Ocena strony 9

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Tłumaczenia uwierzytelnione Wrocław

Szukasz profesjonalnej firmy do translacji tekstu? Oferowane przez nas tłumaczenia uwierzytelnione to gwarancja wysokiej jakości usług. Nasza kompetentna ekipa ekspertów specjalizuje się w szerokim spektrum języków, a szczegółowość i dokładność to nasze podstawowe kierunki. Gwarantujemy pełną poufność i terminowość wykonania zleceń. Zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu!

486 0
2 https://borski.com.pl/

Nie jest tajemnicą, iż jakakolwiek transakcja związana ze zmianą własności lub posiadacza danego mienia, wiąże się z koniecznością dopełnienia pewnych regulacji prawnych. Jednakże, aby okazały się one w pełni prawidłowe, dokonać powinien ich notariusz. Kancelaria Notarialna Jan Borski posiada w swojej ofercie rozwiązania związane z tworzeniem oraz kompletacją stosownych dokumentacji związanych ze sprzedażą, wynajmem, spadkiem i licznymi innymi ruchami.

39 0
3 Umorzenie długów

Umorzenie długów wobec wierzycieli przez osobę nieprowadzącą działalności gospodarczej może zostać ogłoszone przez sąd w ramach trzech etapów. Pierwszy stanowi złożenie odpowiedniego wniosku, drugi - postępowanie upadłościowe właściwe, a trzeci oddłużenie oraz umorzenie długów. Nasza kancelaria z Bytomia świadczy pomoc prawną na każdym z tych etapów.

408 0
4 Doradztwo transakcyjne Kraków

Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas doradztwo transakcyjne pomoże Państwa firmie ulokować pieniądze bezpiecznie i efektywnie. Zapewniamy, że dzięki dużemu doświadczeniu i obyciu w branży finansowej jesteśmy w stanie pomóc Państwo rozwiązać wiele dylematów inwestycyjnych. Zapewniamy, że nie będą Państwo żałować wyboru firmy Polinvest, gdyż gwarantuje ono najwyższej jakości usługi. Doradztwo transakcyjne poprowadzone w sposób profesjonalny pozwoli Państwa firmie na poczynienie odpowiednich inwestycji.

129 0
5 Komornik Grudziądz licytacje

Spłata zadłużenia może odbywać się nie tylko poprzez zajęcie konta bankowego. Komornik organizuje też licytacje dotyczące zarówno nieruchomości, jak i majątku ruchomego. W tym zakresie istnieją pewne ograniczenia, nie można bowiem zająć przedmiotów niezbędnych do codziennego funkcjonowania, nauki, wykonywania zawodu lub uczestnictwa w obrzędach religijnych. Czas i miejsce przetargu są wcześniej ogłaszane. Dzięki temu mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby, które wcześniej uiszczą odpowiednią opłatę.

221 0
6 Prawo administracyjne Lubin

Działalność naszej kancelarii radcy prawnego w Lubinie opiera się na dużej skuteczności oraz profesjonalizmie. Do Państwa dyspozycji pozostają tutaj wykwalifikowani i doświadczeni prawnicy specjalizujący się w różnego rodzaju sprawach z takich dziedzin, jak: prawo administracyjne, lokalowe, rodzinne, gospodarcze, czy pracy.

115 0
7 Licytacje komornicze

Andrzej Lus, komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Woli, wykonuje swoje działania na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej. Interesanci mogą pobierać na komputer ze strony internetowej kancelarii wnioski egzekucyjne w formacie PDF. Ponadto, umieszczane są regularne obwieszczenia licytacyjne.

538 0
8 Prawo rodzinne i opiekuńcze

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz Sp.j. w Lublinie wita Cię bardzo serdecznie! . Prawo rodzinne i opiekuńcze, odszkodowania, sprawy karne? Ze wszystkimi tymi zagadnieniami możesz zgłosić się do mnie. Prowadzę kancelarię prawniczą, która działa zawsze zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki adwokackiej oraz pracy.

516 0
9 Adwokat rozwody Kielce

Zajmujemy się wykonywaniem zadań, które obejmują różne gałęzie prawa. W tym zakresie udzielamy porad prawnych, reprezentujemy klientów przed różnymi organami i instytucjami, a także prowadzimy sprawy sądowego, do których należą między innymi rozwody. Adwokat przygotowuje strategię postępowania, pozew, a także wszelkie pisma i wnioski, które obejmują wysokość alimentów czy przyznanie opieki nad dziećmi. W przypadku konieczności przygotowujemy się do sprawy odwoławczej w sądzie. Dodatkowo reprezentujemy strony podczas spotkań ze współmałżonkiem. Nasza kancelaria mieści się w Kielcach.

404 0
10 pogrzeb tradycyjny

Gdy bliska nam osoba umiera, konieczne jest zorganizowanie godnego pochówku. Pogrzeb tradycyjny w Krakowie to często wybierana metoda, w której szczątki doczesne zostają złożone w trumnie. Całą oprawę liturgiczną sprawuje duchowny, który wraz z rodziną odprawia modlitwy i uczestniczy w ostatnim pożegnaniu.

402 0
11 Kancelaria prawna Wola

Jeśli potrzebna jest Państwu pomoc specjalisty, który pomoże Państwu rozwiązać problemy, z jakimi borykacie się w różnych dziedzinach prawa zapraszamy do skorzystania z usług, jakie świadczy dla nasza kancelaria prawna. Warszawa Wola jest miejscem, gdzie znajdziecie naszą siedzibę, w której możecie spotkać się z adwokatami dysponującymi wiedzą w różnych dziedzinach prawa.

