Ocena strony 6

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Wynajem sprzętu filmowego

Kamery i i aparaty fotograficzne nie są tanimi urządzeniami, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią. Dla takich ludzi oferujemy wynajem sprzętu filmowego, dzięki któremu będą mogli za pomocą profesjonalnych akcesoriów rozpocząć realizowanie swojej pasji w praktyce. Zapraszamy!

494 0
2 Fotografia ślubna Olsztyn

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w ramach których znajduje się profesjonalnie wykonywana fotografia ślubna. Olsztyn jest miastem, gdzie znajdziecie naszych specjalistów. Utrwalimy dla Was ten niezwykle ważny moment, zarówno na etapie przygotowań, jak i podczas trwania ceremonii czy zabawy weselnej.

320 0
3 Zpav opłaty

Wszyscy, którzy w swoich lokalach chcieliby odtwarzać muzykę lub filmy wideo, powinni dowiedzieć się nie tylko, czym jest ZAiKS, lecz także ZAPV. Opłaty za utwory, których będą słuchać Państwa klienci, mogą pobierać obie instytucje. Druga z nich to Związek Producentów Audio-Video, którego zadanie jest reprezentowanie swoich członków oraz zwalczanie piractwa fonograficznego.

423 1
4 statyw do telefonu

Jedyna taka oferta na wyposażenie studia fotograficznego - bogaty asortyment produktów w niskich cenach czeka na Ciebie właśnie u nas. W naszej propozycji znalazły się wszystkie niezbędne sprzęty, dzięki którym będziesz mógł realizować usługi na najwyższym poziomie i wykonywać doskonałe zdjęcie. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że nasze wyposażenie studia fotograficznego jest najlepsze na rynku.

465 1
5 Zespół muzyczny Warszawa

Szukasz atrakcji na imprezę firmową? Chcesz zaskoczyć swoich gości imprezowym akcentem. Vocart to zespół muzyczny z Warszawy, który na scenie wykonuje covery najpopularniejszych hitów z repertuaru polskich i zagranicznych artystów. W skład naszej kapeli wchodzą dwa wokale, gitara elektryczna i basowa, klawisze oraz perkusja.

480 0
6 Zespół na wesele Lublin

Najlepszy zespół na wesele w Lublinie! Jesteśmy grupą, która swoją energią i pozytywnym myśleniem zaraża wszystkich dookoła. Jesteśmy szczęśliwy, że możemy rozbawiać innych, jednocześnie świetnie się przy tym bawić! Nasze zlecenia wykonujemy niezwykle rzetelnie i konsekwentnie. Nasi klienci docenili nas za atrakcyjne warunki współpracy. Proponujemy Państwu świetną zabawę, dobrą muzykę, różne atrakcje, takie jak gry i zabawy oraz niezapomniane przeżycia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zespołu na wesele w Lublinie i skorzystania z usług.

420 0
7 Mariall Zasłony

W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałe, ciężkie zasłony. Są one wykonane z pięknych materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu zachowują swój elegancki wygląd przez bardzo długi czas. Dodatkowo możecie u nas Państwo lekkie, zwiewne i urocze firanki. Warto również, aby zapoznali się Państwo z naszą ofertą metalowych, niezwykle solidnych karniszy. Dzięki nam okna w Państwa domu będą pięknie udekorowane.

130 0
8 Wytłaczanie

Coś w tym musi być - naprawdę jakoś tak musi być. No zresztą co ja będę wątpić, przecież powiedział mi to mój wujek - producent uchwytów meblowych, a nawet nie tylko powiedział, ale i pokazał na przykładzie, więc nie mam w co wątpić. Sam na własne oczy zobaczyłem jak poprzez wytłaczanie powstają wspaniałej jakości profile meblowe.

283 1
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2019