Ocena strony 9

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Analiza przedsiębiorstwa upadłość

Bezpieczeństwo firmy jest istotne. Specjalizujemy się w analizie przedsiębiorstw pod kątem ryzyka upadłości. Nasze usługi obejmują zakres doradztwa z dziedziny prawa upadłościowego oraz zarządzania finansami. Na wczesnym etapie zidentyfikujemy potencjalne problemy finansowe oraz proponujemy rozwiązania. Nasz zespół jest gotowy, aby pomóc Ci w każdej sytuacji. Zbuduj solidne fundamenty Twojego biznesu.

143 0
2 Sprawy rozwodowe Szczecin

Sporządzamy pisma procesowe, opracowujemy strategie i zapoznajemy Klientów z przewidywanymi efektami wybrania danej metody, możemy także reprezentować przed sądem i organami administracyjnymi. Adwokat ze Szczecina prowadzi sprawy rozwodowe, o alimenty, separację, ustalenie bądź zaprzeczenie ojcostwa i tym podobne.

463 0
3 Komornik Grudziądz licytacje

Spłata zadłużenia może odbywać się nie tylko poprzez zajęcie konta bankowego. Komornik organizuje też licytacje dotyczące zarówno nieruchomości, jak i majątku ruchomego. W tym zakresie istnieją pewne ograniczenia, nie można bowiem zająć przedmiotów niezbędnych do codziennego funkcjonowania, nauki, wykonywania zawodu lub uczestnictwa w obrzędach religijnych. Czas i miejsce przetargu są wcześniej ogłaszane. Dzięki temu mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby, które wcześniej uiszczą odpowiednią opłatę.

221 0
4 Rozwód Leszno

Spory i sprawy wymagają dużo siły i pracy zarówno od klienta, jak i od adwokata. Rozwód może przybierać różne formy: z orzekaniem lub bez orzekania o winie, z alimentami lub orzekaniem o kontaktach z dziećmi. Przy prowadzeniu tego typu spraw nasza kancelaria z Leszna poza regulacjami prawnymi, stara się wykazywać empatią i wsparciem psychicznym.

600 0
5 Prawo administracyjne Lubin

Działalność naszej kancelarii radcy prawnego w Lubinie opiera się na dużej skuteczności oraz profesjonalizmie. Do Państwa dyspozycji pozostają tutaj wykwalifikowani i doświadczeni prawnicy specjalizujący się w różnego rodzaju sprawach z takich dziedzin, jak: prawo administracyjne, lokalowe, rodzinne, gospodarcze, czy pracy.

115 0
6 kancelaria Krotoszyn prawo cywilne

Prowadzona w Krotoszynie kancelaria prawna Katarzyny Rybackiej specjalizuje się w udzielaniu porad prawnych związanych z takimi gałęziami prawa jak prawo cywilne, rodzinne, odszkodowawcze, administracyjne, a także gospodarcze. Prowadząca ją mecenas opiniuje również różnego rodzaju dokumenty, sporządza pozwy i inne pisma procesowe, a także występuje w postępowaniach sądowych lub przez urzędami jako pełnomocnik bądź obrońca klienta. Oferta biura skierowana jest zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych.

536 0
7 Licytacje komornicze

Andrzej Lus, komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Woli, wykonuje swoje działania na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej. Interesanci mogą pobierać na komputer ze strony internetowej kancelarii wnioski egzekucyjne w formacie PDF. Ponadto, umieszczane są regularne obwieszczenia licytacyjne.

538 0
8 Utylizacja opon

Głównym obszarem działalności naszej firmy jest utylizacja opon samochodowych, a także opon innych pojazdów oraz maszyn przemysłowych i rolniczych. Oprócz tego przyjmujemy do recyklingu inne przedmioty wykonane z gumy. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na naszej stronie internetowej, oraz kontakt mailowy lub telefoniczny

214 0
9 Prawo rodzinne i opiekuńcze

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz Sp.j. w Lublinie wita Cię bardzo serdecznie! . Prawo rodzinne i opiekuńcze, odszkodowania, sprawy karne? Ze wszystkimi tymi zagadnieniami możesz zgłosić się do mnie. Prowadzę kancelarię prawniczą, która działa zawsze zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki adwokackiej oraz pracy.

