Ocena strony 6

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Sesja noworodkowa Poznań

Celem prowadzonej przez nas działalności jest umożliwienie naszym Klientom zatrzymania w kadrze chwil, które chcieliby oni mieć przy sobie na dłużej. Specjalnością działającej w Poznaniu oraz w ich najbliższych okolicach fotografa Basi Bartkowskiej jest fotografia noworodków, pozwalająca ująć najważniejsze momenty w rozwoju Waszej pociechy, a także towarzyszące im emocje. Wykonujemy sesje skierowane wyłącznie na maluszka, jak również rodzinne oraz ciążowe, dokumentując całą Waszą wspólną drogę.

551 0
2 statyw do telefonu

Jedyna taka oferta na wyposażenie studia fotograficznego - bogaty asortyment produktów w niskich cenach czeka na Ciebie właśnie u nas. W naszej propozycji znalazły się wszystkie niezbędne sprzęty, dzięki którym będziesz mógł realizować usługi na najwyższym poziomie i wykonywać doskonałe zdjęcie. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że nasze wyposażenie studia fotograficznego jest najlepsze na rynku.

465 0
3 Produkcja animacji

Chcesz wypromować swoją firmę w nowoczesny i atrakcyjny sposób? Zdecyduj się na filmik reklamowy lub produktowy. Produkcja animacji jest naszą specjalnością, dlatego masz niemal nieograniczone możliwości sformułowania scenariusza, a także wpływu na zamieszczone obrazy i treści. Opieramy się tylko na oryginalnych koncepcjach montowania scen, dlatego możesz być pewny, że Twój film przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

416 0
4 Zespół muzyczny Warszawa

Szukasz atrakcji na imprezę firmową? Chcesz zaskoczyć swoich gości imprezowym akcentem. Vocart to zespół muzyczny z Warszawy, który na scenie wykonuje covery najpopularniejszych hitów z repertuaru polskich i zagranicznych artystów. W skład naszej kapeli wchodzą dwa wokale, gitara elektryczna i basowa, klawisze oraz perkusja.

480 0
5 Zespół na wesele Lublin

Najlepszy zespół na wesele w Lublinie! Jesteśmy grupą, która swoją energią i pozytywnym myśleniem zaraża wszystkich dookoła. Jesteśmy szczęśliwy, że możemy rozbawiać innych, jednocześnie świetnie się przy tym bawić! Nasze zlecenia wykonujemy niezwykle rzetelnie i konsekwentnie. Nasi klienci docenili nas za atrakcyjne warunki współpracy. Proponujemy Państwu świetną zabawę, dobrą muzykę, różne atrakcje, takie jak gry i zabawy oraz niezapomniane przeżycia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zespołu na wesele w Lublinie i skorzystania z usług.

420 0
6 Fotograf ślubny Bydgoszcz

Idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą w piękny i nowoczesny sposób uchwycić najlepsze momenty podczas swojej uroczystości ślubnej, jest dobry fotograf ślubny. Bydgoszcz to miasto, w którym oferujemy Państwu nasze usługi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej.

64 0
7 Cena prądu

Z myślą o ułatwieniu naszym klientom korzystania z naszych usług oraz w celu poszerzenia ich wiedzy na temat szczegółów naszej oferty, sporządziliśmy specjalne narzędzie, które dokładnie poinformuje Państwa jaka jest aktualna cena prądu. Kalkulator energii pozwala na symulację rachunku i porównywanie taryf w Pakiecie Domowym dla Klientów przyłączonych do sieci ENEA Operator Sp. z o.o..

262 2
8 Mariall Zasłony

W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałe, ciężkie zasłony. Są one wykonane z pięknych materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu zachowują swój elegancki wygląd przez bardzo długi czas. Dodatkowo możecie u nas Państwo lekkie, zwiewne i urocze firanki. Warto również, aby zapoznali się Państwo z naszą ofertą metalowych, niezwykle solidnych karniszy. Dzięki nam okna w Państwa domu będą pięknie udekorowane.

130 0
9 Wytłaczanie

Coś w tym musi być - naprawdę jakoś tak musi być. No zresztą co ja będę wątpić, przecież powiedział mi to mój wujek - producent uchwytów meblowych, a nawet nie tylko powiedział, ale i pokazał na przykładzie, więc nie mam w co wątpić. Sam na własne oczy zobaczyłem jak poprzez wytłaczanie powstają wspaniałej jakości profile meblowe.

283 0
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2017