Ocena strony 9

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Błąd medyczny lekarz

Osoba zajmująca się leczeniem schorzeń może być szczególnie narażona na konsekwencje prawne swoich działań. Błąd medyczny może sprawić, że lekarz zostanie pozbawiony prawa do wykonywania swojego zawodu. Nasza kancelaria zajmuje się między innym obroną takich osób, którym pacjenci (lub ich rodziny) wytoczyły sprawy sądowe.

157 0
2 licytacje komornicze Wrocław

Problemy z prawem oraz płatnościami mogą skończyć się nieprzyjemnymi konsekwencjami. Na przykład mogą zostać zorganizowane licytacje komornicze we Wrocławiu, które są jedną z możliwości na to, aby dłużnicy spłacili swoje zobowiązania finansowe. Przesłanką do zorganizowania aukcji jest przede wszystkim tytuł wykonawczy.

86 0
3 Prawnik Nowy Sącz

Mieszkasz w Nowym Sączu i potrzebny Ci prawnik? Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług. Skuteczny prawnik to osoba, która posiada szeroką wiedzę, ale i doświadczenie - a my, jesteśmy w stanie Ci to zagwarantować. Skontaktuj się z nami i przyjdź do biura na terenie Nowego Sącza. Doradzimy i pomożemy.

568 0
4 Kancelaria rozwód Warszawa

Chcesz złożyć pozew o rozwód? Adwokat w Warszawie, Mariusz Bartosiak prowadzi własną kancelarię pomagającą w rozwodach. Specjalizuje się m.in. w sprawach z dziedziny prawa rodzinnego, jak m.in. ustalanie opieki nad dziećmi, podział majątku czy sądowne rozwiązanie małżeństwa. Udziela porad prawnych w zakresie przygotowania niezbędnych dokumentów i przebiegu procesu. Jeśli zależy ci na szybkim odzyskaniu wolności, zdecyduj się na proces bez orzekania o winie. Wówczas wyrok może zapaść już na pierwszej rozprawie, nawet jeśli macie dzieci.

259 0
5 Restrukturyzacja przedsiębiorstw

Celem prowadzonej przez nas działalności jest wspieranie podmiotów o różnych branżach i o różnej wielkości w wielu dziedzinach prawa. Kancelaria Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka podejmuje się kwestii, takich jak praktyka korporacyjna, transakcyjna, nieruchomościowa oraz okołogiełdowa. Wyspecjalizowaliśmy się również w szeregu węższych dziecin. Przykładowo, nasz doradca restrukturyzacyjny podejmie dla przedsiębiorstw kwestie finansowania, grupy kapitałowej, kredytów, spraw korporacyjnych, transakcji i wielu innych.

206 0
6 Adwokat Bydgoszcz

Adwokat to osoba, która udzieli Ci profesjonalnej porady prawnej. Szukasz pomocy przy sprawie rozwodowej? Chcesz aby ktoś pomógł Ci napisać pozew rozwodowy? Sławomir Szymański to osoba, której właśnie wtedy potrzebujesz. Przekonaj się jak wiele może zdziałać taki adwokat. Zaufaj profesjonalistom i odwiedź naszą kancelarię w Bydgoszczy!

223 0
7 Notariusz we Wrocławiu

Zadaniem prawnika jest działanie w interesie klienta i w zgodzie z obowiązującymi przepisami oraz zachowanie w tajemnicy poufnych danych. Notariusz we Wrocławiu świadczy pomoc w sprawach sporządzania poświadczeń dziedziczenia oraz innych dokumentów mających moc prawną, a także spisywania protokołów oraz wypisów czy odpisów.

526 0
8 Sprawy rozwodowe

Niezwykle delikatną strefą działań adwokatów są sprawy rozwodowe. Z jednej strony muszą one opierać się na solidnych, niepodważalnych oraz natychmiastowych w skutkach krokach prawnych. Z drugiej - należy zachować pełną pamięć, iż dotyczą one regulacji i zmian związanych z życiem codziennym naszych Klientów. Wkraczając w sferę relacji rodzinnych nasza Kancelaria dba zarówno o udzielenie kompleksowej i wyczerpującej porady, właściwe przygotowanie dokumentacji (w tym pozwu lub odpowiedzi na niego), jak i reprezentowanie Klienta w trakcie rozprawy.

108 1
9 Kancelaria notarialna Szamotuły

Profesjonalna kancelaria notarialna w Szamotułach zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, dzięki czemu możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci pomoc, jakiej oczekujesz. Jeżeli zależy Ci na tym, by oddać swoje sprawy w ręce profesjonalistów - drzwi naszej kancelarii stoją przed Tobą otworem.

