Ocena strony 1

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Poradnia psychologiczno pedagogiczna Katowice

Nasza placówka organizuje zajęcia terapeutyczne dla najmłodszych. Mogą oni w ich trakcie nauczyć się poprawnej wymowy a także rozwinąć swoją kreatywność i dowiedzieć się jak funkcjonować w społeczeństwie. Poradnia psychologiczno - pedagogiczna Incorpore w Katowicach prowadzi również szkolenia dla rodziców, na których poznają oni techniki radzenia sobie w konfliktowych sytuacjach ze swoimi pociechami.

433 0
2 Firma konsultingowa Wrocław

Od wielu lat rozwijamy się w przestrzeni biznesowej. Jako firma konsultingowa zwracamy uwagę na wyjątkową dynamizację wszystkich procesów. Dlatego też do dyspozycji naszych Klientów jesteśmy w różnej postaci - również w roli doradców strategicznych. Jesteśmy też przekonani, że dzięki wsparciu, analizom oraz projektom przygotowanym przez Square Advisory Państwa firma zyska znaczącą przewagę nad konkurencją. Zachęcamy więc do tego, aby zaufać naszym ekspertom i poszukać własnej drogi rozwoju.

381 0
3 System GMP

Szukasz firmy, która pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące zarządzania produkcją? Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę farmaceutyczną, kosmetyczną, czy z branży spożywczej, z nami zyskasz fachowe doradztwo i profesjonalne wsparcie! Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta. Równocześnie, jako firma ceniąca innowacje, oferujemy Ci oprogramowanie do zarządzania produkcją na najwyższym poziomie. Dzięki naszemu System GMP, procesy produkcyjne zostaną zoptymalizowane, a Twoja firma stanie się jeszcze bardziej konkurencyjna na rynku.

333 0
4 Mobilny pośrednik ubezpieczeniowy

Potrzebujesz fachowej pomocy w doborze ubezpieczenia, ale brak Ci czasu na wizytę w biurze? Nasza firma to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Jesteśmy mobilnym pośrednikiem ubezpieczeniowym, który przyjeżdża do Ciebie tam, gdzie jest Ci najwygodniej. Nasi doświadczeni agenci skrupulatnie analizują Twoje potrzeby i proponują optymalne rozwiązania. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, zdrowotnych, majątkowych i wiele innych. Dzięki naszej mobilności możesz załatwić wszystkie formalności szybko i sprawnie, bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy już dziś!

199 0
5 Kancelaria doradztwa podatkowego

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z szeregiem kosztów na rzecz budżetu państwa. Dla wielu przedsiębiorców wciąż nie pozostaje jasnym, kiedy muszą wywiązać się z jakiejś opłaty, a kiedy mogą z niej zrezygnować albo znacząco ją obniżyć. Aby zminimalizować związane z nimi ryzyko warto skorzystać z opinii specjalisty w tej dziedzinie. Kancelaria doradztwa podatkowego Joanna Sobieraj świadczy w Trójmieście usługi konsultacyjne z zakresu różnego rodzaju danin, przeprowadza audyty oraz inne czynności administracyjne. Poznaj szczegóły na stronie internetowej.

370 0
6 Sale szkoleniowe Toruń

Organizacja szkoleń i konferencji wymaga odpowiedniego zaplecza. Nasza firma oferuje przestronne i dobrze wyposażone sale szkoleniowe. Toruń jest miastem, w którym coraz częściej pojawiają się goście biznesowi, którzy chcą przeprowadzić konferencję, czy szkolenie firmowe. Właśnie dla nich przygotowujemy przestronne sale, które wyposażone są w profesjonalny i niezawodny sprzęt. Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której przedstawiliśmy więcej szczegółów.

209 0
7 Kalendarze firmowe

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości kalendarze firmowe. Proponujemy jako producent wyjątkowe rozwiązania, które doskonale nadają się jako upominek dla Klientów, gadżet dla pracowników, itp. Proponujemy szeroki wybór materiałów, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego Zlecającego. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Gwarantujemy bogaty wybór produktów - w różnych formatach, w rozmaitej kolorystyce. Z naszej oferty skorzystało już wiele renomowanych marek.

