Ocena strony 9

Oceny:
Pozycja Nazwa i opis strony Wejścia Wyjścia
1 Komornik sądowy

Do grupy funkcjonariuszy państwowych należy między innymi komornik sądowy. Taka osoba działa w kancelarii w Ostrowie Wielkopolskim i do jej głównych zadań należy wykonywanie rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych. Oprócz tego zajmuje się braniem udziału w licytacjach nieruchomości, egzekwowaniem spłaty należności, itd.

159 0
2 Usługi sprzątające

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi sprzątające na terenie całej Warszawy. Ofertę kierujemy do właścicieli biur, mieszkań, domów, magazynów, garaży czy zakładów produkcyjnych. Podejmujemy się stałych współprac oraz jednorazowych zleceń. Proponujemy także odśnieżanie obiektów oraz wykonywanie prac ogrodowych, takich jak koszenie trawników.

420 0
3 Prawnicy Bydgoszcz

Nasza kancelaria świadczy pomoc klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom w postępowaniach rodzinnych, odszkodowaniach, sporach konsumenckich, umowach czy sprawach spadkowych. Nasi prawnicy klientom z Bydgoszczy i okolic oferują doradztwo, sporządzanie umów i dokumentów oraz przygotowywanie wniosków i pism. Zajmujemy się także reprezentacją klienta na etapie postępowania polubownego, mediacyjnego i sądowego.

56 0
4 porady prawne

Nasza forma oferuje Państwu porady prawne, które pomogą rozwiać wątpliwości w kwestii prawa majątkowego, spadkowego, karnego, czy cywilnego. Nasze porady prawne są udzielane przez rzetelnych, doświadczonych profesjonalistów, dlatego mogą być Państwo pewni, że informacje, które otrzymają Państwo od nas są wiarygodne i sprawdzone.

421 0
5 Doradztwo prawne Płock

Ta kancelaria jest spółką partnerską. Obok pomocy podatkowej, dostępne jest także doradztwo prawne. Może wspomóc w m.in. negocjacjach i sporządzaniu umów, postępowaniu sądowym czy w przypadku rozwodów. Swoje usługi pełni też z zakresu kredytów walutowych - szczególnie w przypadku franka szwajcarskiego i euro. Biuro znajduje się w Płocku.

469 0
6 Detektyw Poznań

Jeśli uważasz, że detektyw jest jedyną osobą, która może Ci pomóc, serdecznie zapraszamy do nas. Nasze biuro, znajdujące się w Poznaniu, świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne. Stosujemy tylko legalne i skuteczne metody pracy, a najwyższa jakość naszej pracy została doceniona przez szerokie grono klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

277 0
7 Umowy sprzedaży nieruchomości

Przygotowanie transakcji związanej ze sprzedażą domu, mieszkania lub działki budowlanej, wiąże się także z odpowiednim sporządzeniem umowy sprzedaży nieruchomości. W takim działaniu powinien uczestniczyć prawnik, który zajmie się poprawnością spisanego zobowiązania, które stanie się jednocześnie zabezpieczeniem dla obu stron.

25 0
8 Usługi adwokackie Konin

Kancelaria udziela podmiotom indywidualnym oraz przedsiębiorcom pomocy prawnej z zakresu prawa rzeczowego, cywilnego oraz spadkowego. Usługi adwokackie z wymienionych gałęzi prawa świadczone są na terenie miasta Konin i w jego okolicach. Dodatkowo kancelaria zajmuje się sprawami związanymi z upadłością konsumencką.

174 0
9 pakiety prawne dla spółki

Kancelaria świadczy wsparcie, jeśli chodzi o klientów biznesowych. Możliwa jest pomoc w zakresie zakładania i prowadzenia małej i średniej firmy, a także jeśli chodzi o pozyskiwanie funduszy oraz dotacji. Pakiety prawne dla spółki obejmują także współpracę z notariuszem oraz tłumaczem zwykłym lub przysięgłym.

206 0
10 Adwokat Łódź

Kancelaria z Łodzi świadczy wsparcie, jeśli chodzi o przyrządzanie dokumentów, udzielanie porad czy reprezentowanie przed odpowiednimi organami. Adwokat może udzielić pomocy w sytuacjach związanych z prawem rodzinnym i karnym. Z wsparcia skorzystać mogą także klienci korporacyjni, jeśli chodzi o np. RODO.

187 0
11 Windykacja Kraków

Nieuczciwe osoby i przedsiębiorstwa to element ryzyka funkcjonowania w obrocie gospodarczym. Zdarza się również, że mogą Państwo trafić na kontrahenta, który jest niewypłacalny, jest to element ryzyka, który podejmuje się podczas zakładania działalności gospodarczej. Kancelaria Effect pomaga w ściganiu dłużników, wykorzystując prawne możliwości jakie daje windykacja. Kraków to jedno z miast, w którym znajduje się nasza siedziba, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkie poszkodowane osoby z Małopolski.

