Ocena strony 1

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Usługi kadrowo-płacowe Katowice

Nasza firma zapewnia Państwu obsługę księgową i informatyczną biznesu oraz usługi kadrowo-płacowe. Główna działalność firmy, to biuro rachunkowe w Katowicach, udzielające wsparcia ze strony inspektora BHP i Ochrony Danych Osobowych, Doradcy Podatkowego, Kancelarii Radców Prawnych oraz Biegłego Rewidenta.

429 1
2 Atrakcje sportowe

Wspólna rekreacja to najlepszy sposób na integrację zespołu. Organizujemy atrakcje sportowe, które zapewnią wam odrobinę ruchu, ale przede wszystkim dużo śmiechu, zabawy i dobrego humoru. Mogą to być takie gry jak golf lub paintball albo bardziej ekstremalne przeżycia: surfowanie na bananie wodnym lub na nartach.

390 0
3 kantor stargard

Jak zamierzasz wymienić walutę na inną, to koniecznie sprawdź nasz kantor. Stargard, Szczecin - to miejsca w których nas znajdziesz. Posiadamy najkorzystniejsze ceny i warunki. Sprawdź już dziś naszą stronę internetową i skontaktuj się z doświadczonymi pracownikami. Korzystaj wyłącznie ze sprawdzonych firm.

323 0
4 rzeczoznawca ppoż online

Wykonujemy ekspertyzy i pomagamy uzyskać odstępstwa od przepisów Prawa Budowlanego i innych przepisów określających wymagany poziom bezpieczeństwa na danym terenie. Rzeczoznawca ppoż udziela porad online, możesz się z nim skontaktować za pośrednictwem naszego formularza. Opinia takiej osoby często okazuje się przydatna w postępowaniach przed organami administracji.

114 0
5 Niszczenie danych

Jeżeli prowadzona przez Ciebie działalność wytwarza dokumenty, które zawierają tajne informacje, to konieczne jest korzystanie z profesjonalnych rozwiązań, które pozwolą na skuteczne i ostateczne niszczenie danych. Firma Deleo wykorzystuje w tym celu nowoczesne technologie, która zapewniają bardzo wysoki stopień poufności. Prowadzona przez nas utylizacja umożliwia zniszczenie nawet 4 000 kg papieru w ciągu jednej zmiany operacyjnej. Zapewniamy, że korzystanie z naszych usług zapewnia pełne bezpieczeństwo.

98 0
6 Ewidencja czasu pracy program

Pandemia koronawirusa sprawiła, że gabinety, biura i tradycyjne stanowiska zmieniliśmy na domowe zacisze. System home office nie zwalnia jednak pracowników od respektowania norm dotyczących 40-godzinnego tygodnia roboczego. Ewidencja czasu pracy może być mierzona przez program, który powinien posiadać każdy pracownik na home office.

275 0
7 Rejestracja spółki Warszawa

Kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad prawnych oraz legalizacją pobytu cudzoziemców w kraju. Za ich pośrednictwem możliwa jest rejestracja spółki w Warszawie, zarówno jawnej, jak i z ograniczoną odpowiedzialnością. Można to zrobić przez Internet, a także zewidencjować zagraniczne oddziały firmy albo stowarzyszenia czy fundacji.

147 0
8 Detektyw Toruń cennik

Potrzebny jest Państwu profesjonalny detektyw w Toruniu? Cennik usług ustalam indywidualnie z każdym Klientem. Oferuję szeroki zakres działań, począwszy od obserwacji osób, poprzez monitoring obiektu, aż po pomoc w czynnościach sprawdzających. Mogę również podjąć współpracę mającą na celu ustalenie dowodów w sprawie o rozwód czy ustanowienie władzy rodzicielskiej.

584 0
9 Artykuły biurowe

Od wielu lat dostarczamy artykuły biurowe do firm, których siedzibą są największe miasta Polski, takie jak Poznań, Kraków, Warszawa czy Gdańsk. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach, polegających na przyjmowaniu zamówień online, a następnie dostawie produktów bezpośrednio do klienta w jak najkrótszym czasie. Oferujemy bardzo bogaty asortyment wyrobów piśmienniczych i papierniczych.

