Ocena strony 9

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Komornik sądowy

Witamy w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy w Krakowie Magdaleny Dyląg. Zajmujemy się sprawami o zwrot należności i rozliczenia z nierzetelnymi dłużnika. Jeżeli chcecie Państwo ubiegać się o zwrot długu za pośrednictwem sądu, możecie samodzielnie wybrać kancelarię, w której złożycie wniosek o egzekucję z mienia dłużnika. Udzielamy informacji na temat procedury ubiegania się o uzyskanie tytułu wykonawczego. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem i zarezerwowania terminu spotkania.

532 0
2 Obsługa prawna firm

Podstawą działalności kancelarii adwokackiej, której siedziba znajduje się w centrum Warszawy, jest obsługa prawna firm oraz klientów indywidualnych. Prowadzący ją prawnicy zajmują się m.in. sprawami karnymi, gospodarczo-handlowymi, a także cywilnymi i rodzinnymi. W zakres ich obowiązków wchodzi przede wszystkim kompleksowe doradztwo i pełnienie funkcji przedstawiciela procesowego bądź też pełnomocnika w urzędach państwowych.

33 0
3 Notariusz we Wrocławiu

Zadaniem prawnika jest działanie w interesie klienta i w zgodzie z obowiązującymi przepisami oraz zachowanie w tajemnicy poufnych danych. Notariusz we Wrocławiu świadczy pomoc w sprawach sporządzania poświadczeń dziedziczenia oraz innych dokumentów mających moc prawną, a także spisywania protokołów oraz wypisów czy odpisów.

526 0
4 Sprawy rozwodowe

Niezwykle delikatną strefą działań adwokatów są sprawy rozwodowe. Z jednej strony muszą one opierać się na solidnych, niepodważalnych oraz natychmiastowych w skutkach krokach prawnych. Z drugiej - należy zachować pełną pamięć, iż dotyczą one regulacji i zmian związanych z życiem codziennym naszych Klientów. Wkraczając w sferę relacji rodzinnych nasza Kancelaria dba zarówno o udzielenie kompleksowej i wyczerpującej porady, właściwe przygotowanie dokumentacji (w tym pozwu lub odpowiedzi na niego), jak i reprezentowanie Klienta w trakcie rozprawy.

108 1
5 Kancelaria prawna Łódź

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zmierzenie się z maszyną biurokratyczną i systemem obowiązujących norm jest niezwykłym wyzwaniem - zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dlatego też nasza kancelaria prawna stara się pomagać na różnych płaszczyznach. Udzielamy porad oraz podejmujemy się kierowania sprawami.

479 0
6 Kancelaria notarialna Szamotuły

Profesjonalna kancelaria notarialna w Szamotułach zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, dzięki czemu możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci pomoc, jakiej oczekujesz. Jeżeli zależy Ci na tym, by oddać swoje sprawy w ręce profesjonalistów - drzwi naszej kancelarii stoją przed Tobą otworem.

246 0
7 Reprywatyzacja

Kancelaria, z siedzibą w Warszawie i biurami w Krakowie, Wojniczu i Szanghaju, świadczy pomoc w związku z obszarem prawnym, jakim jest reprywatyzacja. Opiniujemy znacjonalizowane mienie, a także reprezentujemy klientów w czasie postępowań sądowych i administracyjnych. Obsługujemy w językach polskim, angielskim, chińskim, portugalskim, hiszpańskim i arabskim.

106 1
8 Czyszczenie skraplaczy

Każda instalacja pracująca w oparciu o wodę może zmniejszyć swoją wydajność z powodu osadzającego się w niej kamienia. Usuwanie go następuje poprzez przepłukanie układu, należy to jednak robić z zastosowaniem odpowiednich preparatów. W innym wypadku zostanie zdarta warstwa ocynku, chroniąca przed korozją. Zarówno czyszczenie skraplaczy, jak i instalacji CO czy kotłów, przeprowadzamy w technologii chroniącej ocynkowanie, a jednocześnie pozwalającej na bardzo szybkie wykonanie płukania: wystarczy nam tylko kilka godzin!

269 1
9 Rozwód z orzeczeniem o winie

Jeżeli jeden ze współmałżonków dopuścił się czynności, które wpłynęły na rozkład pożycia, możliwy jest rozwód z orzeczeniem o winie. W takim przypadku, odpowiedzialność za rozpad małżeństwa przypisuje się jednej osobie. Możliwymi skutkami tego typu decyzji mogą być alimenty płacone przez winnego eksmałżonka oraz zobowiązanie go do pokrycia kosztów sądowych.

20 0
10 Sprzątanie po zmarłych

Tragedia, jaką jest śmierć bliskiej osoby, ma także swoją prozaiczną stronę, jaką jest konieczność zdezynfekowania miejsca zgonu. Sprzątanie po zmarłych musi zostać przeprowadzone przy użyciu silnych środków chemicznych, żeby usunąć szkodliwe substancje, takie kadaweryna i jad trupi, a także nieprzyjemny zapach, niemożliwy do zniwelowania domowymi środkami.

