Ocena strony 9

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Prawo rodzinne i opiekuńcze

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz Sp.j. w Lublinie wita Cię bardzo serdecznie! . Prawo rodzinne i opiekuńcze, odszkodowania, sprawy karne? Ze wszystkimi tymi zagadnieniami możesz zgłosić się do mnie. Prowadzę kancelarię prawniczą, która działa zawsze zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki adwokackiej oraz pracy.

516 0
2 Adwokat rozwody Kielce

Zajmujemy się wykonywaniem zadań, które obejmują różne gałęzie prawa. W tym zakresie udzielamy porad prawnych, reprezentujemy klientów przed różnymi organami i instytucjami, a także prowadzimy sprawy sądowego, do których należą między innymi rozwody. Adwokat przygotowuje strategię postępowania, pozew, a także wszelkie pisma i wnioski, które obejmują wysokość alimentów czy przyznanie opieki nad dziećmi. W przypadku konieczności przygotowujemy się do sprawy odwoławczej w sądzie. Dodatkowo reprezentujemy strony podczas spotkań ze współmałżonkiem. Nasza kancelaria mieści się w Kielcach.

404 0
3 unieważnienie kredytu we frankach

Kancelaria świadczy pomoc klientom w sprawach finansowych poprzez przygotowanie dokumentów i formularzy, a także reprezentowanie ich przed instytucjami i sądami. Unieważnienie kredytu we frankach odbywa się przy pomocy adwokata, który negocjuje z bankami i zawiera z nimi ugody. Placówka prowadzi postępowania na terenie całego kraju.

586 0
4 pogrzeb tradycyjny

Gdy bliska nam osoba umiera, konieczne jest zorganizowanie godnego pochówku. Pogrzeb tradycyjny w Krakowie to często wybierana metoda, w której szczątki doczesne zostają złożone w trumnie. Całą oprawę liturgiczną sprawuje duchowny, który wraz z rodziną odprawia modlitwy i uczestniczy w ostatnim pożegnaniu.

402 0
5 Radca prawny Grodzisk Mazowiecki

Zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej w Grodzisku mazowieckim, w której przyjmie Państwa profesjonalny i doświadczony radca prawny. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów czuł się doskonale, współpracując z nami i wiedział, że jest obsługiwany w sposób rzetelny i sumienny. Udzielamy porad dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Serdecznie zapraszamy.

121 0
6 Kancelaria prawna Wola

Jeśli potrzebna jest Państwu pomoc specjalisty, który pomoże Państwu rozwiązać problemy, z jakimi borykacie się w różnych dziedzinach prawa zapraszamy do skorzystania z usług, jakie świadczy dla nasza kancelaria prawna. Warszawa Wola jest miejscem, gdzie znajdziecie naszą siedzibę, w której możecie spotkać się z adwokatami dysponującymi wiedzą w różnych dziedzinach prawa.

85 0
7 Szkolenia PZP

Przygotowaliśmy pełną ofertę zarówno dla zamawiających, jak i wykonawców chcących poszerzyć wiedzę oraz kompetencje w zakresie zamówień publicznych. Organizujemy szkolenia PZP, które dostarczają informacji na temat aktualnych przepisów prawnych. Jesteśmy w stanie przygotować ogólne bądź specjalistyczne tematy kursów.

309 0
8 szkolenia ppoz

Każdy pracownik powinien przejść kurs bhp, na którym poznaje możliwe zagrożenia mogące wystąpić na terenie przedsiębiorstwa. Oprócz tego powinien również wiedzieć, co zrobić w przypadku pożaru. Dlatego też oferujemy szkolenia ppoz. W ramach takiego kursu zapozna się z podstawowymi zasadami obowiązującymi w trakcie zaprószenia ognia.

216 0
9 Zakład pogrzebowy Olkusz

Śmierć bliskiej osoby to czas, w którym zadajemy sobie kluczowe pytania o sens życia, a także wspominamy dokonania zmarłego. W tym czasie odpowiednie zakłady mają za zadanie zająć się wszystkimi formalnościami związanymi z ostatnim pożegnaniem. Dom Pogrzebowy Moria w Olkuszu również podejmuje się tej odpowiedzialności, opierając swoje działania na szacunku oraz woli zmarłego. Organizujemy uroczystości funeralne, przygotowujemy trumny lub urny, a także kompozycje kwiatowe. Dane teleadresowe naszej firmy znajdują się na naszej stronie internetowej.

355 0
10 Certyfikat HACCP

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami w zakresie pozyskania odpowiednich deklaracji jakościowych. Pomagamy firmom między innymi w pozyskaniu certyfikatu HACCP, jest to System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli. Posiadanie tego rodzaju deklaracji potwierdza bezpieczeństwo użytkowania produktów.

421 0
11 prawo gospodarcze

Nasza kancelaria udziela pomocy w różnych dziedzinach, jedną z których jest prawo gospodarcze. Zajmujemy się doradztwem w takich sytuacjach, jak opiniowanie umów i treści ofert, uczestnictwo w negocjacjach i rozmowach handlowo-biznesowych, a także proponowanie form zabezpieczenia umów. Działamy w województwie pomorskim.

599 0
12 Ustalenie miejsca pobytu dziecka

Dwie osoby, które postanowiły o rozwodzie lub separacji często nie mogą dojść do porozumienia w sprawie dalszego wychowywania potomka. W takich sytuacjach sprawę może rozstrzygnąć sąd. Adwokat naszej kancelarii świadczy pomoc w takich sytuacjach jak ustalenie miejsca pobytu dziecka i dalsze wynikające z tego kwestie.