339 0
8 outsourcing księgowy

Czy zmagasz się z rozliczeniami i formalnościami? Pozwól profesjonalistom wziąć to na siebie! Outsourcing księgowy to najprostszy sposób na to, by uporządkować finanse Twojego biznesu. Nasza firma zapewni Ci kompleksową obsługę księgową, zgodnie z najnowszymi standardami i przepisami. Z nami możesz skupić się na rozwoju swojej działalności, podczas gdy my zajmiemy się wszystkim, co związane z liczbami.

191 0
9 Przechowywanie dokumentów

Możesz zlecić nam przechowywanie dokumentów w naszym archiwum, dzięki czemu zbędne dokumenty nie będą zajmowały miejsca w Twoim biurze. Umieszczając swoje dokumenty w naszym nowoczesnym archiwum masz pewność, że są one przechowywane w odpowiednich warunkach z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Przechowywanie dokumentów oparte jest na uporządkowaniu i sklasyfikowaniu dokumentów, stworzeniu ewidencji oraz elektronicznej bazy dokumentów, dzięki czemu proces poszukiwania potrzebnych dokumentów został uproszczony do minimum. Zapraszamy na naszą stronę.

238 0
10 Ekspert kredytowy

Ekspert kredytowy specjalizuje się w udzielaniu wsparcia klientom chcącym uzyskać pożyczkę hipoteczną lub gotówkową. Pomagamy wynegocjować korzystne warunki umowy, kierując się także szczególnymi preferencjami klienta. Analizujemy dostępne na rynku oferty i dopasowujemy najlepsze rozwiązania. Zapraszamy.

539 0
11 Komornik Puławy

Zakres działań komornika sądowego przy Sądzie Rejonowym w Puławach, obejmuje regulowane przez prawo egzekucje pieniężne i niepieniężne. Wyróżnia się tutaj egzekucje z ruchomości i nieruchomości, z zabezpieczenia roszczeń, z wynagrodzenia za pracę, z rachunków bankowych, z praw majątkowych, ze statków morskich oraz innych wierzytelności. Ponadto, kancelaria wykonuje zabezpieczenie roszczeń, eksmisje, spis inwentarza.

287 0
12 usługi księgowe Poznań

Szukasz firmy, której specjalnością są usługi księgowe - Poznań jest miastem, w którym ją znajdziesz. Jesteśmy specjalistami w swojej branży - staramy się robić wszystko, by sprostać oczekiwaniom klientów pod każdym względem. Staramy się zapewnić im rzetelnie i terminowo wykonane usługi z dbałością o każdy szczegół. Jeżeli więc chcesz skorzystać z najlepszej oferty na usługi księgowe w Poznaniu, zaufaj właśnie nam. Jesteśmy przekonani o tym, że nasze doświadczenie i profesjonalizm zyskają Twoją aprobatę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

140 0
13 kartony z własnym nadrukiem

Odpowiednie opakowanie ładunku to podstawa jego bezpieczeństwa, dlatego nasze wysokiej jakości kartony z własnym nadrukiem czy inne opakowania tekturowe cieszą się taką popularnością. Oferujemy szereg produktów, z których każdy najlepiej spełnia swe funkcje. Wybierając nasze produkty, kartony czy folię stretch, na pewno się nie zawiedziesz.

556 0
14 Prowadzenie kadr

Doradztwo podatkowe, prowadzenie kadr i płac, księgowość dla firm i klientów indywidualnych to główne usługi świadczone przez nasze biura rachunkowe w centrum Gogolina i Zdziszewa. Oferujemy pomoc dla Klientów z całego województwa opolskiego gwarantując atrakcyjne ceny i porady od zespołu ekspertów w dziedzinie rachunkowości.

427 0
15 Kantor Wrocław

Szukacie Państwo miejsca, w którym będziecie mogli wymienić walutę i zostaniecie potraktowani podmiotowo, a nie przedmiotowo? Wrocławski kantor Grosz to zapewnia. Oprócz standardowych stawek, jakie w większości takich miejsc są zależne wyłącznie od kursów, oferujemy też możliwość negocjacji ceny, co jest zbawienne zwłaszcza jeśli szykujecie Państwo jakąś większą transakcję. Nasza firma działa też na wielu innych polach, między innymi w takim zakresie jak złoto - oferujemy zarówno jego skup, jak i sprzedaż.

