Ocena strony 1

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Sprzątanie sklepów śląskie

Proponujemy pomoc przedsiębiorcom w utrzymaniu porządku w ich lokalach handlowych. Zapewniamy sprzątanie sklepów na terenie województwa śląskiego. gwarantujemy indywidualne warunki współpracy - dostosowane do potrzeb Zleceniodawcy. Prace wykonujemy w dogodnych godzinach - z reguły po zamknięciu lokalu.

566 0
2 Psychologia biznesu

Bez motywacji trudno osiągnąć sukces, dlatego pomagamy trenować umysł tak, aby był przygotowany do różnych zmagań. Psychologia biznesu pomaga nam w szkoleniach m.in. managerów i dzięki jej narzędziom wiemy, jak ćwiczyć mentalność, aby pokonywać własne słabości i przekraczać granice. Nasze zajęcia to także wsparcie w znalezieniu odpowiedniej ścieżki rozwoju zawodowego.

131 0
3 Księgowość

Jesteśmy od tego, aby pomagać wszystkim firmom i radzić w kwestiach finansowych czy podatkowych, jak również prowadzić księgowość. Zapewniamy kompleksowe i tanie usługi, a także fachową wiedzę, która z pewnością będzie korzystna dla rozwoju Waszej działalności. Dowiedz się jak zaoszczędzić i rozwinąć firmę z naszym biurem rachunkowym.

416 0
4 Biuro podatkowe

Wrocławskie biuro podatkowe świadczy kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorstw z różnych sektorów i branż. W ofercie m.in. doradztwo w zakresie VAT, obsługa podmiotów międzynarodowych, rozliczenia, a także udział w postępowaniach sądowych oraz przed organami administracji publicznej. Szczegóły i kontakt na stronie internetowej.

559 0
5 usługi księgowe Bytom

Nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc przy sporządzaniu deklaracji podatkowych, prowadzeniu KPiR, Ewidencji Ryczałtowej, a także inne usługi księgowe. Podejmujemy się również reprezentowania naszych klientów przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Z naszego wsparcia mogą Państwo skorzystać w oddziale kancelarii w Krakowie oraz Bytomiu.

556 0
6 Mycie okien

Oferujemy naszym klientom profesjonalne mycie okien w Krakowie, które jest jedną ze specjalności naszych pracowników. Świadczymy w pełni kompleksowe usługi sprzątające dla firm oraz instytucji, zapewniając doskonałą realizację każdego zlecenia, także specjalistycznego - np. na dużych wysokościach. Sprawdź pełną ofertę naszej firmy sprzątającej.

430 0
7 Due Diligence

Nasza oferta skierowana jest zarówno do inwestorów, jak i sprzedających. W ramach usługi Due Diligence zapewniamy między innymi wsparcie podczas podejmowania decyzji związanych z rozpoczęciem przedsięwzięcia. Informujemy również o możliwym ryzyku finansowym, a ponadto analizujemy niezbędną dokumentację.

99 0
8 Leasing bez BIK

Jeśli potrzebny jest Wam najlepszy leasing bez BIK zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają naszym klientom na otrzymywanie potrzebnego Wam wsparcia finansowego, a co za tym idzie na możliwość dokonania zakupu wybranego środka transportu czy pojazdu dla firmy.

381 0
9 Eventy dla firm

Coraz więcej korporacji i przedsiębiorstw decyduje się stawiać na swoich pracowników i organizować im ciekawe formy wspólnego spędzania czasu po pracy. Eventy dla firm, to również jedna z usług proponowana przez Freestyle Family. Organizujemy pokazy kaskaderskie: przygotowujemy scenografię, scenariusz, infrastrukturę, a nawet budzącą emocje oprawę muzyczną. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy w stanie zorganizować atrakcje z udziałem występów stunt, trial, mdb i drift. Szczegóły online.

307 0
10 Kraków biuro rachunkowe

Potrzebujesz porady księgowej? Dobrze trafiłeś! Oferujemy pomoc między innymi w zakresie zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz rozliczania czasu pracy kierowców. Nasze biuro rachunkowe w Krakowie świadczy także usługi kadrowo-płacowe, między innymi związane z wynagrodzeniami pracowników.

291 0
11 Księgowość Wyszków

Jeśli dopiero wchodzisz na rynek i poszukujesz pomocy specjalistów w założeniu własnej działalności gospodarczej, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy powstawania firmy i zapewnią Ci profesjonalne doradztwo. Biuro rachunkowe Amitax poprowadzi również pełną księgowość Twojego przedsiębiorstwa i sporządzi niezbędne deklaracje oraz sprawozdania statystyczne i raporty dla potrzeb zarządczych. Zajmiemy się także ewidencją wartości niematerialnych i prawnych oraz środków trwałych.