516 0
10 Adwokat rozwody Kielce

Zajmujemy się wykonywaniem zadań, które obejmują różne gałęzie prawa. W tym zakresie udzielamy porad prawnych, reprezentujemy klientów przed różnymi organami i instytucjami, a także prowadzimy sprawy sądowego, do których należą między innymi rozwody. Adwokat przygotowuje strategię postępowania, pozew, a także wszelkie pisma i wnioski, które obejmują wysokość alimentów czy przyznanie opieki nad dziećmi. W przypadku konieczności przygotowujemy się do sprawy odwoławczej w sądzie. Dodatkowo reprezentujemy strony podczas spotkań ze współmałżonkiem. Nasza kancelaria mieści się w Kielcach.

404 0
11 unieważnienie kredytu we frankach

Kancelaria świadczy pomoc klientom w sprawach finansowych poprzez przygotowanie dokumentów i formularzy, a także reprezentowanie ich przed instytucjami i sądami. Unieważnienie kredytu we frankach odbywa się przy pomocy adwokata, który negocjuje z bankami i zawiera z nimi ugody. Placówka prowadzi postępowania na terenie całego kraju.

586 0
12 pogrzeb tradycyjny

Gdy bliska nam osoba umiera, konieczne jest zorganizowanie godnego pochówku. Pogrzeb tradycyjny w Krakowie to często wybierana metoda, w której szczątki doczesne zostają złożone w trumnie. Całą oprawę liturgiczną sprawuje duchowny, który wraz z rodziną odprawia modlitwy i uczestniczy w ostatnim pożegnaniu.

402 0
13 Kancelaria prawna Wola

Jeśli potrzebna jest Państwu pomoc specjalisty, który pomoże Państwu rozwiązać problemy, z jakimi borykacie się w różnych dziedzinach prawa zapraszamy do skorzystania z usług, jakie świadczy dla nasza kancelaria prawna. Warszawa Wola jest miejscem, gdzie znajdziecie naszą siedzibę, w której możecie spotkać się z adwokatami dysponującymi wiedzą w różnych dziedzinach prawa.

85 0
14 Certyfikat HACCP

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami w zakresie pozyskania odpowiednich deklaracji jakościowych. Pomagamy firmom między innymi w pozyskaniu certyfikatu HACCP, jest to System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli. Posiadanie tego rodzaju deklaracji potwierdza bezpieczeństwo użytkowania produktów.

421 0
15 prawo gospodarcze

Nasza kancelaria udziela pomocy w różnych dziedzinach, jedną z których jest prawo gospodarcze. Zajmujemy się doradztwem w takich sytuacjach, jak opiniowanie umów i treści ofert, uczestnictwo w negocjacjach i rozmowach handlowo-biznesowych, a także proponowanie form zabezpieczenia umów. Działamy w województwie pomorskim.

599 0
16 Ustalenie miejsca pobytu dziecka

Dwie osoby, które postanowiły o rozwodzie lub separacji często nie mogą dojść do porozumienia w sprawie dalszego wychowywania potomka. W takich sytuacjach sprawę może rozstrzygnąć sąd. Adwokat naszej kancelarii świadczy pomoc w takich sytuacjach jak ustalenie miejsca pobytu dziecka i dalsze wynikające z tego kwestie.

113 0
17 Adwokat prawo karne Toruń

Kancelaria z Torunia może świadczyć wsparcie jeśli chodzi o klientów zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Pomoc świadczy adwokat - prawo karne to główny profil firmy, jednak możliwa jest także obsługa przedsiębiorstw, jeśli chodzi o stałe doradztwo oraz przygotowanie dokumentów czy wzorów umów.

