Ocena strony 9

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Unieważnienie małżeństwa

Sprawy rodzinne stanowią bardzo delikatną kwestię, szczególnie gdy muszą wkroczyć w nie osoby trzecie. Kancelaria kanoniczna Kornat pomaga rozwiązać wszelkie problemy związane z prawem rodzinnym, dotyczącymi między innymi rozwodu czy separacji. Kancelaria pomaga w sprawach m.in. o: alimenty, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa czy o unieważnienie małżeństwa.

536 0
2 pakiety prawne dla spółki

Kancelaria świadczy wsparcie, jeśli chodzi o klientów biznesowych. Możliwa jest pomoc w zakresie zakładania i prowadzenia małej i średniej firmy, a także jeśli chodzi o pozyskiwanie funduszy oraz dotacji. Pakiety prawne dla spółki obejmują także współpracę z notariuszem oraz tłumaczem zwykłym lub przysięgłym.

206 0
3 Adwokat Łódź

Kancelaria z Łodzi świadczy wsparcie, jeśli chodzi o przyrządzanie dokumentów, udzielanie porad czy reprezentowanie przed odpowiednimi organami. Adwokat może udzielić pomocy w sytuacjach związanych z prawem rodzinnym i karnym. Z wsparcia skorzystać mogą także klienci korporacyjni, jeśli chodzi o np. RODO.

187 0
4 Windykacja Kraków

Nieuczciwe osoby i przedsiębiorstwa to element ryzyka funkcjonowania w obrocie gospodarczym. Zdarza się również, że mogą Państwo trafić na kontrahenta, który jest niewypłacalny, jest to element ryzyka, który podejmuje się podczas zakładania działalności gospodarczej. Kancelaria Effect pomaga w ściganiu dłużników, wykorzystując prawne możliwości jakie daje windykacja. Kraków to jedno z miast, w którym znajduje się nasza siedziba, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkie poszkodowane osoby z Małopolski.

156 0
5 Kancelaria notarialna

Pomocy prawnej udzielamy wszystkim klientom, którzy jej potrzebują. Nasza krakowska kancelaria notarialna zajmuje się wykonywaniem czynności takich jak sporządzanie umów, aktów oraz poświadczeń, co więcej zajmujemy się również spisywaniem protokołów, sporządzaniem protestów weksli oraz czeków, a także świadczymy konsultacje prawne.

426 0
6 licytacje komornicze Wrocław

Problemy z prawem oraz płatnościami mogą skończyć się nieprzyjemnymi konsekwencjami. Na przykład mogą zostać zorganizowane licytacje komornicze we Wrocławiu, które są jedną z możliwości na to, aby dłużnicy spłacili swoje zobowiązania finansowe. Przesłanką do zorganizowania aukcji jest przede wszystkim tytuł wykonawczy.

86 0
7 Prawnik Nowy Sącz

Mieszkasz w Nowym Sączu i potrzebny Ci prawnik? Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług. Skuteczny prawnik to osoba, która posiada szeroką wiedzę, ale i doświadczenie - a my, jesteśmy w stanie Ci to zagwarantować. Skontaktuj się z nami i przyjdź do biura na terenie Nowego Sącza. Doradzimy i pomożemy.

568 0
8 Kancelaria rozwód Warszawa

Chcesz złożyć pozew o rozwód? Adwokat w Warszawie, Mariusz Bartosiak prowadzi własną kancelarię pomagającą w rozwodach. Specjalizuje się m.in. w sprawach z dziedziny prawa rodzinnego, jak m.in. ustalanie opieki nad dziećmi, podział majątku czy sądowne rozwiązanie małżeństwa. Udziela porad prawnych w zakresie przygotowania niezbędnych dokumentów i przebiegu procesu. Jeśli zależy ci na szybkim odzyskaniu wolności, zdecyduj się na proces bez orzekania o winie. Wówczas wyrok może zapaść już na pierwszej rozprawie, nawet jeśli macie dzieci.

