudze przedsiębiorstw czy osób fizycznych. Prawnik zespołu radcowskiego przygotowuje procesy restrukturyzacyjne firm, udziela wsparcia w negocjacjach z kontrahentami czy dokonuje analiz transakcji i porad związanych z bieżącą działalnością podmiotów gospodarczych na terenie Trójmiasta.

127 0
6 Tłumaczenia symultaniczne

Podczas konferencji odbywających się w języku obcym, spotkań międzynarodowych czy transmisji telewizyjnych prowadzonych przez prezentera nie znającego języka polskiego konieczna jest pomoc osoby, która dokona przekładu ustnego na żywo. Firma SoundTech oferuje Państwu tłumaczenia symultaniczne, które przeprowadzane są przez doświadczonych profesjonalistów, odpornych na stres i posiadających odpowiednie kompetencje do wykonywania tej trudnej pracy. Zapraszamy do kontaktu z naszą placówką w Warszawie.

578 0
7 czy agencja pracy może pobierać opłaty

Jesteśmy portalem rekrutacyjnym, który udostępnia przestrzeń dla firm zatrudniających pracowników. Wiele osób szukających zatrudnienia zadaje sobie pytanie, czy agencja pracy może pobierać opłaty. W świetle prawa możliwe jest to tylko w przypadku osób, które wyjeżdżają za granicę, by szukać zarobku na obczyźnie.

362 0
8 Usługi księgowe Kraków

Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz przychodów i rozchodów to codzienność w pracy biur rachunkowych. W Krakowie możesz wynająć do tego kancelarię MKM. Doświadczeni specjaliści zajmą się usługami księgowymi: ewidencją twoich działań gospodarczych i finansów. Poprowadzą też twoje sprawy kadrowe - zatrudnienia, zwolnienia, urlopy i płace.

52 0
9 Licytacje komornicze Lublin

Licytacje komornicze w Lublinie przeprowadzane są przez funkcjonariusza publicznego Jarosława Zunia. Przedstawia on ofertę różnorodnych nieruchomości i ruchomości. Zgłoś się na aukcję już dziś. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat propozycji, odwiedź stronę internetową, bądź skontaktuj się bezpośrednio.

253 0
10 Usługi kadrowe Poznań

Profesjonalne usługi kadrowe - to właśnie oferta naszej firmy. Jako doświadczeni specjaliści staramy się robić wszystko, by dostarczyć naszym klientom powodów do długotrwałego zadowolenia. Działamy szybko, uczciwie i w pełni profesjonalne. Skorzystaj z naszych usług kadrowych - przekonamy Cię, że w tej dziedzinie jesteśmy prawdziwymi fachowcami.

192 0
11 Outsourcing księgowy

Nasze biura rachunkowe zlokalizowane w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku pomagają przedsiębiorcom w zarządzaniu firmą poprzez outsourcing księgowy. Nasze usługi obejmują zarówno prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej, obsługę kadrowo-płacową oraz realizację płatności bankowych jak również doradztwo podatkowe oraz wsparcie prawnika.

149 0
12 Adwokaci Warszawa

W ramach prowadzonej przez naszą warszawską kancelarię działalności oferujemy wsparcie prawne osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Nasi adwokaci oraz doradcy podejmują się przeprowadzenia badań due diligence, przeprowadzenia restrukturyzacji prowadzonej działalności, prowadzenia ksiąg rachunkowych, reprezentacji klienta w sprawach podatkowych i więcej.

529 0
13 Adwokat sprawy karne

Kancelaria Adwokacka dr. Piotra Sołhaj specjalizuje się w różnorodnych dziedzinach prawa. Prowadzimy sprawy karne, rozwodowe, egzekucyjne oraz związane z dochodzeniem odszkodowań, spadków, windykacją należności. Dodatkowo, podejmujemy się kompleksowej obsługi prawnej firm oraz przedsiębiorstw. Zachęcamy do konsultacji.

561 0
14 Sprzątanie sklepów śląskie

Proponujemy pomoc przedsiębiorcom w utrzymaniu porządku w ich lokalach handlowych. Zapewniamy sprzątanie sklepów na terenie województwa śląskiego. gwarantujemy indywidualne warunki współpracy - dostosowane do potrzeb Zleceniodawcy. Prace wykonujemy w dogodnych godzinach - z reguły po zamknięciu lokalu.