85 0
12 Certyfikat HACCP

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami w zakresie pozyskania odpowiednich deklaracji jakościowych. Pomagamy firmom między innymi w pozyskaniu certyfikatu HACCP, jest to System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli. Posiadanie tego rodzaju deklaracji potwierdza bezpieczeństwo użytkowania produktów.

421 0
13 prawo gospodarcze

Nasza kancelaria udziela pomocy w różnych dziedzinach, jedną z których jest prawo gospodarcze. Zajmujemy się doradztwem w takich sytuacjach, jak opiniowanie umów i treści ofert, uczestnictwo w negocjacjach i rozmowach handlowo-biznesowych, a także proponowanie form zabezpieczenia umów. Działamy w województwie pomorskim.

599 0
14 Ustalenie miejsca pobytu dziecka

Dwie osoby, które postanowiły o rozwodzie lub separacji często nie mogą dojść do porozumienia w sprawie dalszego wychowywania potomka. W takich sytuacjach sprawę może rozstrzygnąć sąd. Adwokat naszej kancelarii świadczy pomoc w takich sytuacjach jak ustalenie miejsca pobytu dziecka i dalsze wynikające z tego kwestie.

113 0
15 Adwokat prawo karne Toruń

Kancelaria z Torunia może świadczyć wsparcie jeśli chodzi o klientów zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Pomoc świadczy adwokat - prawo karne to główny profil firmy, jednak możliwa jest także obsługa przedsiębiorstw, jeśli chodzi o stałe doradztwo oraz przygotowanie dokumentów czy wzorów umów.

565 0
16 notariusz bielsko biała

Kancelaria funkcjonuje od listopada 1994 roku. Powierzane jej zadania to sporządzanie różnego rodzaju aktów, poświadczeń, oświadczeń i protokołów. Przygotowuje również protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie pieniądze i inne papiery wartościowe. Notariusz działa w Bielsku-Białej, w województwie śląskim.

428 0
17 Komornik sądowy

Do grupy funkcjonariuszy państwowych należy między innymi komornik sądowy. Taka osoba działa w kancelarii w Ostrowie Wielkopolskim i do jej głównych zadań należy wykonywanie rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych. Oprócz tego zajmuje się braniem udziału w licytacjach nieruchomości, egzekwowaniem spłaty należności, itd.

159 0
18 porady prawne

Nasza forma oferuje Państwu porady prawne, które pomogą rozwiać wątpliwości w kwestii prawa majątkowego, spadkowego, karnego, czy cywilnego. Nasze porady prawne są udzielane przez rzetelnych, doświadczonych profesjonalistów, dlatego mogą być Państwo pewni, że informacje, które otrzymają Państwo od nas są wiarygodne i sprawdzone.

421 0
19 Adwokat Łódź

Kancelaria z Łodzi świadczy wsparcie, jeśli chodzi o przyrządzanie dokumentów, udzielanie porad czy reprezentowanie przed odpowiednimi organami. Adwokat może udzielić pomocy w sytuacjach związanych z prawem rodzinnym i karnym. Z wsparcia skorzystać mogą także klienci korporacyjni, jeśli chodzi o np. RODO.

187 0
20 Kancelaria notarialna

Pomocy prawnej udzielamy wszystkim klientom, którzy jej potrzebują. Nasza krakowska kancelaria notarialna zajmuje się wykonywaniem czynności takich jak sporządzanie umów, aktów oraz poświadczeń, co więcej zajmujemy się również spisywaniem protokołów, sporządzaniem protestów weksli oraz czeków, a także świadczymy konsultacje prawne.

426 0
21 licytacje komornicze Wrocław

Problemy z prawem oraz płatnościami mogą skończyć się nieprzyjemnymi konsekwencjami. Na przykład mogą zostać zorganizowane licytacje komornicze we Wrocławiu, które są jedną z możliwości na to, aby dłużnicy spłacili swoje zobowiązania finansowe. Przesłanką do zorganizowania aukcji jest przede wszystkim tytuł wykonawczy.

86 0
22 Prawnik Nowy Sącz

Mieszkasz w Nowym Sączu i potrzebny Ci prawnik? Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług. Skuteczny prawnik to osoba, która posiada szeroką wiedzę, ale i doświadczenie - a my, jesteśmy w stanie Ci to zagwarantować. Skontaktuj się z nami i przyjdź do biura na terenie Nowego Sącza. Doradzimy i pomożemy.

568 0
23 Rozwód Bydgoszcz

Chcesz rozpocząć nowy etap w życiu? Szukasz rozwiązania w swoim małżeństwie, a najlepszym wydaje się rozwód? W takim razie zgłoś się do nas. Nasz zespół prawników i adwokatów z Bydgoszczy proponuje prowadzenie postępowania z zakresu prawa rodzinnego. Kompletujemy dokumenty, doradzamy i reprezentujemy klientów w sądzie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania małżeństwa od strony prawnej - skontaktuj się z nami, bądź odwiedź stacjonarną siedzibę naszej kancelarii.

293 0
24 Odciąg

Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu,w ramach którego znajdziecie liczne odciągi. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie najbardziej efektywnych oraz wydajnych systemów w wybranych pomieszczeniach. Gwarantujemy naszym klientom fachową pomoc oraz najbardziej atrakcyjne ceny.

481 1
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2024