259 0
9 Adwokat Bydgoszcz

Adwokat to osoba, która udzieli Ci profesjonalnej porady prawnej. Szukasz pomocy przy sprawie rozwodowej? Chcesz aby ktoś pomógł Ci napisać pozew rozwodowy? Sławomir Szymański to osoba, której właśnie wtedy potrzebujesz. Przekonaj się jak wiele może zdziałać taki adwokat. Zaufaj profesjonalistom i odwiedź naszą kancelarię w Bydgoszczy!

223 0
10 Notariusz we Wrocławiu

Zadaniem prawnika jest działanie w interesie klienta i w zgodzie z obowiązującymi przepisami oraz zachowanie w tajemnicy poufnych danych. Notariusz we Wrocławiu świadczy pomoc w sprawach sporządzania poświadczeń dziedziczenia oraz innych dokumentów mających moc prawną, a także spisywania protokołów oraz wypisów czy odpisów.

526 0
11 Sprawy rozwodowe

Niezwykle delikatną strefą działań adwokatów są sprawy rozwodowe. Z jednej strony muszą one opierać się na solidnych, niepodważalnych oraz natychmiastowych w skutkach krokach prawnych. Z drugiej - należy zachować pełną pamięć, iż dotyczą one regulacji i zmian związanych z życiem codziennym naszych Klientów. Wkraczając w sferę relacji rodzinnych nasza Kancelaria dba zarówno o udzielenie kompleksowej i wyczerpującej porady, właściwe przygotowanie dokumentacji (w tym pozwu lub odpowiedzi na niego), jak i reprezentowanie Klienta w trakcie rozprawy.

108 1
12 Dezynfekcja Elbląg

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie profesjonalnego odkażania pomieszczeń czy materiałów na terenie Elbląga i okolic. Proponowana przez firmę ONE TRAP dezynfekcja oznacza eliminację lub minimalizację ilości drobnoustrojów i przeprowadzana jest przede wszystkim w pomieszczeniach sanitarnych, w salach operacyjnych czy gabinetach lekarskich, a także w obiektach inwentarskich, magazynach itp. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży i korzystamy z nowoczesnych środków chemicznych i metod fizycznych.

123 0
13 Rozwód Bydgoszcz

Chcesz rozpocząć nowy etap w życiu? Szukasz rozwiązania w swoim małżeństwie, a najlepszym wydaje się rozwód? W takim razie zgłoś się do nas. Nasz zespół prawników i adwokatów z Bydgoszczy proponuje prowadzenie postępowania z zakresu prawa rodzinnego. Kompletujemy dokumenty, doradzamy i reprezentujemy klientów w sądzie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania małżeństwa od strony prawnej - skontaktuj się z nami, bądź odwiedź stacjonarną siedzibę naszej kancelarii.

293 0
14 Przenośne WC

Specjalizująca się w produkcji i sprzedaży urządzeń i systemów sanitarnych firma Marie Polyester oferuje najwyższej jakości przenośne wc - zarówno stacjonarne, jak i wolnostojące. Nasze rozwiązania wykazują się zróżnicowanym wyposażeniem, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do zróżnicowanych potrzeb.

477 1
15 www.eko-eka.pl

Poszukujesz kogoś, kto skutecznie doradzi ci, jak uzyskać w szybki sposób niezbędne zezwolenia w zakresie ochrony środowiska, a także bezpieczeństwa i higieny pracy? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy! Proponujemy ci fachowe usług absolwentów najlepszych uczelni w kraju, którzy ponadto dysponują długoletnim doświadczeniem.

471 3
16 Odciąg

Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu,w ramach którego znajdziecie liczne odciągi. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie najbardziej efektywnych oraz wydajnych systemów w wybranych pomieszczeniach. Gwarantujemy naszym klientom fachową pomoc oraz najbardziej atrakcyjne ceny.

481 1
17 Brykiet drzewny

Szukasz wysokiej jakość brykietu drzewnego w niskiej cenie? Nasza firma zajmuje się sprzedażą ekologicznych materiałów opałowych. Brykiet drzewny jest używany coraz częściej przez Polaków jako źródło energii, gdyż niesie on ze sobą korzyści zarówno ekonomiczne jak i ekologiczne. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej firmy.

142 1
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2020