113 0
13 Adwokat prawo karne Toruń

Kancelaria z Torunia może świadczyć wsparcie jeśli chodzi o klientów zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Pomoc świadczy adwokat - prawo karne to główny profil firmy, jednak możliwa jest także obsługa przedsiębiorstw, jeśli chodzi o stałe doradztwo oraz przygotowanie dokumentów czy wzorów umów.

565 0
14 notariusz bielsko biała

Kancelaria funkcjonuje od listopada 1994 roku. Powierzane jej zadania to sporządzanie różnego rodzaju aktów, poświadczeń, oświadczeń i protokołów. Przygotowuje również protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie pieniądze i inne papiery wartościowe. Notariusz działa w Bielsku-Białej, w województwie śląskim.

428 0
15 Komornik sądowy

Do grupy funkcjonariuszy państwowych należy między innymi komornik sądowy. Taka osoba działa w kancelarii w Ostrowie Wielkopolskim i do jej głównych zadań należy wykonywanie rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych. Oprócz tego zajmuje się braniem udziału w licytacjach nieruchomości, egzekwowaniem spłaty należności, itd.

159 0
16 porady prawne

Nasza forma oferuje Państwu porady prawne, które pomogą rozwiać wątpliwości w kwestii prawa majątkowego, spadkowego, karnego, czy cywilnego. Nasze porady prawne są udzielane przez rzetelnych, doświadczonych profesjonalistów, dlatego mogą być Państwo pewni, że informacje, które otrzymają Państwo od nas są wiarygodne i sprawdzone.

421 0
17 Detektyw Poznań

Jeśli uważasz, że detektyw jest jedyną osobą, która może Ci pomóc, serdecznie zapraszamy do nas. Nasze biuro, znajdujące się w Poznaniu, świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne. Stosujemy tylko legalne i skuteczne metody pracy, a najwyższa jakość naszej pracy została doceniona przez szerokie grono klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

277 0
18 Adwokat Łódź

Kancelaria z Łodzi świadczy wsparcie, jeśli chodzi o przyrządzanie dokumentów, udzielanie porad czy reprezentowanie przed odpowiednimi organami. Adwokat może udzielić pomocy w sytuacjach związanych z prawem rodzinnym i karnym. Z wsparcia skorzystać mogą także klienci korporacyjni, jeśli chodzi o np. RODO.

187 0
19 Windykacja Kraków

Nieuczciwe osoby i przedsiębiorstwa to element ryzyka funkcjonowania w obrocie gospodarczym. Zdarza się również, że mogą Państwo trafić na kontrahenta, który jest niewypłacalny, jest to element ryzyka, który podejmuje się podczas zakładania działalności gospodarczej. Kancelaria Effect pomaga w ściganiu dłużników, wykorzystując prawne możliwości jakie daje windykacja. Kraków to jedno z miast, w którym znajduje się nasza siedziba, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkie poszkodowane osoby z Małopolski.

156 0
20 Kancelaria notarialna

Pomocy prawnej udzielamy wszystkim klientom, którzy jej potrzebują. Nasza krakowska kancelaria notarialna zajmuje się wykonywaniem czynności takich jak sporządzanie umów, aktów oraz poświadczeń, co więcej zajmujemy się również spisywaniem protokołów, sporządzaniem protestów weksli oraz czeków, a także świadczymy konsultacje prawne.

426 0
21 licytacje komornicze Wrocław

Problemy z prawem oraz płatnościami mogą skończyć się nieprzyjemnymi konsekwencjami. Na przykład mogą zostać zorganizowane licytacje komornicze we Wrocławiu, które są jedną z możliwości na to, aby dłużnicy spłacili swoje zobowiązania finansowe. Przesłanką do zorganizowania aukcji jest przede wszystkim tytuł wykonawczy.

86 0
22 Prawnik Nowy Sącz

Mieszkasz w Nowym Sączu i potrzebny Ci prawnik? Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług. Skuteczny prawnik to osoba, która posiada szeroką wiedzę, ale i doświadczenie - a my, jesteśmy w stanie Ci to zagwarantować. Skontaktuj się z nami i przyjdź do biura na terenie Nowego Sącza. Doradzimy i pomożemy.

568 0
23 Rozwód Bydgoszcz

Chcesz rozpocząć nowy etap w życiu? Szukasz rozwiązania w swoim małżeństwie, a najlepszym wydaje się rozwód? W takim razie zgłoś się do nas. Nasz zespół prawników i adwokatów z Bydgoszczy proponuje prowadzenie postępowania z zakresu prawa rodzinnego. Kompletujemy dokumenty, doradzamy i reprezentujemy klientów w sądzie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania małżeństwa od strony prawnej - skontaktuj się z nami, bądź odwiedź stacjonarną siedzibę naszej kancelarii.

293 0
24 Odciąg

Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu,w ramach którego znajdziecie liczne odciągi. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie najbardziej efektywnych oraz wydajnych systemów w wybranych pomieszczeniach. Gwarantujemy naszym klientom fachową pomoc oraz najbardziej atrakcyjne ceny.

481 1
25 Brykiet drzewny

Szukasz wysokiej jakość brykietu drzewnego w niskiej cenie? Nasza firma zajmuje się sprzedażą ekologicznych materiałów opałowych. Brykiet drzewny jest używany coraz częściej przez Polaków jako źródło energii, gdyż niesie on ze sobą korzyści zarówno ekonomiczne jak i ekologiczne. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej firmy.

142 1
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2022