246 0
10 Czyszczenie skraplaczy

Każda instalacja pracująca w oparciu o wodę może zmniejszyć swoją wydajność z powodu osadzającego się w niej kamienia. Usuwanie go następuje poprzez przepłukanie układu, należy to jednak robić z zastosowaniem odpowiednich preparatów. W innym wypadku zostanie zdarta warstwa ocynku, chroniąca przed korozją. Zarówno czyszczenie skraplaczy, jak i instalacji CO czy kotłów, przeprowadzamy w technologii chroniącej ocynkowanie, a jednocześnie pozwalającej na bardzo szybkie wykonanie płukania: wystarczy nam tylko kilka godzin!

269 1
11 Rozwód z orzeczeniem o winie

Jeżeli jeden ze współmałżonków dopuścił się czynności, które wpłynęły na rozkład pożycia, możliwy jest rozwód z orzeczeniem o winie. W takim przypadku, odpowiedzialność za rozpad małżeństwa przypisuje się jednej osobie. Możliwymi skutkami tego typu decyzji mogą być alimenty płacone przez winnego eksmałżonka oraz zobowiązanie go do pokrycia kosztów sądowych.

20 0
12 Odszkodowanie za śmierć

Oferta naszej Kancelarii skierowana jest do osób, które straciły członka rodziny lub same uległy groźnemu wypadkowi, a nie uzyskały należytego świadczenia od ubezpieczyciela. W Pireus pomagamy uzyskać odszkodowanie za śmierć bliskich, zarówno w formie stałej, regularnej renty, jak i jednorazowego świadczenia.

193 0
13 Dezynfekcja Elbląg

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie profesjonalnego odkażania pomieszczeń czy materiałów na terenie Elbląga i okolic. Proponowana przez firmę ONE TRAP dezynfekcja oznacza eliminację lub minimalizację ilości drobnoustrojów i przeprowadzana jest przede wszystkim w pomieszczeniach sanitarnych, w salach operacyjnych czy gabinetach lekarskich, a także w obiektach inwentarskich, magazynach itp. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży i korzystamy z nowoczesnych środków chemicznych i metod fizycznych.

123 0
14 Rozwód Bydgoszcz

Chcesz rozpocząć nowy etap w życiu? Szukasz rozwiązania w swoim małżeństwie, a najlepszym wydaje się rozwód? W takim razie zgłoś się do nas. Nasz zespół prawników i adwokatów z Bydgoszczy proponuje prowadzenie postępowania z zakresu prawa rodzinnego. Kompletujemy dokumenty, doradzamy i reprezentujemy klientów w sądzie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania małżeństwa od strony prawnej - skontaktuj się z nami, bądź odwiedź stacjonarną siedzibę naszej kancelarii.

293 0
15 Przenośne WC

Specjalizująca się w produkcji i sprzedaży urządzeń i systemów sanitarnych firma Marie Polyester oferuje najwyższej jakości przenośne wc - zarówno stacjonarne, jak i wolnostojące. Nasze rozwiązania wykazują się zróżnicowanym wyposażeniem, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do zróżnicowanych potrzeb.

477 1
16 www.eko-eka.pl

Poszukujesz kogoś, kto skutecznie doradzi ci, jak uzyskać w szybki sposób niezbędne zezwolenia w zakresie ochrony środowiska, a także bezpieczeństwa i higieny pracy? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy! Proponujemy ci fachowe usług absolwentów najlepszych uczelni w kraju, którzy ponadto dysponują długoletnim doświadczeniem.

471 3
17 Kołdry antyalergiczne

Skorzystanie z naszej oferty gwarantuje wysoką jakość i wygodę użytkowania. Nasze kołdry antyalergiczne wykonane są z dbałością o każdy szczegół. Taki projekt zapobiega gnieceniu, zmienianiu miejsca położenia w trakcie snu, przesuwaniu się. Dostępne są w wielu kolorach, obejmujemy je także 2letnią gwarancją. Zapraszamy.

455 1
18 Odciąg

Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu,w ramach którego znajdziecie liczne odciągi. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie najbardziej efektywnych oraz wydajnych systemów w wybranych pomieszczeniach. Gwarantujemy naszym klientom fachową pomoc oraz najbardziej atrakcyjne ceny.

481 1
19 Brykiet drzewny

Szukasz wysokiej jakość brykietu drzewnego w niskiej cenie? Nasza firma zajmuje się sprzedażą ekologicznych materiałów opałowych. Brykiet drzewny jest używany coraz częściej przez Polaków jako źródło energii, gdyż niesie on ze sobą korzyści zarówno ekonomiczne jak i ekologiczne. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej firmy.

142 1
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2020