266 0
10 Biuro księgowe online

Wyjątkowy serwis oraz niezwykła wygoda korzystania z usług rachunkowych, świadczonych przez doświadczonych ekspertów - Pro Księgowy to firma ze Szczecina, która przygotowała dla Państwa wyjątkowe biuro księgowe online. Dzięki niemu będą się Państwo mogli skupić na głównym aspekcie działalności firmy, zostawiając rozliczenia finansowe ekspertom dostępnym w Internecie.

85 0
11 Prowadzenie rejestru akcjonariuszy

Firma świadczy usługi w zakresie zajmowania się papierami wartościowymi spółek. Oferowane prowadzenie rejestru akcjonariuszy odbywa się przy pomocy specjalnej aplikacji według czterech pakietów. Klient wybiera pakiet dopasowany indywidualnie do swoich potrzeb oraz charakteru prowadzonej działalności.

515 0
12 pomoc dla frankowiczów

Kredyty w obcych walutach bardzo często wiążą się z dużym ryzykiem i jeszcze większymi problemami. Obecnie wiele firm oraz rząd oferuje pomoc dla frankowiczów w związku z zaciągniętymi przez nich zobowiązaniami. Często osoby, które zaciągnęły pożyczkę hipoteczną decydują się na wejście na drogę sądową w celu unieważnienia umowy.

95 0
13 Pożyczki gotówkowe Lublin

SPKancelaria z Lublina to miejsce, w którym szybko i sprawnie można załatwić wszystkie niemalże pożyczki gotówkowe. Jak to jest możliwe? W bardzo prosty sposób. Portal ten tworzą najlepsi specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie doradztwa finansowego, którzy każdego dnia są do pełnej dyspozycji każdego Klienta.

141 0
14 Pracownia Finansowa

Inwestycje w elektrownie wiatrowe w modelu grupowym - to podstawa działalności spółki Pracownia Finansowa. Beneficjenci mogą przyłączyć do projektu i zabezpieczyć swój kapitał, przyczyniając się przy tym do pozyskiwania odnawialnych źródeł energii (budowa elektrowni wiatrowych). Spółka prowadzi również projekty inwestycji w nieruchomości.

553 0
15 Biuro rachunkowe Wołomin

Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Państwu w zakresie prac związanych z szeroko pojętą księgowością. Jesteśmy firmą outsourcingową, która zajmuje się fachowym tworzeniem rocznych i miesięcznych sprawozdań biznesowych, a także prowadzeniem ksiąg podatkowych i pomocą przy rozliczeniach ZUS. Nasze biuro rachunkowe w Wołominie jest najlepszym wyborem, jeśli zależy Państwu na profesjonalnej obsłudze. Posiadamy niezbędne do wykonywania zawodu certyfikaty, potwierdzające nasze umiejętności oraz tytuły doradców podatkowych.

47 0
16 Konferencje Poznań

Nasza agencja zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem eventów firmowych. Organizacja konferencji musi zostać od początku do końca przeprowadzona z zadbaniem o najmniejsze szczegóły. Wybór miejsca, wystrój, odpowiedni catering, zaplecze techniczne, muzyczne i multimedia - zapewniamy kompleksowe wyposażenie spotkania. Ponadto, zadbamy również o zakwaterowanie Twoich gości, zaplanujemy przebieg wydarzenia i w razie konieczności załatwimy tłumaczy. Profesjonalnie przygotowany event znacząco zwiększa szanse na to, że samo wydarzenie okaże się sukcesem. Zapraszamy, Relago - konferencje Poznań.

561 0
17 Archiwizacja dokumentów Kraków

Archiwizacja dokumentów księgowych nie jest zadaniem prostym, a by ją poprawnie przeprowadzić potrzeba nie tylko wiedzy, ale i doświadczenia w tej dziedzinie. Nasi pracownicy posiadają oba te przymioty, a dodatkowo są sumienni i rzetelni. Archiwizacja dokumentów księgowych w Krakowie to zadanie, które warto więc powierzyć naszej firmie!

