Ocena strony 6

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 kalendarze dla dzieci

Nasze produkty są znane na terenie całego kraju, z naszej oferty korzystają zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Nasza oferta i produkty uznawane są za niebywale oryginalne, stylowe i pomysłowe, co roku projektujemy kilkadziesiąt nowych wzorów, jeśli chodzi o rozmaite kalendarze (kalendarze dla dzieci, kalendarze specjalne i organizery czy notatniki).

402 1
2 fotograf

Zajmujemy się działalnością usługową, w ramach której umożliwiamy każdemu z naszych Klientów zaopatrzenie się w najbardziej wyjątkowe pamiątki, które nawet po upływie wielu lat będą przypominały Wam o najpiękniejszych chwilach Waszego życia. Studio Arte Barbara Oleksa wykonuje sesje zdjęciowe dzieci, dbając o to, aby złapać im mimikę, gesty, ruchy. Dzięki pięknym stylizacjom maluch może świetnie bawić się w trakcie fotografowania, a efekt okazuje się naprawdę wspaniały. Z pewnością na długo zapamiętacie to przeżycie.

450 0
3 Zpav opłaty

Wszyscy, którzy w swoich lokalach chcieliby odtwarzać muzykę lub filmy wideo, powinni dowiedzieć się nie tylko, czym jest ZAiKS, lecz także ZAPV. Opłaty za utwory, których będą słuchać Państwa klienci, mogą pobierać obie instytucje. Druga z nich to Związek Producentów Audio-Video, którego zadanie jest reprezentowanie swoich członków oraz zwalczanie piractwa fonograficznego.

423 1
4 statyw do telefonu

Jedyna taka oferta na wyposażenie studia fotograficznego - bogaty asortyment produktów w niskich cenach czeka na Ciebie właśnie u nas. W naszej propozycji znalazły się wszystkie niezbędne sprzęty, dzięki którym będziesz mógł realizować usługi na najwyższym poziomie i wykonywać doskonałe zdjęcie. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że nasze wyposażenie studia fotograficznego jest najlepsze na rynku.

465 1
5 Zespół muzyczny Warszawa

Szukasz atrakcji na imprezę firmową? Chcesz zaskoczyć swoich gości imprezowym akcentem. Vocart to zespół muzyczny z Warszawy, który na scenie wykonuje covery najpopularniejszych hitów z repertuaru polskich i zagranicznych artystów. W skład naszej kapeli wchodzą dwa wokale, gitara elektryczna i basowa, klawisze oraz perkusja.

480 0
6 Zespół na wesele Lublin

Najlepszy zespół na wesele w Lublinie! Jesteśmy grupą, która swoją energią i pozytywnym myśleniem zaraża wszystkich dookoła. Jesteśmy szczęśliwy, że możemy rozbawiać innych, jednocześnie świetnie się przy tym bawić! Nasze zlecenia wykonujemy niezwykle rzetelnie i konsekwentnie. Nasi klienci docenili nas za atrakcyjne warunki współpracy. Proponujemy Państwu świetną zabawę, dobrą muzykę, różne atrakcje, takie jak gry i zabawy oraz niezapomniane przeżycia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zespołu na wesele w Lublinie i skorzystania z usług.

420 0
7 Fotograf ślubny Bydgoszcz

Idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą w piękny i nowoczesny sposób uchwycić najlepsze momenty podczas swojej uroczystości ślubnej, jest dobry fotograf ślubny. Bydgoszcz to miasto, w którym oferujemy Państwu nasze usługi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej.

64 0
8 Cena prądu

Z myślą o ułatwieniu naszym klientom korzystania z naszych usług oraz w celu poszerzenia ich wiedzy na temat szczegółów naszej oferty, sporządziliśmy specjalne narzędzie, które dokładnie poinformuje Państwa jaka jest aktualna cena prądu. Kalkulator energii pozwala na symulację rachunku i porównywanie taryf w Pakiecie Domowym dla Klientów przyłączonych do sieci ENEA Operator Sp. z o.o..

262 2
9 Mariall Zasłony

W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałe, ciężkie zasłony. Są one wykonane z pięknych materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu zachowują swój elegancki wygląd przez bardzo długi czas. Dodatkowo możecie u nas Państwo lekkie, zwiewne i urocze firanki. Warto również, aby zapoznali się Państwo z naszą ofertą metalowych, niezwykle solidnych karniszy. Dzięki nam okna w Państwa domu będą pięknie udekorowane.

130 0
10 Wytłaczanie

Coś w tym musi być - naprawdę jakoś tak musi być. No zresztą co ja będę wątpić, przecież powiedział mi to mój wujek - producent uchwytów meblowych, a nawet nie tylko powiedział, ale i pokazał na przykładzie, więc nie mam w co wątpić. Sam na własne oczy zobaczyłem jak poprzez wytłaczanie powstają wspaniałej jakości profile meblowe.

283 1
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2018