566 0
15 Psychologia biznesu

Bez motywacji trudno osiągnąć sukces, dlatego pomagamy trenować umysł tak, aby był przygotowany do różnych zmagań. Psychologia biznesu pomaga nam w szkoleniach m.in. managerów i dzięki jej narzędziom wiemy, jak ćwiczyć mentalność, aby pokonywać własne słabości i przekraczać granice. Nasze zajęcia to także wsparcie w znalezieniu odpowiedniej ścieżki rozwoju zawodowego.

131 0
16 usługi księgowe Bytom

Nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc przy sporządzaniu deklaracji podatkowych, prowadzeniu KPiR, Ewidencji Ryczałtowej, a także inne usługi księgowe. Podejmujemy się również reprezentowania naszych klientów przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Z naszego wsparcia mogą Państwo skorzystać w oddziale kancelarii w Krakowie oraz Bytomiu.

556 0
17 Mycie okien

Oferujemy naszym klientom profesjonalne mycie okien w Krakowie, które jest jedną ze specjalności naszych pracowników. Świadczymy w pełni kompleksowe usługi sprzątające dla firm oraz instytucji, zapewniając doskonałą realizację każdego zlecenia, także specjalistycznego - np. na dużych wysokościach. Sprawdź pełną ofertę naszej firmy sprzątającej.

430 0
18 Due Diligence

Nasza oferta skierowana jest zarówno do inwestorów, jak i sprzedających. W ramach usługi Due Diligence zapewniamy między innymi wsparcie podczas podejmowania decyzji związanych z rozpoczęciem przedsięwzięcia. Informujemy również o możliwym ryzyku finansowym, a ponadto analizujemy niezbędną dokumentację.

99 0
19 Leasing bez BIK

Jeśli potrzebny jest Wam najlepszy leasing bez BIK zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają naszym klientom na otrzymywanie potrzebnego Wam wsparcia finansowego, a co za tym idzie na możliwość dokonania zakupu wybranego środka transportu czy pojazdu dla firmy.

381 0
20 doradztwo prawne

Były wiceminister finansów wraz z zespołem prawników ISP prowadzi szkolenia oraz oferuje usługi doradcze w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz opodatkowaniem. Prof. dr hab. Witold Modzelewski to doradca podatkowy figurujący na liście ministerstwa pod nr 00001. ISP reprezentuje również swoich Klientów przed organami kontroli skarbowej i nie tylko.

120 0
21 Car fleet management

Nasza firma nie tylko organizuje aukcje z używanymi pojazdami poleasingowymi, ale także dostarcza swoim klientom platformę internetową, która pomaga w zarządzaniu flotą samochodów. Car fleet management umożliwia prowadzenie kalendarza dostaw, sprawdzanie archiwum faktur, a także daje dostęp do wszystkich informacji potrzebnych przy administrowaniu autami firmowymi.

592 0
22 Tłumaczenia Bydgoszcz

Nasze biuro tłumaczeń w Bydgoszczy to miejsce nowoczesne, w którym znajdą Państwo najlepszej jakości ofertę - profesjonalne tłumaczenia biznesowe : z zakresu prawa, handlu, marketingu - w sposób kompleksowy oraz profesjonalny. Proponujemy tłumaczenia specjalistyczne tekstów prawnych, finansowych i ekonomicznych, medycznych i technicznych. Nasze przekłady to wysoka jakość przekładów, które wykonywane są w zgodzie z wszelkimi normami.

586 0
23 Biuro tłumaczeń

Zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką przygotowało dla Was nasze profesjonalne, internetowe biuro tłumaczeń. Znajdziecie u nas możliwość wykonywania zarówno translacji ustnych, na konferencjach, międzynarodowych spotkaniach, jak również pisemnych. Dzięki nam możliwe jest przygotowani potrzebnych Wam dokumentów.

532 0
24 Plotery cad

Już dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować Państwu dzierżawę najlepszego sprzętu: nasze kserokopiarki Konica wspierają pracę wielu biur i przedsiębiorstw, a także pozwalają na rozwijanie działań marketingowych. W rękach naszych ekspertów można również pozostawić niesprawne urządzenia. Serdecznie zapraszamy.

497 0
25 Maszyna pakująca

Jednym słowem maszyna pakująca nie była znane na polskim rynku. Przynajmniej jeszcze nie wtedy. Z czasem, kiedy to coraz więcej firm bankrutowało właśnie z tego względu, że tracili pracowników, którzy odpowiedzialni byli za pakowanie surówek postanowiono poszukać jakiegoś wspomagania. Wtedy to jedna z firm trafiła na mój ślad, a może ja akurat trafiłem do tej firmy.

399 0
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2018