21 0
18 Pomoc dla firm w kryzysie

Świadczymy kompleksowe wsparcie dla biznesów, które nie radzą sobie z wszechobecną presją rynku i konkurencji. Nasza pomoc dla firm w kryzysie polega na wdrożeniu procedur restrukturyzacyjnych, specjalnie dostosowanych do specyfiki działalności podmiotu. Realizujemy programy naprawcze mające na celu poprawę sytuacji finansowej.

110 0
19 Wycena środków trwałych

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich tych, którym potrzebna jest profesjonalnie przeprowadzona wycena środków trwałych. Za jej sprawa możliwe jest uzyskiwanie pełnego obrazu na temat stanu i funkcjonowania wybranego przedsiębiorstwa. Oszacujemy wartość wybranej spółki, jaką chcecie sprzedaż czy zakupić. Zapraszamy serdecznie.

565 0
20 Skup srebra Warszawa

Jeżeli w Twoim domu zalega zdekompletowana lub uszkodzona biżuteria, która do niczego już się nie przyda, nie czekaj, tylko przynieś ją do kantoru w Galerii Grochów. Nasz skup srebra i złota nie tylko z chęcią odkupi cenny złom, ale również na miejscu dokona profesjonalnej wyceny przyniesionych ozdób.

197 0
21 Poradnia psychologiczna Dąbrowa Górnicza

Centrum oferuje swoją pomoc zarówno dzieciom, młodzieży, jak i osobom dorosłym. Poradnia psychologiczno-pedagogiczna In Corpore w Dąbrowie Górniczej pomaga lepiej wykorzystywać swój potencjał i uzdolnienia, przełamywać trudności w szkole (na przykład z przyswajaniem języków obcych), zaburzeniami zmysłów, mowy, a także w problemach z pamięcią, czy koncentracją. Zespół lekarzy, logopedów, neurologopedów i innych specjalistów wykorzystuje terapie Tomatisa, biofeedback, integracji sensorycznej, metodą Johansena i inne.

393 0
22 Gwarancja de minimis

Jeśli zastanawiasz się na zaciągnięciem kredytu obrotowego lub inwestycyjnego, to gwarancja de minimis jest dla Ciebie. Z tej usługi mogą skorzystać przedsiębiorcy z sektora mikro, a także właściciele małych i średnich przedsiębiorstw. Wystarczy odwiedzić naszą placówkę, złożyć wniosek i poczekać na decyzję.

443 0
23 magazyny mazowieckie

Każdy przedsiębiorca, który zajmuje się produkcją lub handlem towarami potrzebuje miejsca, w którym będzie mógł je przechowywać. Właśnie dlatego nasze magazyny na wynajem znajdujące się w województwie mazowieckim to doskonała inwestycja zarówno dla mniejszych, jak i większych firm. Posiadamy nieruchomości różniące się rozmiarem i lokalizacją.

363 0
24 Księgowość Szczecin

Jeśli potrzebna jest Wam profesjonalna, a jednocześnie tania księgowość zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie u nas pomoc w przygotowywaniu i sporządzaniu potrzebnych Wam dokumentów w firmie. Zapewniamy Wam prowadzenie ksiąg rachunkowych, handlowych. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie.

203 0
25 Zwrot podatku z Niemiec

Jeśli pracujesz u naszych zachodnich sąsiadów możesz starać się o zwrot podatku z Niemiec. Jego wysokość będzie zależała nie tylko od Twoich zarobków, ale również od tego jak długo mieszkasz za granicą. Ilość pieniędzy, jakie możesz otrzymać w łatwy sposób obliczysz przy pomocy internetowego kalkulatora.

365 0
26 Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego zaprasza do współpracy firmy oraz Klientów indywidualnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szerokiej wiedzy oraz dużym umiejętnościom, jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających z Państwa. Potwierdzeniem tego jest obecność na liście Ministerstwa Sprawiedliwości.