173 0
16 Tusze do drukarek

Każdemu z nas zapewne zdarzyło się, że właśnie wtedy, gdy musiał wydrukować jakiś super-ważny dokument, akurat skończyły się tusze do drukarek. Wówczas wymieniamy je w pośpiechu, kupując byle jakie, byle gdzie - a z pewnością nie jest to właściwe podejście. Co więcej, może okazać się wręcz destrukcyjne dla naszego drukującego sprzętu. Tusze do drukarek trzeba więc wybierać właściwie i z głową, a właśnie tak kupisz w naszym sklepie. Zapraszamy!

391 0
17 Ceny transferowe

Potrzebne przedsiębiorstwom ceny transferowe to jeden z obszarów, w ramach którym pomagamy swoim klientom, by stali się podmiotami działającymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Dokładniej nasz zespół specjalistów pomaga Wam ustalać optymalne wartości. Ustalmy ich politykę tworzenia, by przygotować dla każdego podmiotu bezpieczne rozwiązania. Zajmujemy się także weryfikacją umów w tym obszarze, jak również wspieramy Was w tworzeniu odpowiedniej do finalizacji danej inwestycji dokumentacji.

421 0
18 Tłumacz przysięgły języka litewskiego

Jeśli potrzebujesz fachowej translacji, która będzie wykonana z dbałością o stronę merytoryczną, stylistyczną, gramatyczną i ortograficzną, nie mogłeś trafić lepiej. Pracuje dla nas grupa specjalistów (łącznie z możliwością wykonania korekty u native speakera), w tym tłumacz przysięgły języka angielskiego i litewskiego. Wykonują tłumaczenia ustne - konsekutywne, in liaison - a także pisemne - standardowe i przysięgłe. Dokonane translacje pisemne trafiają w formie wydrukowanej do zleceniodawcy - na czas!

268 0
19 Ubezpieczenie GAP

Kupiłeś samochód i zastanawiasz się nad dodatkową ochroną dla siebie, pasażerów i swojego pojazdu? Rozważ inwestycję w ubezpieczenie GAP! To rozwiązanie, w przypadku szkody całkowitej, pokryje różnice pomiędzy wartością rynkową pojazdu, a jego wartością na fakturze. Nie trać na eksploatacji pojazdu!

34 0
20 Fundacja jak założyć

Kulisy zakładania fundacji są złożonym procesem, wymagającym sporej ilości czasu i zaangażowania. Przede wszystkim należy zdecydować, jakiego celu ma służyć fundacja oraz wypracować jej strategię działania. Następnie należy zgromadzić środki finansowe i zarejestrować fundację w sądzie. Często niezbędne jest także przygotowanie statutu oraz innych dokumentów formalnych. W procesie zakładania fundacji ważne jest także wybór odpowiedniej komisji rewizyjnej, która będzie sprawować kontrolę nad działalnością fundacji. Po zarejestrowaniu fundacji, należy pozyskać fundusze oraz zacząć realizować jej cele.

295 0
21 wiron wibor

Chcąc nieco ulżyć kredytobiorcom, Narodowa Grupa Robocza współpracując z rządem zdecydowała się zmienić dotychczasowe wskaźniki referencyjne. W życie ma wejść nowy wskaźnik Wiron. Wibor brany był pod uwagę podczas udzielania kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz inwestycyjnych. Dobrą wiadomość jest to, że nowy system bierze pod uwagę liczbę faktycznych transakcji, a nie deklaracji, co przełoży się to na końcowe koszta odsetkowe, które mają być mniejsze. Manipulacja stawką referencyjną nie będzie zatem możliwa. Dowiedz się więcej na mojej stronie.

337 0
22 Pracownia Finansowa opinie

Przy wyborze inwestycji, warto rozważyć projekty OZE oraz dotyczące rynku nieruchomości. Pracownia Finansowa to ciesząca się świetnymi opiniami firma zajmująca się zarządzaniem, tworzeniem i doradztwem w zakresie tego rodzaju projektów. Usługi skierowane są zarówno do doświadczonych, jak i początkujących inwestorów.