565 0
18 notariusz bielsko biała

Kancelaria funkcjonuje od listopada 1994 roku. Powierzane jej zadania to sporządzanie różnego rodzaju aktów, poświadczeń, oświadczeń i protokołów. Przygotowuje również protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie pieniądze i inne papiery wartościowe. Notariusz działa w Bielsku-Białej, w województwie śląskim.

428 0
19 Komornik sądowy

Do grupy funkcjonariuszy państwowych należy między innymi komornik sądowy. Taka osoba działa w kancelarii w Ostrowie Wielkopolskim i do jej głównych zadań należy wykonywanie rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych. Oprócz tego zajmuje się braniem udziału w licytacjach nieruchomości, egzekwowaniem spłaty należności, itd.

159 0
20 porady prawne

Nasza forma oferuje Państwu porady prawne, które pomogą rozwiać wątpliwości w kwestii prawa majątkowego, spadkowego, karnego, czy cywilnego. Nasze porady prawne są udzielane przez rzetelnych, doświadczonych profesjonalistów, dlatego mogą być Państwo pewni, że informacje, które otrzymają Państwo od nas są wiarygodne i sprawdzone.

421 0
21 Adwokat Łódź

Kancelaria z Łodzi świadczy wsparcie, jeśli chodzi o przyrządzanie dokumentów, udzielanie porad czy reprezentowanie przed odpowiednimi organami. Adwokat może udzielić pomocy w sytuacjach związanych z prawem rodzinnym i karnym. Z wsparcia skorzystać mogą także klienci korporacyjni, jeśli chodzi o np. RODO.

187 0
22 Kancelaria notarialna

Pomocy prawnej udzielamy wszystkim klientom, którzy jej potrzebują. Nasza krakowska kancelaria notarialna zajmuje się wykonywaniem czynności takich jak sporządzanie umów, aktów oraz poświadczeń, co więcej zajmujemy się również spisywaniem protokołów, sporządzaniem protestów weksli oraz czeków, a także świadczymy konsultacje prawne.

426 0
23 licytacje komornicze Wrocław

Problemy z prawem oraz płatnościami mogą skończyć się nieprzyjemnymi konsekwencjami. Na przykład mogą zostać zorganizowane licytacje komornicze we Wrocławiu, które są jedną z możliwości na to, aby dłużnicy spłacili swoje zobowiązania finansowe. Przesłanką do zorganizowania aukcji jest przede wszystkim tytuł wykonawczy.

86 0
24 Prawnik Nowy Sącz

Mieszkasz w Nowym Sączu i potrzebny Ci prawnik? Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług. Skuteczny prawnik to osoba, która posiada szeroką wiedzę, ale i doświadczenie - a my, jesteśmy w stanie Ci to zagwarantować. Skontaktuj się z nami i przyjdź do biura na terenie Nowego Sącza. Doradzimy i pomożemy.

568 0
25 Rozwód Bydgoszcz

Chcesz rozpocząć nowy etap w życiu? Szukasz rozwiązania w swoim małżeństwie, a najlepszym wydaje się rozwód? W takim razie zgłoś się do nas. Nasz zespół prawników i adwokatów z Bydgoszczy proponuje prowadzenie postępowania z zakresu prawa rodzinnego. Kompletujemy dokumenty, doradzamy i reprezentujemy klientów w sądzie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania małżeństwa od strony prawnej - skontaktuj się z nami, bądź odwiedź stacjonarną siedzibę naszej kancelarii.

293 0
26 Odciąg

Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu,w ramach którego znajdziecie liczne odciągi. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie najbardziej efektywnych oraz wydajnych systemów w wybranych pomieszczeniach. Gwarantujemy naszym klientom fachową pomoc oraz najbardziej atrakcyjne ceny.

481 1
27 Brykiet drzewny

Szukasz wysokiej jakość brykietu drzewnego w niskiej cenie? Nasza firma zajmuje się sprzedażą ekologicznych materiałów opałowych. Brykiet drzewny jest używany coraz częściej przez Polaków jako źródło energii, gdyż niesie on ze sobą korzyści zarówno ekonomiczne jak i ekologiczne. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej firmy.

142 1
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2023