121 0
27 Kancelaria podatkowa Wrocław

Naszą specjalnością jest doradztwo podatkowe na ternie miasta Wrocław. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Wybierając doradztwo podatkowe w naszej firmie zyskują Państwo obsługę na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

230 0
28 Tłumaczenia symultaniczne

Podczas konferencji odbywających się w języku obcym, spotkań międzynarodowych czy transmisji telewizyjnych prowadzonych przez prezentera nie znającego języka polskiego konieczna jest pomoc osoby, która dokona przekładu ustnego na żywo. Firma SoundTech oferuje Państwu tłumaczenia symultaniczne, które przeprowadzane są przez doświadczonych profesjonalistów, odpornych na stres i posiadających odpowiednie kompetencje do wykonywania tej trudnej pracy. Zapraszamy do kontaktu z naszą placówką w Warszawie.

578 0
29 Usługi księgowe Kraków

Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz przychodów i rozchodów to codzienność w pracy biur rachunkowych. W Krakowie możesz wynająć do tego kancelarię MKM. Doświadczeni specjaliści zajmą się usługami księgowymi: ewidencją twoich działań gospodarczych i finansów. Poprowadzą też twoje sprawy kadrowe - zatrudnienia, zwolnienia, urlopy i płace.

52 0
30 Licytacje komornicze Lublin

Licytacje komornicze w Lublinie przeprowadzane są przez funkcjonariusza publicznego Jarosława Zunia. Przedstawia on ofertę różnorodnych nieruchomości i ruchomości. Zgłoś się na aukcję już dziś. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat propozycji, odwiedź stronę internetową, bądź skontaktuj się bezpośrednio.

253 0
31 Adwokat sprawy karne

Prowadzone przez naszą Kancelarię sprawy karne podlegają rzetelnej analizie. Na tej podstawie adwokat jest w stanie wskazać nie tylko dalszy sposób i przebieg sprawy, ale również podjąć się reprezentowania interesów Klienta. Podejmując się współpracy z naszą Kancelarią mogą Państwo liczyć na całkowitą dyspozycyjność oraz indywidualne warunki współpracy. Mogą Państwo zarówno powierzyć kancelarii opiekę nad konkretnym problemem prawnym, jak również reprezentowanie Państwa interesów przed sądem (na wszystkich etapach postępowania).

561 0
32 Due Diligence

Nasza oferta skierowana jest zarówno do inwestorów, jak i sprzedających. W ramach usługi Due Diligence zapewniamy między innymi wsparcie podczas podejmowania decyzji związanych z rozpoczęciem przedsięwzięcia. Informujemy również o możliwym ryzyku finansowym, a ponadto analizujemy niezbędną dokumentację.

99 0
33 doradztwo prawne

Były wiceminister finansów wraz z zespołem prawników ISP prowadzi szkolenia oraz oferuje usługi doradcze w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz opodatkowaniem. Prof. dr hab. Witold Modzelewski to doradca podatkowy figurujący na liście ministerstwa pod nr 00001. ISP reprezentuje również swoich Klientów przed organami kontroli skarbowej i nie tylko.

120 0
34 Biuro tłumaczeń

Zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką przygotowało dla Was nasze profesjonalne, internetowe biuro tłumaczeń. Znajdziecie u nas możliwość wykonywania zarówno translacji ustnych, na konferencjach, międzynarodowych spotkaniach, jak również pisemnych. Dzięki nam możliwe jest przygotowani potrzebnych Wam dokumentów.

532 0
35 Maszyna pakująca

Jednym słowem maszyna pakująca nie była znane na polskim rynku. Przynajmniej jeszcze nie wtedy. Z czasem, kiedy to coraz więcej firm bankrutowało właśnie z tego względu, że tracili pracowników, którzy odpowiedzialni byli za pakowanie surówek postanowiono poszukać jakiegoś wspomagania. Wtedy to jedna z firm trafiła na mój ślad, a może ja akurat trafiłem do tej firmy.

399 0
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2021