587 0
23 Agencja ubezpieczeniowa Piła

Już niedługo będziesz mógł wykupić świetną polisę zarówno dla siebie, swoich najbliższych, jak i dla firmy. AP Finanse jest to agencja ubezpieczeniowa w Pile obsługująca klientów indywidualnych oraz biznesowych. Każdemu przedstawia jak najlepszą z punktu widzenia danej osoby ofertę, nie dorzucając propozycji, jakie nie są jej zupełnie potrzebne. Z każdym, kto do nich przychodzi, budują relacje na podstawie zaufania, dzięki czemu zdobyli sobie grupę zadowolonych klientów, którzy cały czas przedłużają współpracę.

552 0
24 Outsourcing kadr

Realizacja własnych celów, a także dążenie do ciągłego zaspokajania potrzeb klientów to w dzisiejszych czasach niełatwe zadanie dla polskich przedsiębiorców. Dlatego też nasza firma proponuje outsourcing kadr i płac, polecając swoich wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą państwu w rozwoju działalności i wykonywaniu rozmaitych zadań. Dysponujemy specjalistami z różnych działów, do pracy dłuższej i tymczasowej, dzięki czemu nie będziecie musieli państwo martwić się o poziom swoich kadr. Zajmujemy się także doradztwem.

270 0
25 Usługi rachunkowe

Najlepsze usługi rachunkowe A.F.O we Wrocławiu to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które doceniają profesjonalizm i rzetelność podczas wykonywania zleceń. Proponujemy Państwu usługi księgowe, rachunkowe, finansowe, czy nawet wirtualne biuro. Oferowane przez nas rozwiązania cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu każdego klienta - dlatego do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do współpracy!

341 0
26 Szkolenia bhp

Każdy przedsiębiorca staje przed obowiązkiem przeprowadzenia nowoczesnego szkolenia BHP, które pozwoli zapoznać pracowników z normami i standardami postępowania. Zachęcamy więc do powierzenia tego zadania naszym instruktorom, którzy przygotowując spotkanie uwzględnią indywidualne potrzeby danej grupy zawodowej.

227 0
27 Wstępne szkolenie BHP

Każdy nowy pracownik musi przejść przez wstępne szkolenie BHP. Warszawa jest miastem, w którym takie szkolenia są przeprowadzane przez naszych specjalistów. Prowadzimy też okresowe szkolenie BHP, kursy przeciwpożarowe i pierwszej pomocy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą! Więcej informacji na naszej stronie www.

437 0
28 Umowa darowizny samochodu PDF

Bezpłatne przekazanie pojazdu innej osobie, nawet najbliższej rodzinie, niezgłoszone do odpowiednich urzędów, może skutkować naliczeniem podatku, który trzeba będzie odpowiednio uregulować. Co zrobić, aby formalności zostały dopilnowane? Rozwiązaniem wspomnianych problemów jest umowa darowizny samochodu PDF, dzięki której wszystkie najważniejsze dane zostaną spisane. Koniecznie powinny znaleźć się w niej: wartość oraz specyfikacja przedmiotu, jak również oznaczenie stron i stopnia pokrewieństwa.

269 0
29 Maszyna do sortowania ziarna

Prowadzisz własne gospodarstwo rolne i pragniesz zwiększać jakość zbieranych plonów? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy, która dostarcza nowoczesnych technologii m.in. umożliwiających kontrolę składu zbóż. Proponujemy także urządzenia takie jak maszyna do sortowania ziarna, wialnie z sitami oraz młynki.

120 0
30 Nadzór BHP

Nasza firma świadczy usługi polegające na ocenie warunków pracy w różnych zakładach. Prowadzimy nadzór BHP, polegający na kompleksowym sprawdzaniu sytuacji w danej firmie. Nie tylko badamy czystość i bezpieczeństwo, dla także weryfikujemy wiedzę pracowników i ich przełożonych na temat prawidłowych zachowań.

246 0
31 pomoc w otwarciu działalności gospodarczej

Założenie własnego biznesu nigdy nie jest proste. Należy zmagać się z wieloma problemami natury prawnej oraz podatkowej. Nasze biuro rachunkowe świadczy wszystkim przedsiębiorcom pomoc w otwarciu działalności gospodarczej, a także w jej dalszym prowadzeniu. Jesteśmy firmą, która zawsze na pierwszym miejscu stawia sobie za cel dobro Klienta.