83 0
12 doradztwo prawne

Były wiceminister finansów wraz z zespołem prawników ISP prowadzi szkolenia oraz oferuje usługi doradcze w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz opodatkowaniem. Prof. dr hab. Witold Modzelewski to doradca podatkowy figurujący na liście ministerstwa pod nr 00001. ISP reprezentuje również swoich Klientów przed organami kontroli skarbowej i nie tylko.

120 0
13 Kadry i płace Pruszcz Gdański

Wykonywane przez nasze biuro usługi rachunkowe z Pruszcza Gdańskiego to pomoc nie tylko dla małych, ale także dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Sporządzamy dla naszych Klientów zestawienia finansowe, w tym także podatkowe, które wysyłane są do odpowiednich Urzędów Skarbowych. Znajdziecie u nas także wsparcie z kadr i płac.

490 0
14 Car fleet management

Nasza firma nie tylko organizuje aukcje z używanymi pojazdami poleasingowymi, ale także dostarcza swoim klientom platformę internetową, która pomaga w zarządzaniu flotą samochodów. Car fleet management umożliwia prowadzenie kalendarza dostaw, sprawdzanie archiwum faktur, a także daje dostęp do wszystkich informacji potrzebnych przy administrowaniu autami firmowymi.

592 0
15 Tłumaczenia Bydgoszcz

Nasze biuro tłumaczeń w Bydgoszczy to miejsce nowoczesne, w którym znajdą Państwo najlepszej jakości ofertę - profesjonalne tłumaczenia biznesowe : z zakresu prawa, handlu, marketingu - w sposób kompleksowy oraz profesjonalny. Proponujemy tłumaczenia specjalistyczne tekstów prawnych, finansowych i ekonomicznych, medycznych i technicznych. Nasze przekłady to wysoka jakość przekładów, które wykonywane są w zgodzie z wszelkimi normami.

586 0
16 Pełna księgowość Warszawa

W ramach działalności naszego biura rachunkowego, którego siedziba mieści się w Warszawskim Targówku oferujemy właścicielom działalności gospodarczych pełną księgowość. Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się prowadzeniem ksiąg handlowych, a także obsługą kadrowo-płacową. Sporządzamy też kompleksową politykę rachunkowości.

245 0
17 Biuro tłumaczeń

Zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką przygotowało dla Was nasze profesjonalne, internetowe biuro tłumaczeń. Znajdziecie u nas możliwość wykonywania zarówno translacji ustnych, na konferencjach, międzynarodowych spotkaniach, jak również pisemnych. Dzięki nam możliwe jest przygotowani potrzebnych Wam dokumentów.

532 0
18 Szkolenia dla menedżerów

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne szkolenia dla menedżerów. Dzięki nim możliwe jest wprowadzenie w Waszych firmach bardziej efektywnego zarządzania i organizowania prac podległych osób. Poznacie na nim metody na zwiększanie wydajności zespołu i odpowiednie jego motywowanie.

116 0
19 Preparaty do dezynfekcji

Zachowanie największego poziomu sterylności oraz czystości sprzętów i narzędzi medycznych to absolutna podstawa. Dlatego aby pomóc szpitalom, przychodniom i ośrodkom, proponujemy im najlepsze preparaty do manualnej dezynfekcji i mycia. Sprawdzą się nawet w przypadku mocno zabrudzonych narzędzi chirurgicznych, działając zabójczo na różnego rodzaju bakterie, prątki, wirusy i grzyby.

416 0
20 Kserokopiarki DKS - Konica

Już dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować Państwu dzierżawę najlepszego sprzętu: nasze kserokopiarki Konica wspierają pracę wielu biur i przedsiębiorstw, a także pozwalają na rozwijanie działań marketingowych. W rękach naszych ekspertów można również pozostawić niesprawne urządzenia. Serdecznie zapraszamy.

497 0
21 Apartamenty Reymonta Skierniewice

Często szukamy domu, jaki chcemy kupić poza miejscem zamieszkania stałego. Bo nie chcemy ciągle przebywać w jednym miejscu, albo po prostu potrzebujemy odpocząć od starego mieszkania. Skierniewice mogą okazać się miejscem, gdzie będziemy chcieli przyjeżdżać na odpoczynek. Apartamenty Reymonta mogą okazać się dobrą alternatywą i szansą na wypoczynek od codzienności.

299 0
22 Maszyna pakująca

Jednym słowem maszyna pakująca nie była znane na polskim rynku. Przynajmniej jeszcze nie wtedy. Z czasem, kiedy to coraz więcej firm bankrutowało właśnie z tego względu, że tracili pracowników, którzy odpowiedzialni byli za pakowanie surówek postanowiono poszukać jakiegoś wspomagania. Wtedy to jedna z firm trafiła na mój ślad, a może ja akurat trafiłem do tej firmy.

399 0
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2018