156 0
12 Kancelaria notarialna

Pomocy prawnej udzielamy wszystkim klientom, którzy jej potrzebują. Nasza krakowska kancelaria notarialna zajmuje się wykonywaniem czynności takich jak sporządzanie umów, aktów oraz poświadczeń, co więcej zajmujemy się również spisywaniem protokołów, sporządzaniem protestów weksli oraz czeków, a także świadczymy konsultacje prawne.

426 0
13 licytacje komornicze Wrocław

Problemy z prawem oraz płatnościami mogą skończyć się nieprzyjemnymi konsekwencjami. Na przykład mogą zostać zorganizowane licytacje komornicze we Wrocławiu, które są jedną z możliwości na to, aby dłużnicy spłacili swoje zobowiązania finansowe. Przesłanką do zorganizowania aukcji jest przede wszystkim tytuł wykonawczy.

86 0
14 Prawnik Nowy Sącz

Mieszkasz w Nowym Sączu i potrzebny Ci prawnik? Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług. Skuteczny prawnik to osoba, która posiada szeroką wiedzę, ale i doświadczenie - a my, jesteśmy w stanie Ci to zagwarantować. Skontaktuj się z nami i przyjdź do biura na terenie Nowego Sącza. Doradzimy i pomożemy.

568 0
15 Kancelaria rozwód Warszawa

Chcesz złożyć pozew o rozwód? Adwokat w Warszawie, Mariusz Bartosiak prowadzi własną kancelarię pomagającą w rozwodach. Specjalizuje się m.in. w sprawach z dziedziny prawa rodzinnego, jak m.in. ustalanie opieki nad dziećmi, podział majątku czy sądowne rozwiązanie małżeństwa. Udziela porad prawnych w zakresie przygotowania niezbędnych dokumentów i przebiegu procesu. Jeśli zależy ci na szybkim odzyskaniu wolności, zdecyduj się na proces bez orzekania o winie. Wówczas wyrok może zapaść już na pierwszej rozprawie, nawet jeśli macie dzieci.

259 0
16 Adwokat Bydgoszcz

Adwokat to osoba, która udzieli Ci profesjonalnej porady prawnej. Szukasz pomocy przy sprawie rozwodowej? Chcesz aby ktoś pomógł Ci napisać pozew rozwodowy? Sławomir Szymański to osoba, której właśnie wtedy potrzebujesz. Przekonaj się jak wiele może zdziałać taki adwokat. Zaufaj profesjonalistom i odwiedź naszą kancelarię w Bydgoszczy!

223 0
17 Notariusz we Wrocławiu

Zadaniem prawnika jest działanie w interesie klienta i w zgodzie z obowiązującymi przepisami oraz zachowanie w tajemnicy poufnych danych. Notariusz we Wrocławiu świadczy pomoc w sprawach sporządzania poświadczeń dziedziczenia oraz innych dokumentów mających moc prawną, a także spisywania protokołów oraz wypisów czy odpisów.

526 0
18 Rozwód Bydgoszcz

Chcesz rozpocząć nowy etap w życiu? Szukasz rozwiązania w swoim małżeństwie, a najlepszym wydaje się rozwód? W takim razie zgłoś się do nas. Nasz zespół prawników i adwokatów z Bydgoszczy proponuje prowadzenie postępowania z zakresu prawa rodzinnego. Kompletujemy dokumenty, doradzamy i reprezentujemy klientów w sądzie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania małżeństwa od strony prawnej - skontaktuj się z nami, bądź odwiedź stacjonarną siedzibę naszej kancelarii.

293 0
19 www.eko-eka.pl

Poszukujesz kogoś, kto skutecznie doradzi ci, jak uzyskać w szybki sposób niezbędne zezwolenia w zakresie ochrony środowiska, a także bezpieczeństwa i higieny pracy? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy! Proponujemy ci fachowe usług absolwentów najlepszych uczelni w kraju, którzy ponadto dysponują długoletnim doświadczeniem.

471 3
20 Odciąg

Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu,w ramach którego znajdziecie liczne odciągi. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie najbardziej efektywnych oraz wydajnych systemów w wybranych pomieszczeniach. Gwarantujemy naszym klientom fachową pomoc oraz najbardziej atrakcyjne ceny.

481 1
21 Brykiet drzewny

Szukasz wysokiej jakość brykietu drzewnego w niskiej cenie? Nasza firma zajmuje się sprzedażą ekologicznych materiałów opałowych. Brykiet drzewny jest używany coraz częściej przez Polaków jako źródło energii, gdyż niesie on ze sobą korzyści zarówno ekonomiczne jak i ekologiczne. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej firmy.

142 1
- Dodaj stronę
♦ Copyrights by www.inwald.pl - 2021