147 0
11 Rzecznik patentowy

Własność intelektualna wymaga szczególnej ochrony, zwłaszcza, że w dobie Internetu niezwykle łatwo wykorzystać czyiś pomysł lub projekt dla swoich - często nieuczciwych - celów. Dlatego warto zasięgnąć porady u specjalisty w tej dziedzinie, który pomoże w rejestracji znaku towarowego, wzorów użytkowych oraz patentów. Grenda to kancelaria Patentowo-Prawna w Warszawie, która zajmuje się doradztwem oraz reprezentacją Klienta przed organami publicznymi w tym zakresie. Szczegółowe informacje zostały zamieszczone na stronie internetowej.

118 0
12 Odszkodowanie za śmierć

Oferta naszej Kancelarii skierowana jest do osób, które straciły członka rodziny lub same uległy groźnemu wypadkowi, a nie uzyskały należytego świadczenia od ubezpieczyciela. W Pireus pomagamy uzyskać odszkodowanie za śmierć bliskich, zarówno w formie stałej, regularnej renty, jak i jednorazowego świadczenia.

193 0
13 Dezynfekcja Elbląg

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie profesjonalnego odkażania pomieszczeń czy materiałów na terenie Elbląga i okolic. Proponowana przez firmę ONE TRAP dezynfekcja oznacza eliminację lub minimalizację ilości drobnoustrojów i przeprowadzana jest przede wszystkim w pomieszczeniach sanitarnych, w salach operacyjnych czy gabinetach lekarskich, a także w obiektach inwentarskich, magazynach itp. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży i korzystamy z nowoczesnych środków chemicznych i metod fizycznych.

123 0
14 Kancelaria adwokatów Nysa

Nasza kancelaria adwokatów i radców prawnych w Nysie, świadczy usługi w zakresie kompleksowego doradztwa prawnego. Oferujemy również zastępstwo procesowe. Nasze usługi dedykujemy zarówno klientom indywidualnym, jak również podmiotom gospodarczym. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z zakresem naszych świadczeń, które wykonują nasi adwokaci. Serdecznie zapraszamy.

107 0
15 Rozwód Bydgoszcz

Chcesz rozpocząć nowy etap w życiu? Szukasz rozwiązania w swoim małżeństwie, a najlepszym wydaje się rozwód? W takim razie zgłoś się do nas. Nasz zespół prawników i adwokatów z Bydgoszczy proponuje prowadzenie postępowania z zakresu prawa rodzinnego. Kompletujemy dokumenty, doradzamy i reprezentujemy klientów w sądzie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania małżeństwa od strony prawnej - skontaktuj się z nami, bądź odwiedź stacjonarną siedzibę naszej kancelarii.

293 0
16 Przenośne WC

Specjalizująca się w produkcji i sprzedaży urządzeń i systemów sanitarnych firma Marie Polyester oferuje najwyższej jakości przenośne wc - zarówno stacjonarne, jak i wolnostojące. Nasze rozwiązania wykazują się zróżnicowanym wyposażeniem, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do zróżnicowanych potrzeb.

477 1
17 www.eko-eka.pl

Poszukujesz kogoś, kto skutecznie doradzi ci, jak uzyskać w szybki sposób niezbędne zezwolenia w zakresie ochrony środowiska, a także bezpieczeństwa i higieny pracy? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy! Proponujemy ci fachowe usług absolwentów najlepszych uczelni w kraju, którzy ponadto dysponują długoletnim doświadczeniem.

471 3
18 Kołdry antyalergiczne

Skorzystanie z naszej oferty gwarantuje wysoką jakość i wygodę użytkowania. Nasze kołdry antyalergiczne wykonane są z dbałością o każdy szczegół. Taki projekt zapobiega gnieceniu, zmienianiu miejsca położenia w trakcie snu, przesuwaniu się. Dostępne są w wielu kolorach, obejmujemy je także 2letnią gwarancją. Zapraszamy.

455 1
19 Bramy garażowe

Wykonujemy, montujemy i naprawiamy różnego typu bramy garażowe. Wielkopolska to obszar naszego działania - wszystkim nabywcom z tego terenu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom produktów i usług. Współpracując z nami każdy klient może być pewien, że otrzyma najlepsze produkty. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

578 1
20 Odciąg

Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu,w ramach którego znajdziecie liczne odciągi. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie najbardziej efektywnych oraz wydajnych systemów w wybranych pomieszczeniach. Gwarantujemy naszym klientom fachową pomoc oraz najbardziej atrakcyjne ceny.

481 1
21 Brykiet drzewny

Szukasz wysokiej jakość brykietu drzewnego w niskiej cenie? Nasza firma zajmuje się sprzedażą ekologicznych materiałów opałowych. Brykiet drzewny jest używany coraz częściej przez Polaków jako źródło energii, gdyż niesie on ze sobą korzyści zarówno ekonomiczne jak i ekologiczne. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej firmy.

142 1
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2019