327 0
32 doradztwo podatkowe Piaseczno

Przyjęcie takiej, a nie innej formy działalności powinno być związane z charakterem firmy, ilością zatrudnionych pracowników oraz ze świadczonymi usługami. Doradztwo podatkowe pomaga w ustaleniu, co będzie najlepsze dla danego przedsiębiorstwa. Prowadzimy tego typu usługi w Piasecznie, podpowiadając w kwestiach optymalizacji kosztów małym, jak i większym firmom. Możemy pomóc w dopasowaniu narzędzi finansowych, ale również przygotować formalności do odpowiednich urzędów. Wesprzemy Twoją działalność, sprawiając, że jej koszty będą mniejsze.

326 0
33 kantor stargard

Jak zamierzasz wymienić walutę na inną, to koniecznie sprawdź nasz kantor. Stargard, Szczecin - to miejsca w których nas znajdziesz. Posiadamy najkorzystniejsze ceny i warunki. Sprawdź już dziś naszą stronę internetową i skontaktuj się z doświadczonymi pracownikami. Korzystaj wyłącznie ze sprawdzonych firm.

323 0
34 Niszczenie danych

Jeżeli prowadzona przez Ciebie działalność wytwarza dokumenty, które zawierają tajne informacje, to konieczne jest korzystanie z profesjonalnych rozwiązań, które pozwolą na skuteczne i ostateczne niszczenie danych. Firma Deleo wykorzystuje w tym celu nowoczesne technologie, która zapewniają bardzo wysoki stopień poufności. Prowadzona przez nas utylizacja umożliwia zniszczenie nawet 4 000 kg papieru w ciągu jednej zmiany operacyjnej. Zapewniamy, że korzystanie z naszych usług zapewnia pełne bezpieczeństwo.

98 0
35 Rejestracja spółki Warszawa

Kancelaria prawna zajmuje się udzielaniem porad prawnych oraz legalizacją pobytu cudzoziemców w kraju. Za ich pośrednictwem możliwa jest rejestracja spółki w Warszawie, zarówno jawnej, jak i z ograniczoną odpowiedzialnością. Można to zrobić przez Internet, a także zewidencjować zagraniczne oddziały firmy albo stowarzyszenia czy fundacji.

147 0
36 Artykuły biurowe

Od wielu lat dostarczamy artykuły biurowe do firm, których siedzibą są największe miasta Polski, takie jak Poznań, Kraków, Warszawa czy Gdańsk. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach, polegających na przyjmowaniu zamówień online, a następnie dostawie produktów bezpośrednio do klienta w jak najkrótszym czasie. Oferujemy bardzo bogaty asortyment wyrobów piśmienniczych i papierniczych.

266 0
37 Pracownia Finansowa

Inwestycje w elektrownie wiatrowe w modelu grupowym - to podstawa działalności spółki Pracownia Finansowa. Beneficjenci mogą przyłączyć do projektu i zabezpieczyć swój kapitał, przyczyniając się przy tym do pozyskiwania odnawialnych źródeł energii (budowa elektrowni wiatrowych). Spółka prowadzi również projekty inwestycji w nieruchomości.

553 0
38 Archiwizacja dokumentów Kraków

Archiwizacja dokumentów księgowych nie jest zadaniem prostym, a by ją poprawnie przeprowadzić potrzeba nie tylko wiedzy, ale i doświadczenia w tej dziedzinie. Nasi pracownicy posiadają oba te przymioty, a dodatkowo są sumienni i rzetelni. Archiwizacja dokumentów księgowych w Krakowie to zadanie, które warto więc powierzyć naszej firmie!

21 0
39 Pomoc dla firm w kryzysie

Świadczymy kompleksowe wsparcie dla biznesów, które nie radzą sobie z wszechobecną presją rynku i konkurencji. Nasza pomoc dla firm w kryzysie polega na wdrożeniu procedur restrukturyzacyjnych, specjalnie dostosowanych do specyfiki działalności podmiotu. Realizujemy programy naprawcze mające na celu poprawę sytuacji finansowej.

110 0
40 Skup srebra Warszawa

Jeżeli w Twoim domu zalega zdekompletowana lub uszkodzona biżuteria, która do niczego już się nie przyda, nie czekaj, tylko przynieś ją do kantoru w Galerii Grochów. Nasz skup srebra i złota nie tylko z chęcią odkupi cenny złom, ale również na miejscu dokona profesjonalnej wyceny przyniesionych ozdób.

197 0
41 Gwarancja de minimis

Jeśli zastanawiasz się na zaciągnięciem kredytu obrotowego lub inwestycyjnego, to gwarancja de minimis jest dla Ciebie. Z tej usługi mogą skorzystać przedsiębiorcy z sektora mikro, a także właściciele małych i średnich przedsiębiorstw. Wystarczy odwiedzić naszą placówkę, złożyć wniosek i poczekać na decyzję.

443 0
42 magazyny mazowieckie

Każdy przedsiębiorca, który zajmuje się produkcją lub handlem towarami potrzebuje miejsca, w którym będzie mógł je przechowywać. Właśnie dlatego nasze magazyny na wynajem znajdujące się w województwie mazowieckim to doskonała inwestycja zarówno dla mniejszych, jak i większych firm. Posiadamy nieruchomości różniące się rozmiarem i lokalizacją.

363 0
43 Księgowość Szczecin

Jeśli potrzebna jest Wam profesjonalna, a jednocześnie tania księgowość zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziecie u nas pomoc w przygotowywaniu i sporządzaniu potrzebnych Wam dokumentów w firmie. Zapewniamy Wam prowadzenie ksiąg rachunkowych, handlowych. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie.

203 0
44 Zwrot podatku z Niemiec

Jeśli pracujesz u naszych zachodnich sąsiadów możesz starać się o zwrot podatku z Niemiec. Jego wysokość będzie zależała nie tylko od Twoich zarobków, ale również od tego jak długo mieszkasz za granicą. Ilość pieniędzy, jakie możesz otrzymać w łatwy sposób obliczysz przy pomocy internetowego kalkulatora.

365 0
45 Licytacje komornicze Lublin

Licytacje komornicze w Lublinie przeprowadzane są przez funkcjonariusza publicznego Jarosława Zunia. Przedstawia on ofertę różnorodnych nieruchomości i ruchomości. Zgłoś się na aukcję już dziś. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat propozycji, odwiedź stronę internetową, bądź skontaktuj się bezpośrednio.

253 0
46 Adwokat sprawy karne

Prowadzone przez naszą Kancelarię sprawy karne podlegają rzetelnej analizie. Na tej podstawie adwokat jest w stanie wskazać nie tylko dalszy sposób i przebieg sprawy, ale również podjąć się reprezentowania interesów Klienta. Podejmując się współpracy z naszą Kancelarią mogą Państwo liczyć na całkowitą dyspozycyjność oraz indywidualne warunki współpracy. Mogą Państwo zarówno powierzyć kancelarii opiekę nad konkretnym problemem prawnym, jak również reprezentowanie Państwa interesów przed sądem (na wszystkich etapach postępowania).

561 0
47 Due Diligence

Nasza oferta skierowana jest zarówno do inwestorów, jak i sprzedających. W ramach usługi Due Diligence zapewniamy między innymi wsparcie podczas podejmowania decyzji związanych z rozpoczęciem przedsięwzięcia. Informujemy również o możliwym ryzyku finansowym, a ponadto analizujemy niezbędną dokumentację.

99 0
48 doradztwo prawne

Były wiceminister finansów wraz z zespołem prawników ISP prowadzi szkolenia oraz oferuje usługi doradcze w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz opodatkowaniem. Prof. dr hab. Witold Modzelewski to doradca podatkowy figurujący na liście ministerstwa pod nr 00001. ISP reprezentuje również swoich Klientów przed organami kontroli skarbowej i nie tylko.

120 0
49 Biuro tłumaczeń

Zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką przygotowało dla Was nasze profesjonalne, internetowe biuro tłumaczeń. Znajdziecie u nas możliwość wykonywania zarówno translacji ustnych, na konferencjach, międzynarodowych spotkaniach, jak również pisemnych. Dzięki nam możliwe jest przygotowani potrzebnych Wam dokumentów.

532 0
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2024